Kredi Haber
Zer Kartal
0

Anadolu Yakası’nın her geçen gün değerlenen semtlerinden biri olan Kartal’da konumlanan Zer Kartal, E-5’e 2 dakika mesafede, Aydos Ormanları’nın hemen önünde, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Kartal metro istasyonuna 2 dakika, Pendik Marina’ya ise sadece 10 dakika, sahile yürüme mesafesinde, İDO Kartal ve Pendik İskeleleri, okul, hastane gibi olmazsa olmazlar hemen yanı başınızda.

Anfi tiyatro, gözlem odası, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik hizmeti gibi bir çok sosyal imkan da Zer Kartal’da sizleri bekliyor olacak. Üstelik tüm Zer projelerinde olduğu gibi ücretsiz yüzme dersleriyle spor kulübü, resim, tiyatro ve İngilizce dersleriyle kültür – sanat kulübü, alanında uzman eğitimcilerle çocuklarınızın keyifle vakit geçirebileceği çocuk kulübü, ampulden armatüre kadar gereken tüm teknik konularda 10 yıl boyunca ücretsiz teknik destek gibi özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası hayatınızın bir parçası olacak. Biz Zer Kartal’da paylaşmanın ve dostluğun önemini biliyor, yaşam alanlarımızı da bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Diyoruz ki komşuluk bitmedi, yeni başlıyor.

Zer Kartal’ın inşa edildiği bölgede konut fiyatları son dönemlerde önemli derecede artış gösterdi. İstanbul – Kartal, Hürriyet Mahallesi’nde son 5 yıl içerisinde ev kiraları %135 artarken, konut fiyatları %128 değer artışı göstererek yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Zer Kartal’ın hayata geçirileceği bölgenin nüfusu yaklaşık 48 bin seviyelerinde. Bölgedeki genç nüfus oranının fazlalığı dikkat çekiyor. 35-39 yaş aralığı en fazla nüfusa sahipken, arkasından 30-34 ve 25-29 yaş aralığı takip ediyor.

Zer Kartal

Metro ulaşımının yanı sıra diğer toplu taşıma seçenekleri ile ulaşım rahatlığı, sahilin huzur ve dinginlik veren etkisi ve her geçen gün yenisi eklenen yatırımlarla değerine değer katan Kartal, İstanbul’da yaşamak için en ideal lokasyonlardan biri olmaya aday. İnce detaylar, iyi ve kaliteli bir yaşamın en önemli noktasıdır. Kendinizi farklı hissettirecek bir yaşam için Zer Kartal’da tüm ayrıcalıklar en ince detaylı ile düşünülüp, hayata geçirildi.

Diğer yandan, şehrin en büyük sıkıntılarından biri olan araç park sorunu, proje içerisinde yer alan kapalı otopark ile artık sorun olmayacak.

Doğa ile buluşmak istediğinizde, Aydos Ormanları’nda yeşiller içerisinde keyifli bir doğa yürüyüşü, deniz havası almak istediğinizde ise Pendik Marina’da keyifli ve eğlenceli dakikalar sizi, ailenizi ve sevdiklerinizi bekliyor olacak. Üstelik, sağlık kurumları ve eğitim kurumları gibi ihtiyaçlar da hemen yanı başınızda yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ