Kredi Haber
Ziraat İnternet Bankacılığı – Dijital Bankacılık
0

Ziraat Bankası müşterileri artık şubeye gitmeye gerek kalmadan cep telefonu, bilgisayar, tablet veya ipad kullanarak işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. İnternetin olduğu her yerde Ziraat İnternet Bankacılığı’na erişim sağlayabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bankacılık işlemlerinde de büyük bir değişiklik yaşandı. Şubeye gidip sıra bekleme derdini ortadan kaldıran internet bankacılığı işlemleri hem patik hem hızlı hem de kolay oluşu nedeniyle Ziraat Bankası müşterileri tarafından çok fazla kullanılıyor. İnternet bankacılığı hizmetlerinden faydalanmak isteyenler Ziraat Bankası’nın yeni nesil internet şubesini tercih ediyor. Hem kullanışlı hem de yenilikçi Ziraat internet bankacılığı üzerinden birçok işlemi gerçekleştirmek mümkündür.

Ziraat İnternet Bankacılığı

Ziraat İnternet Bankacılığında Hangi İşlemler Yapılabilir?

Ziraat internet bankacılığı ana sayfasında çıkan bilgi kutucukları sayesinde arzu ettiğiniz bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlamanız mümkündür. İşlemlerinizi hızlandıran bilgi kutucukları sayesinde internet bankacılığı kullanmak artık hiç zor değil. İnternet bankacılığının işlem yap bölümünü ziyaret ederek para yatırma, ödeme yapma veya para transferi yapma gibi birçok işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm parasal işlemlerinizi tek adımda yapma kolaylığı sağlayan Ziraat Bankası internet bankacılığının tüm bankacılık hizmetlerine durumumu izle butonu üzerinden ulaşabilirsiniz. Para akışının bulunmadığı bu kısımda ayarlar, talimat ve görüntüleme butonları yer almaktadır.  Ziraat Plus sayesinde Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi edinme imkanına sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın yeni nesil internet bankacılığı uygulamasında özet kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Ziraat İnternet Bankacılığında Kurumsal Müşterilere Özel Yenilikler

Müşterilerin rahat ve kolay bir şekilde internet bankacılığını kullanabilmesi için Ziraat Bankası her şeyi düşünmüş. Ziraat Bankası internet bankacılığı işlemleri ile kobi veya business kartlarda sanal kart oluşturmak son derece basit bir işlemdir. Ana kullanıcılar veya alt kullanıcılar kredi teminatı olarak tahsile alınmış olan tüm çek ve senetleri görüntüleme imkanına sahiptir. İnternet bankacılığı aracılığıyla ana kullanıcılar alt kullanıcıların izleyebileceği hesapları belirleme imkanına sahiptir. Ana kullanıcılar alt kullanıcıların hangi hesaplar üzerinden işlem yapabileceğini internet bankacılığı sayesinde belirleyebilmektedir. Ayrıca ana kullanıcılar alt kullanıcıların EFT veya havale yapabileceği hesapları da belirleme fırsatına sahiptir. Yetkili rolünde bulunan alt kullanıcıların onay vereceği işlemler internet bankacılığı sayesinde kolayca düzenlenebilmektedir. İnternet bankacılığında kullanıcıların rolleri düzenlenmiş olup son derece basitleştirilmiştir. Ana kullanıcı olan kişiler herhangi bir onaya gerek duymadan işlemleri gerçekleştirebilen, izleyen ve onaylayan kullanıcılar olarak karşımıza çıkmaktadır.  Yetkili adıyla geçen kişiler ana kullanıcının izin verdiği işlemlerin girişini yapar, işlem tipleri ve limitleri dahilinde işlemlere onay verir. İnternet bankacılığında girişçi olarak tanımlanan kişi onay yetkisi bulunmayan ve verilen yetkiler dahilinde işlem girişi sağlayan kullanıcılardır. İzleyici ise onay ya da giriş yetkisi olmayan ancak ana kullanıcının verdiği yetki doğrultusunda her şeyi izleme imkanına sahip kişilerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ