Kredi Haber
Verra Suites
0

Merkezi Ankara’da olan Tüfekçioğlu Grup, İstanbul şehrinde gerçekleştireceği ilk yatırımı konut sektörü üzerinde gerçekleştiriyor. Tabanlıoğlu Mimarlık ile gerçekleştirilen işbirliği ile İstanbul’un Beykoz ilçesinde hayata geçirilecek olan Verra Suites Beykoz projesi 100 milyon türk lirası yatırım değerine sahip olacak.

İnşaat sektörünün yanı sıra mobilya sektöründe ki kamu kuruluşlarında gerçekleştirilen ihalelerde ki başarı ile ismini duyuran Tüfekçioğlu Grup, daha önce başkent Ankara’da çok sayıda başarılı konut projesine imza attı. Firma ayrıca başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Orta Doğu’da Suudi Arabistan ve Irak, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Nijerya, Belarus ülkelerine ihraç gerçekleştiriyor.

İstanbul’da gerçekleştirilecek ilk proje olan Verra Suites eşi benzeri olmayan boğaz manzarasına sahip lokasyonda inşa edilecek. Proje ile ilgili detay ve fiyatların lansman ile birlikte açıklanması bekleniyor.

  • Tüfekçioğlu Grup Hakkında

Daha önce gerçekleştirdikleri projelerde müşteri memnuniyetlerinin en önemli prensipleri olduğunu ifade eden Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmak istediklerini ifade ediyor. İnşaat ve mobilya sektöründe yaklaşık 50 yıllık tecrübe ve deneyime sahip olduklarını ifade eden Tüfekçioğlu, çalışan nüfusu ile birlikte istihdama katkı sağlamaya çalıştıklarını ve daima Türkiye ekonomisine değer katacak yatırımlara öncelik vermek istediklerini belirtti.

Tüfekçioğlu Grup rezidans ve toplu konut başta olmak üzere elçilik binalarına, plazalara, otellere, öğrenci yurtlarına, eğitim ve sağlık kurumlarına global standartlarda ve nitelikte ahşap malzemeleri üretmekte.

Verra Suites projesinde fiyatlar 1 Milyon 900 Bin TL’den başlıyor.

Proje Hakkında

İnsanların yaşamdan bekledikleri basit bir evden, güzel bir manzaradan daha fazla… En küçük detayına kadar özenli bir şekilde tasarlanmış, titizlikle seçilen birbirinden kaliteli malzemeler ile oluşturulmuş, rahatımız için hiçbir şeyin eksik kalmadığı evlerde yaşamın tadını çıkararak yaşamak arzusunda. Evler yalnızca bir mekan ya da adres değil, yaşantıların çevresinde şekillendirildiği, atılan ilk adımda huzur bulunan, aileler ile paylaşılan özel yaşam alanları.

Verra Suites, bu anlayışlar çerçevesinde tasarlanmış bir proje. Güzel bir manzaradan çok daha fazlasını bulabileceğiniz, her ayrıntısında kalitesini hissettiren, doğayı ile iç içeyken şehrin hareketliliğini hissedebileceğiniz, özel bir yaşam alanı olarak oluşturuldu.

Verra Suites, deniz ve muhteşem orman manzaralarının bir araya geldiği özel konumunda doğallığı, konforlu bir hayatı ön plana çıkaran mimari tasarımla alışılagelmiş olandan fazlasını sunan bir yaşama davet ediyor. Huzur ve dinginlik veren manzarası, sağlıklı yaşam sürmenizi sağlayacak tertemiz havası, denizi ve ormanı ile birlikte doğallığı yaşarken şehrin yanı başında modern bir hayatın kapılarını aralıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ