Kredi Haber
Wowwo – Senetle Araba Sahibi Olun
1

Wowwo, geniş araç portföyü ile kefilsiz, banka kredisiz, senetle taksitli araba satışı yapan ve Türkiye’nin her yerine teslimat sağlayan girişimdir. Üstelik sadece araç satışı yapmaz araçla ilgili pek çok ihtiyacınızda da yanınızda yer alır.

Avantajları Nelerdir?

Wowwo’nun en belirgin ve büyük avantajı araç satışlarını senetle yapıyor olmasıdır. Bu sayede “acaba kredi çıkar mı? Acaba kredi notum nedir? Gelir seviyem kredi çekmek için uygun mu?” gibi pek çok soruyu aklınızdan çıkarırsınız. Wowwo’da araba alma süreci çok hızlıdır. Çünkü kredi skorunuza bakmakla, limit onayı ile vakit kaybetmezsiniz. Üstelik Wowwo’nun size vereceği limit sayesinde 1.200’den fazla bayide peşin para ile alışveriş yapıyor gibi pazarlık imkanına kavuşursunuz.

Wowwo sayesinde kredi çekmek zorunda kalmaz yani faiz ödemezsiniz. Bu sayede arabanızın size maliyeti ufak bir vade farkı haricinde araba fiyatı ile aynı olur. Üstelik yine kredi çekmediğiniz için bankalar nezdindeki kredi limitleriniz korunur ve bunları başka alışverişleriniz için kullanma imkanına sahip olursunuz. Banka kredilerinde ilk taksitler genelde daha çok kredinin faiz kısmında gittiği için ilk birkaç aydan sonra krediyi kapatmak cazip olmaz çünkü kredinin faizinin büyük kısmı zaten ödenmiştir. Ancak Wowwo’da borcunuzu erkenden ödeyerek kapatmak isterseniz hangi ayda olursanız borcunuza gerekli vade farkı indirimi yapılır.

Aracınızı satmak istediğinizde banka kredisi ile almış iseniz önce krediyi kapatmanız sonra araba üzerindeki rehni kaldırmanız gerekmektedir ki ancak bundan sonra satış yapabilirsiniz. Wowwo’da ise aracınızı alacak kişi ile Wowwo’ya gelmeniz yeterli olacaktır. Üstelik alıcı bulmak için uğraşmak zorunda kalmadan Wowwo’ya satıp kalan borcunuzu indirimli olarak kapatır ve araç bedelinden kalan kısmı tahsil edebilirsiniz. Aracınızı değiştirmek isterseniz de eski aracınızı getirip, almak istediğiniz aracı alabilir aradaki farkı da senetle taksitlendirip ödeyebilirsiniz.

Tüm bunlara ilave olarak aldığınız araca %50’ye kadar kasko sigortası indirimi, yönlendireceğiniz her müşteri için 1.000 TL taksit silme ve 1 yıl 25.000 KM’ye kadar mekanik ve elektronik aksam arızalarına karşı yol desteği ve garanti imkanları da Wowwo’nun diğer avantajları arasında.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Bulut çakir dedi ki:

    Senetle pesinatsiz ve taksitli araç almak istiyorum . Bu şekilde satış yapan bi yer var mı? Siz yardımcı olur musunuz ? Ben memurum

BİR YORUM YAZ