Kredi Haber
Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
0

Yapı kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma talebinizi yerine getirerek basit ve kolay bir şekilde tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız ilk olarak “444 0 444” numarasını tuşlayarak telefon bankacılığı üzerinden iletişime geçmeniz gerekiyor.

#İzlemeniz gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Belirtilen numarayı arama işlemini gerçekleştirdikten sonra sesli yanıt sistemi tarafından size menü aktarılmaya başlanacak. Ardından Kayıp ve Çalıntı Kart işlemleri için “0”, Kredi Kartı İşlemleri için “1”, Bankacılık işlemleri için “2” ya da Şifre İşlemleri için “3”ü tuşlamanız istenecek.

Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız ana menüdeyken gerçekleştirmek istediğiniz işleme göre eğer kredi kartıyla ilgili işlem yapmak istiyorsanız “1”, bankacılık işlemleri için “2” tuşlamanız gerekmekte.

2 seçenekten herhangi birini seçtikten sonra sırasıyla size aşağıda ki işlemler aktarılıyor olacak. Tüm seçeneklerin okunması tamamlandıktan sonra müşteri hizmetlerine bağlanmak için “0” tuşlayınız.

Kredi Kartı İşlemleri Seçenekleri:

 1. Son Ekstre Bilgileriniz, Ödemeleriniz ve Ekstre Talepleriniz
 2. Limit ve Güncel Bakiye Bilgileriniz
 3. Kurye Aşamasındaki Kartınızın Durumunu Öğrenmek
 4. Kartınızın Paro Puan Özelliğini Aktif Hale Getirmek
 5. Ön Ödemeli Kart İşlemleri
 6. Ek Kart İşlemleri
 7. Kredi Kartınızın İnternet Alışveriş Yetkilendirme İşlemleri

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için “0” tuşlayınız.

Bankacılık İşlemleri Seçenekleri:

 1. Vadesiz Hesap Bilgileriniz
 2. Yatırım, Hisse Senedi İşlemleriniz ve Piyasa Bilgileri
 3. Para Transferleri ve Fatura Ödemeleriniz
 4. Kurye Aşamasındaki Kartınızın Durumunu Öğrenmek
 5. Banka Kartınızın İnternet Alışveriş Yetkilendirme İşlemleri

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için “0” tuşlayınız.

ÖNEMLİ: İşlemlerinizi devam ettirebilmek ve sonlandırabilmek için eğer Yapı Kredi’de kayıtlı olan numaranızın dışında farklı bir numaradan arama gerçekleştiriyorsanız sizden TC kimlik numaranızı girmeniz istenecek. Bundan dolayı gerekli bilgileri hazır bulunduruyor olmalısınız.

Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerine tanımış olduğu telefon bankacılığı hizmetinden herhangi bir kısıtlama olmaksızın günün 24 saati faydalanabilirsiniz. Bankada kayıtlı bulunan telefon numarası üzerinden arama gerçekleştirdiğinizde herhangi bir tuşlama yapmadan ve güvenlik sorularına maruz kalmadan dilediğiniz menüye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Farklı bir numara üzerinden arama gerçekleştiriyor olmanız halinde ise sizden TC kimlik numaranız, banka & kredi kartı numaranız ya da müşteri numaranızı tuşlamanız istenecektir.

YAPI KREDİ İLETİŞİM

Yapı Kredi’nin müşterilerine kolaylıklar sağladığı ve sınırsız bankacılık işlemlerinden faydalanabileceğiniz Müşteri İletişim Merkezi hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Telefonun olduğu her yer sizin için banka şubesi anlamına geliyor. Bireysel ya da kurumsal tüm işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

#YAPI KREDİ WHATSAPP

Yapı Kredi Whatsapp hizmeti ile isteklerinizi erişim sağlayabileceğiniz tüm mobil cihazlar üzerinden istediğiniz zaman bankanıza mesaj olarak iletebilir, destek almak istediğiniz hizmetler ve ürünler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Whatsapp üzerinden iletişim sağlamak için “0850 222 0 444” telefon numarasını telefon rehberine kaydedip iletişime geçmeniz yeterli olacak. Ya da dilerseniz Yapı Kredi Mobil üzerinden İletişim Menüsü bölümünden “Yapı Kredi’ye Whatsapp ile yaz” butonunu tıklamanız yeterli olacak.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi gerçekleştirmeden son ekstre bilgilerinizi, limit ve güncel bakiyenizi, kart şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ