Kredi Haber
Vizyon Park Tuzla
0

İstanbul’un incisi Tuzla’nın tam kalbinde Sabiha Gökçen Havalimanı, Marina, büyük alışveriş merkezleri, hayatımızda yeri büyük olan birçok noktaya dakikalar içerisinde ulaşabileceğiniz bir yerde yaşamaya ne dersiniz?

Hayallerinizin ötesinde bir hayat Vizyon Park Tuzla’da sizleri bekliyor. Biz bize olsak dediğiniz, komşu olarak seçtiğiniz kim varsa şimdi haber verin ve Vizyon Park Tuzla’ya gelin, yepyeni bir hayata başlayın. Modern ve estetik mimarisi ve bulunduğu lokasyon ile adeta Tuzla’nın değerine değer katacak, dev rezidansta yaşamanın keyfi bir başka olacak. Size ve çocuklarınıza ayrılmış yemyeşil bir çevrede özel peyzaj düzenlemeleri ve çok keyifli sosyal alanlarıyla birbirinden özel ve farklı daire seçenekleriyle mağazalarından biri mutlaka size ve ailenize göre.

Gelişmiş, estetik projesi, mimari tasarımı, sanata yaklaşımı, çevre düzenlemesi, sosyal alan çeşitliğiyle günlük yaşamı modern bir anlayışla ifade ediyor. Vizyon Park Tuzla Residence 11 dönüm arsa alanı üzerinde inşa edilen 6 katlı 6 blokta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1,ve 4+2 satılık daire konuttan oluşan alternatifli konut seçenekleriyle modern hayattan vazgeçemeyen vizyon sahibi konuklara ev sahipliği yapıyor.

Sosyal donatı seçenekleri içerisinde açık yüzme havuzları, güneşlenme terasları, çocuk oyun parkları, kadın erkek ayrı sauna, kadın erkek ayrı türk hamamı, spor salonu, kafeterya, yürüyüş parkurları, kamelyalar bulunuyor. Vizyon Park Tuzla konut projesi kendi kendine yetebilen donatı alanlarına sahip üst segment bir projedir.

Projenin en alt katlarında yer alan, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ticari alanlardan tüm gereksinimlerinizi en basit ve pratik şekilde karşılayabilirsiniz. Evinize geldiğinizde de kapalı otopark ile sıkıntısız bir şekilde arabanızı park edip asansörle evinize huzurlu ve rahat bir şekilde girebilirsiniz.

Vizyon Park Tuzla Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 75 m² 350 Bin TL
2+1 Daireler 100 m² 480 Bin TL
3+1 Daireler 145 m² 695 Bin TL
4+1 Daireler 230 m² 1 Milyon 100 Bin TL

Vizyon Park Tuzla İletişim

  • Adres: Yayla Mahallesi Vatan Caddesi No:68 (SGK Karşısı) Tuzla – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 446 71 11
  • İnternet Adresi: www.vizyonparktuzla.com
  • Mail Adresi: info@vizyonparktuzla.com

Vizyon Park Tuzla Galeri

Vizyon Park Tuzla

Vizyon Park Tuzla

Vizyon Park Tuzla

Vizyon Park Tuzla

Vizyon Park Tuzla

Vizyon Park Tuzla

Vizyon Park Tuzla

Vizyon Park Tuzla

Tuzla Bölge Konut Piyasası

Tuzla satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,83 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.035 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Tuzla satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 230 Bin TL ile 380 Bin TL arasında değer buluyor. Tuzla bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.535 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.035 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca Tuzla ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.000 TL ile 1.650 TL arasında oldu. Vizyon Park Tuzla projesinin inşa edildiği bölgede konut kira fiyatları %102 artarken, satılık daire fiyatları %128 arttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ