Kredi Haber
We Haliç
1

We Haliç projesi ile Stüdyo’dan başlayıp 5+1’e kadar farklı büyüklükteki satılık daire konut seçenekleriyle, sarayları kıskandıran bir konfor gerçek oluyor. Dünya’daki tüm şehirlerin kraliçesi İstanbul’un kalbi Haliç’te. Şehrin en önemli ana ulaşım arterlerinin ortasında, Boğaz köprülerine ve havalimanlarına kolayca ulaşabileceğiniz bir bölgede. Tüm merkezlerin çok yakınında metro ve tramvay hatlarının yanı sıra alışveriş merkezleri, hastaneler ve üniversitelerin yanı başında eşsiz bir konum.

Eyüp Sultan Hazretlerinden tarihi yarımadaya kadar İstanbul’u İstanbul yapan her şer burada. Haliç ve tarihi yarımadanın en güzel manzaralarına hakim tek yaşam projesi We Haliç. Konut, meydan, bulvar ve çarşısıyla muhteşem bir konsept. İstanbul’un en prestijli bulvarlarından biri ilan edilen caddesinde seçkin mağazaları ve kafeleriyle canlı ve keyifli bir yaşam. Selçuklu motifleriyle bezenmiş 2500 kişilik bir cami ve modern eğitim kompleksinin yanı başındaki We Haliç yepyeni bir çekim merkezi.

We Haliç Zengin Sosyal Olanaklara Sahip

Hem hayatınıza hem yatırımınıza değer katacak uluslararası Leed ND GOLD Yeşil Mahalle Sertifikası, çocuklarınız ve sizler için güvenli spor alanları, 1057 konut ve 27 ticari alan, devasa büyüklükteki We Meydan’da bahçe keyfi, süs havuzları, oyun parkları, yürüyüş ve bisiklet yolları, her mevsim yüzmeye davet eden kapalı havuz, sultanlara layık geleneksel türk hamamı, dinlenmek ve tazelenmek için sauna, fitness center ve daha birçok özelliğiyle zinde bir hayat ve 24 saat kesintisiz muhteşem haliç manzarası.

Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesi’nde Ilgın İnşaat tarafından hayata geçirilen We Haliç projesinde 1.057 konut bulunuyor. Daire ve rezidansların bulunduğu proje 58 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek. 1+0’dan 3+1’e daire tiplerinin bulunduğu We Haliç projesinin Ekim 2019’da teslim edilmesi planlanıyor. Büyüklük ve özelliklerine göre daireler 42 ila 135 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

We Haliç, İstanbul’un en nadide güzelliklerini sunan bir proje. Her sabah eşsiz panoramasıyla Haliç’in üzerinde doğan güneşi kucaklayan We Haliç, göz kamaştırıcı bir karma konsept. İstanbul’un gerçek kalbi ve payitahtın merkezi tarihi yarımadada bulunan, bölgesinde bir benzeri daha olmayan 58.500 m²’lik bir arazi üzerinde yer alan We Haliç, 1087 daire ve home ofis, 36 ofis, 20 dükkan olmak üzere toplam 1143 bağımsız birim içeriyor. Ilgın İnşaat aynı zamanda proje yanında yer alan 2500 kişilik cami, 60 derslikli okul ve 200 kişilik yurttan oluşan modern eğitim kompleksi semt parkını da inşa ediyor.

Lokasyon

Her yere çok yakın eşsiz bir lokasyon E-5 ve TEM olmak üzere şehrin en önemli 2 ana arterinin ortasında bulunan We Haliç, yanı başından geçecek iki metro hattı ve Haliç Tramvay Hattı ile her yere kolayca ulaşabilecek bir bölgede yer almaktadır. Leed Neighborhood Gold sertifikasına aday yeşil mahalle 25.000 m²’lik dev yeşil alanında, kişi başı 23 m² yeşil alan sunan ve Leed Neighborhood Gold sertifikasına aday olan We Haliç, dünya standartlarında bir “yeşil mahalle” olarak inşa ediliyor. Güvenli spor ve oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, süs havuzlarıyla İstanbul’un içinde adeta bir koru havası sunuyor.

We Haliç İletişim Bilgileri

Adres: Merkez Mahallesi İslambey Caddesi Gaziosmanpaşa – İstanbul

Telefon Numarası: 0212 939 23 10

İnternet Adresi: www.wehalic.com

Mail Adresi: info@wehalic.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Ferhat dedi ki:

    Güzel duruyo fakat semti çok kotu

BİR YORUM YAZ