Kredi Haber
WhatsApp Web Messenger – WhatsApp İndir
0

Anlık mesajlaşma programı olarak hayatımıza giren ve Dünya üzerinde 1 Milyardan fazla kullanıcısı olan bir mobil uygulama olan Whatsapp son yılların en çok tercih edilen uygulamaları arasında ilk sırada gelmektedir. Özellikle mesajlaşma özelliği sayesinde anlık olarak mesajlaşmamızın yanı sıra bizlere fotoğraf, video ve doküman gönderme hizmetini de sunan bu program sayesinde artık mesajlaşmayı daha kısa süre içerisinde yapma fırsatını buluyoruz. Sadece mobil uygulamalar için yapılan ancak son zamanlarda yaptığı güncellemeler ile bilgisayar üzerinden de kullanıcılarına hizmet veren Whatsapp’ın bu özelliğini kullanmak için tek yapmanız gereken bilgisayarınıza Whatsapp Web uygulamasını indirmek olacaktır.

WhatsApp Web Messenger - WhatsApp İndir

Whatsapp Web nedir, ne işe yarar?

Anlık mesajlaşma programı olan Whatsapp’ın teknolojinin gelişmesine ayak uydurmasından sonra bilgisayar ortamında da kullanımına imkân verilmesi Whatsapp Web’in ortaya çıkmasını sağladı. Bu yüzden de eğer cep telefonunuz olmadan da Whatsapp’a girmek istiyorsanız yapmanız gereken Whatsapp Web’i bilgisayarlarınıza indirerek işlemlerinize buradan devam etmek olacaktır. Bilgisayarlarınız üzerinden sizlere kısa mesaj gönderme fırsatını sunan Whatsapp Web sayesinde artık çalıştığınız ortamda cep telefonu kullanmanıza gerek kalmadan Whatsapp Web üzerinden mesajlaşma şansını bulmuş olacaksınız. Bunun için tek yapmanız gereken https://web.whatsapp.com/ adresi üzerinden bilgisayarınıza indirmek ve buradan QPR tarayıcısı ile birlikte cep telefonunuzdan bu kodu taratarak kullanmak olacaktır.

Whatsapp nasıl indirilir?

Cep telefonlarına ve bilgisayarınıza indirme şansınızın olduğu bu uygulamayı indirmek için izlemeniz gereken detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. özellikle cep telefonlarında çok sık tercih edilen uygulamayı indirmek için Android veya İOS işletim sistemine sahip telefonlara sahip olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda Microsoft gibi işletim sistemine de sahip olan kişiler cep telefonlarının mağaza bölümüne giriş yaparak buradan arama bölümüne Whatsapp yazarak cep telefonlarınıza indirme fırsatını bulacaksınız. İndirme işlemi sırasında yapmanız gereken cep telefonunuzun Whatsapp ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmek olacaktır. Son gelen güncellemelerden sonra Android için 4.1 güncellemesi bulunan telefonlarda Whatsapp kullanmanın mümkün olmadığını belirtmek istiyoruz. Andoid, iPhone ve Windows Phone cihazınıza uygulamayı indirmek için https://whatsapp.com/dl sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınıza Whatsapp indirmek istiyorsanız, bu seferde bilgisayarınızın tarayıcısı üzerinden Whatsapp Web sayfasına giriş yaparak indirme işlemini yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra cep telefonunuzdan bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Whatsapp Web kodunu taratmanız durumunda uygulamayı kullanma fırsatını yakalamış olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ