Kredi Haber
World Kredi Kartı Başvurusu
0

World Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’nın bankacılık ürünü olan World Card ile acil nakit ihtiyaçlarınıza çözümler bulmak ister misiniz? Alışveriş yaparken taksitli ödeme imkanlarından yararlanmak ve World Card’ın avantajlı dünyasına dahil olmak için World kredi kartı başvurusu yapmanız gerekiyor. Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, başvuru için gerekli olan tüm kanalları araştırdık.

  1. Telefonla başvuru

World kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek yöntemlerden bir tanesi müşteri hizmetlerini aramaktır. Yapı Kredi müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 04 44’tür. Bu numarayı aradığınızda müşteri temsilciniz ile yapacağınız görüşmede World Card almak istediğinizi söyleyiniz. Gerekli bilgileri müşteri temsilciniz sizden talep edecek ve başvurunuz incelenmesi için bankanın gerekli birimine gönderilecektir.

  1. Banka şubesi üzerinden başvuru

Yapı Kredi Bankası kredi kartı ürününe başvuru için kullanabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi de banka şubesi üzerinden başvurudur. Banka şubesinden başvuruda banka T.C. kimlik belgesi ve gelir belgesi talep edecektir. Gelirinizin yeterli görülmesi ve kredi notunuzun yüksek olması durumunda başvurunuz onaylanacaktır.

  1. SMS ile başvuru

World kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi de sms kanalı ile başvurudur. SMS kanalı ile yapacağınız başvurular operatörünüzün 1 sms ücreti kadar ücretlendirilecektir. SMS ile başvuru için WORLD, T.C. kimlik numarasını aralarında bir boşluk bırakarak yazmanızın ardından 4421’e gönderebilirsiniz.

SMS ile yapılan başvurularda, başvuru takibi için yine sms kanalı kullanılabilmektedir. WORLD yazıp T.C. kimlik numaranızı 4407’ye göndermenizin ardından başvurunuzun ne durumda olduğu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

  1. Mobil bankacılık üzerinden başvuru

Kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz yöntemlerden bir diğeri de mobil bankacılıktır. Google Play Store ya da Apple Store üzerinden Yapı Kredi Mobil’i indirerek yapı kredi mobil ürün/başvurular menüsünde yer alan başvuru alanından tamamlayabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapabilmek için şifre almanız gerekiyor.

Bu kanalları kullanarak başvurunuzu yapabilir ve Worldcard’ın avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz. Kredi kartınızın başvuru durumunu da yine bu kanallar üzerinden sorgulayabilirsiniz. Şayet kredi notunuz düşükse, bankaya borcunuz varsa ve geliriniz yeterli görülmez ise kredi kartın başvurunuz reddedilebilir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ