Kredi Haber
Versus Dragos
0

İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesinde hayata geçirilecek olan Versus Dragos projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

114 konutun bulunduğu ve teslimlerin Kasım 2019’da yapılması planlanan Versus Dragos projesi daire fiyatları 322 Bin TL’den başlıyor.

“Dünyaya bir kez bakmak zorundaysan sadece İstanbul’a bak” demiş, Lamartine. Geçmişten bugüne her göreni aşık etmiştir İstanbul kendine. Dinleyenin asla unutamadığı iki kıtalı bir şiirdir o. Boğazı’na kadar doldurur hayallerini, kız kulesine hapseder unutmak istediklerini ve Çamlıca’da ayağına serer tüm düşlerini… Her baktığınızda yepyeni bir hayal görseniz ufukta… Dört bir yanınız hayallerle sarılı olsa. Versus Dragos’un büyüleyici adalar manzarasında yaşamak işte böyle bir duygu. Her an hayal kurduran ve göz alabildiğince kusursuzluk sunan yeni bir yaşam…

Her düş hayata geçmeyi hak eder. Bazen hayat öyle bir hal alır ki, düşler bile gölgede kalır. Toplam 227 adet daireden oluşan ve benzersiz lokasyonu, eksiksiz sosyal olanakları ve bir çok ayrıcalığı ile fark yaratan Versus Dragos, hayatı bir başka yaşatıyor. Herkes hayatı kusursuzca yaşamak ister. Hayaller daima mükemmele kuruludur. Tıpkı Versus Dragos’ta olduğu gibi. Modern mimari yapısı, eşsiz lokasyonu, benzersiz manzarası, yemyeşil peyzaj alanları ve bir çok özelliği ile, mükemmeli yaşamaya hazır mısınız?

Hayal kurmak kolaydır. Ama onu gerçekleştirmektir esas olan. Versus Dragos, hayallerin gerçeğe dönüşmüş halidir. Bu yüzden modern mimarisi ile yaşama fark katan Versus Dragos, düş bakışı yaşatır her hayali. Hayat her rengiyle bir başka güzeldir. Bazen mavi, bazen beyaz, bazense yeşil… Versus Dragos hayatı tüm renkleri ile yaşatıyor. Botanik bahçesi ve kamelyası ile yeşilin doğallığını sunarken, eşsiz adalar manzarası ile de mavinin huzurunu getiriyor. Size de dilediğiniz renkte yaşamak kalıyor.

En tarifsiz lezzetlerin gizli formülüdür sevgi. Çünkü eğer sevgi varsa, hayatın tadı vardır. Versus Dragos, yaşamın her anına kattığı dokunuşlarla sizlere destansı bir yaşam tadı sunuyor. Herkesin bir hikayesi vardır hayatta. Versus Dragos, hayatın en güzel yanını, kendi özel hikayenizi yazmanız için size ayırıyor. Mimarisi ile fark yaratan Versus Dragos, her detayda ayrıcalığı hissedeceğiniz evinizde, size özel bu masalı yaşatmak için bekliyor.

En temiz duyguların hayat bulmuş halidir Versus Dragos. Hayata açılan bembeyaz bir sayfa gibi, Versus Dragos’ta her gün saflığın o dayanılmaz hafifliğini yaşarsınız. Çünkü Versus Dragos’un ıslak zeminlerindeki detaylar, hayallerin en duru hali ile buluşturur sizi. Her güne başlarken hayallerinizi görseniz ilk. Gözünüzü açtığınız anda sizi ayrıcalık karşılasa. Tıpkı Versus Dragos’ta olduğu gibi. Eşsiz adalar manzarasına uyanma ayrıcalığı ile Versus Dragos hayatı hayallerin kıyısında yaşatıyor.

Versus Dragos

Bir düş kurun önce, sonra hemen yaşamaya başlayın. Versus Dragos’ta hayat böyle yaşanıyor. Siz önce hayal ediyorsunuz, sonra da ayaklarınızı uzatıp hayalinizi yaşıyorsunuz. Çünkü Versus Dragos’ta tek yapmanız gereken şey, yalnızca düşlerinizi yaşamak. Her detayda saflığı hissetmektir ayrıcalık. Tüm mekanlarda kullanılan dünya markası ürünlerini, modern Versus Dragos mimarisi ile harmanlayan bu yaşam, size gerçek ayrıcalığı sunmak için bekliyor.

Bir düşü yaşamaktır Versus Dragos. Hiç bitmesini istemediğin bir rüyadır. Nasıl ki bazen rüyalar aleminde kaybolmak istersin, Versus Dragos’ta geçirdiğin her günün akşamında, uykularınız da sizi Versus Dragos rüyasını yaşamaya devam ettiriyor.

Sadece o ve siz. Mutlu olmak aslında bu kadar kolay. O varsa her yer güzel görünür zaten. Ama sevdiklerinizle o keyif dolu anlarınızı bir de Versus Dragos farkıyla yaşarsanız, her şey masala dönüşüverir. Çünkü hayatın en güzel yanında, sevdikleriniz de yanınızdadır. Versus Dragos yaşamında o kadar çok ayrıcalığınız var ki, teras keyfinde gerçekleştireceğiniz özel yemek organizasyonlarından doğum günü partilerine, dilediğiniz her organizasyon kolayca hayata geçiyor. Sevdiklerinizle birlikte keyif dolu anları açık alan farkıyla yaşayabileceğiniz Versus Dragos, böylece sosyal hayatınızın da vazgeçilmez adresi oluyor.

Doğallık daima hayata fark katar. Yeşilin büyüsünde kaybolursun önce. Sonra anlarsın ki, Versus Dragos’tasın. Eşsiz botanik bahçesi ve yeşil alanları ile hayatınıza doğallığın büyüsünü katan Versus Dragos, yeşili binbir tonu ile yaşatıyor. Attığınız her adımda hayallerinize daha da yaklaştığınızı hissettiniz mi hiç? Versus Dragos’un sizleri bekleyen özel peyzajı, her adımda bir başka deneyim yaşatıyor size ve mutluluğa doğru hiç durmadan yol alıyorsunuz.

Mavi düşleriniz su yüzüne çıkıyor. Versus Dragos’un benzersiz yüzme havuzunda keyif dolu anlar sizleri beklerken, masmavi hayaller etrafınızı sarıyor. Sağlığa kulaç atarken siz, yüzünüzdeki gülümseme bir an olsun kaybolmuyor.

Dünya bilir Türk hamamının şanını. Asla değişmeyen ve geçmişten gelen tutkudur o. Yerini hiçbir şey tutamaz. Göbek taşına uzanınca dünyaya yeniden geldiğinizi hissedersiniz. Versus Dragos’un otantik hamamı, size bu benzersiz duyguları yaşatmak için bekliyor.

Versus Dragos Fiyatlar

Versus Dragos projesi 67 ile 190 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 400 Bin TL ile 875 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 67 m² – 101 m² 322 Bin – 528 Bin TL
2+1 Daireler 104 m² – 155 m² 480 Bin TL –865 Bin TL
3+1 Daireler 142 m² 797 Bin TL – 854 Bin TL

Versus Dragos ne zaman teslim – Resim Yapı güvencesi ile İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2019 yılı Kasım ayında yapılması hedefleniyor.

Versus Dragos İletişim

  • Adres: Kordonboyu Mahallesi Tekel Caddesi Yemeni Sokak No: 2/A Atalar Kartal – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 0216 411 12 75
  • Mail Adresi: info@resimyapi.com
  • İnternet Adresi: versusdragos.com

Versus Dragos Nerede

Versus Dragos, İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla değerlenen ve yatırımcıların en gözde ilçelerinden biri olan Kartal’da bulunuyor. 48 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Kartal konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Pendik ilçelerine komşu olan Kartal’ın güney kısmı Marmara Denizi ile çevrilmiştir. Adalar’a yakın mesafede olmasından dolayı turizm yönünden değerli bir konumda yer alan ilçe Kartal sınırları içerisinde Dragos Tepesi, Aydos Ormanı bulunmakla birlikte 8,5 kilometre uzunluğunda Kartal sahil şeridi yer almaktadır.

Versus Dragos

Kartal Konut Piyasası

İstanbul Anadolu Yakası konut piyasasında Kartal ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,01 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.451 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 21 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 260 Bin TL ile 430 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Kartal’da metrekare birim fiyatları 1.563 TL iken, günümüzde ortalama 3.451 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.000 TL ile 1.750 TL arasında olduğu ve Versus Dragos projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %99 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %79 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

O anı hatırla. Hani sen ve tutkularınla başbaşa kaldığın o muhteşem anı. Dinginlik ve huzur içinde kaybolup, adeta kendinizi yenilenmiş gibi hissedeceğiniz Versus Dragos’taki muhteşem spa’nızda, benzersiz bir deneyimi yaşamaya hazır olun. Siz burada mutlu oluyorsunuz. Spor tutkunuzun yerini hiçbir şey tutmuyorsa, Versus Dragos’un eksiksiz spor salonu sizi bekliyor. Yoğun günün arkasından, stresini spor ile atmak isteyen herkes, Versus Dragos’ta harekete geçiyor. Güven içinde rahatça yaşamayı kim istemez ki? Versus Dragos 7/24 güvenlik sistemi, her daireye bir otopark imkanı sunan kapalı otoparkı ile hayatınıza güven ve kolaylık getiriyor. Çünkü Versus Dragos’ta siz daima güvendesiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ