Kredi Haber
Vira İstanbul
1

Vira İstanbul fiyatları 253 Bin TL’den başlıyor. Gül Proje tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Vira İstanbul teslimleri Aralık 2018’de.

Avrupa kenti standartlarında kozmopolit ilçe Beylikdüzü..

Kişi başına 10 m² yeşil alan düşen, çarpık kentleşmenin uğramadığı geniş cadde ve sokakları, gelişmiş sağlık ve eğitim olanaklarıyla İstanbul’da parlayan bir yıldız. Yaşam vadisi ile daha yeşil sosyal bir merkez olmaya hazırlanan ilçenin simgesi olan kırlangıçları, üzerinde süzülecekleri eşsiz bir manzaraya davet ediyor sizleri.

Vira İstanbul; İstanbul’un en büyük parkı yaşam vadesine komşu sosyal donatıları ve merkezi ulaşım ağıyla Vira İstanbul, sizi daima özgür, daima mutlu bir hayata çağırıyor. Çünkü burası İstanbul’un yeni çekim merkezi.

1.156 konut ve 39 dükkanla Vira İstanbul‘da hem doğal hayat hemde pek çok kafe ve mağaza ile donatılmış sosyal bir çevre sizi bekliyor. Beylikdüzü Belediyesi’nin hayat verdiği 1.000.000 m² yaşam vadesinde japon ve aromatik bitkiler bahçesi, bisiklet yolları, egzersiz alanları, şelale, gölet, balık tutma platformları, sanat atölyeleri ve tiyatro alanlarıyla renkli bir yaşam sizleri bekliyor.

Vira İstanbul‘un hemen yakınında anadolu lisesinden fen lisesine çok çeşitli eğitim kurumları yer alıyor. Çocuklarınız yaşam vadisindeki eğitim kompleksi ile okuluna 5 dakikada yürüyerek ulaşıyor. Vira İstanbul‘dan Kavaklı sahil ve mis gibi deniz havasına mesafeniz sadece 3 dakika. E-5 ve metroya uzaklığınız ise 2 dakika. Burada manzaranız kırlangıçlarınki kadar keyifli, ulaşım kanat çırpmak kadar kolay.

Beylikdüzü Belediyesi ve Gül Yapı güvencesiyle 92.000 m²’lik arazinin 74.500 m²’lik kısmını peysaj alanları oluşturuyor. Bu eşsiz ortamda kırlangıçların yuvaları gibi sağlam ve ferah bir ev her tarz yaşama ve bireye hitap edebilecek daireler sizi çağırıyor. Vira İstanbul, dinlenme köşelerinden yürüyüş yollarına, havuzlardan spor tesislerine, çim anfiden açık hava sinemasına hatta renk ve kelebek bahçesine kadar ailenizdeki herkesin mutlaka ilgisini çekecek birçok farklı olanağa sahip.

17 bloktan oluşan projede bloklar arasındaki genişlik ferah bir ortam yaratıyor. Vira İstanbul yeni teknolojiler ile donatılmış yapısıyla hayatınızı kolaylaştırıyor. İyi çözümlenmiş modern mimarisi ve zeminden tavana uzanan pencereleriyle ruhunuzu dinlendiriyor. 1+1’den 4+1’e bütün dairelerde değişmeyen tek şey konfor, kalite ve güne neşeyle başlamanızı sağlayan gün ışığı. Kanatlarınızı hatırlayın ve özgürlüğü yeniden keşfetmeye hazırlanın.

İstanbul Beylikdüzü’ndeki Vira İstanbul projesinde satılık daire konut fiyatları 253 bin ile 900 bin lira arasında değişkenlik gösteriyor. Projenin teslim tarihi ise Aralık 2018.

Vira İstanbul Fiyatlar

Vira İstanbul projesinde satılık daire konutlar 70 ile 203 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 253 Bin TL ile 903 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 70 m² – 72 m² 253 Bin TL – 297 Bin TL
2+1 Daireler 103 m² – 137 m² 306 Bin TL – 524 Bin TL
3+1 Daireler 172 m² – 203 m² 601 Bin TL – 739 Bin TL
4+1 Daireler 194 m² – 200 m² 683 Bin TL – 903 Bin TL

Vira İstanbul ne zaman teslimGül Proje güvencesi ve kalitesi ile inşa edilen projede teslimlerin Aralık 2018’de başlaması planlanıyor.

Vira İstanbul İletişim

  • Adres: Barış Mahallesi Eğitim Vadisi Bulvarı No:31/1 Beylikdüzü – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 9 485
  • Mail Adresi: info@viraistanbul.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.viraistanbul.com.tr/

Vira İstanbul Nerede

Vira İstanbul konut projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda, güneyinde Marmara Denizi’nin bulunduğu Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor. 360 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Beylikdüzü ilçesi sosyo-ekonomik durumu “C+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Vira İstanbul Galeri

Vira İstanbul

Vira İstanbul

Vira İstanbul

Vira İstanbul

Vira İstanbul

Vira İstanbul

Vira İstanbul

Vira İstanbul

Vira İstanbul

VİRA İSTANBUL TANITIM FİLMİ

Beylikdüzü Bölge Konut Piyasası

Beylikdüzü satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 1,64 oranında düşüş gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.298 TL olurken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 170 Bin TL ile 290 Bin TL arasında değer buluyor. Beylikdüzü bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.026 TL iken, 2017 yılında bu rakam 2.298 TL oldu. Ayrıca projenin inşa edildiği Beylikdüzü ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 800 TL ile 1.350 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Vira İstanbul konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %58, satılık daire konut fiyatları ise %79 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Cemil dedi ki:

    Yıkılacağı yönünde haberler var. Son durum nedir

BİR YORUM YAZ