Kredi Haber
Venara Bağcılar
0

İstanbul’un en kalabalık yeri denildiğinde insanların ilk aklına Bağcılar gelecektir. Büyük bir kitlenin yaşadığı noktada İlker İnaş Yapı tarafından çok büyük bir proje yükseliyor. Apartman olarak inşa edilen yapı içerisinde 7 adet blok bulunuyor. Site tipinde hazırlanan bloklar içinde toplam 422 adet daire bulunuyor. Farklı tarzlarda inşa edilen bu yapının şuan yarısı tamamlanmış durumdadır. Haziran 2019’u teslim tarihi olarak rahatlıkla görme şansınız bulunuyor. Bu sizin alabileceğiniz ileriye dönük yatırım yapabileceğiniz önemli projelerden birisidir. Değerlenmesi bakımından kontrol edildiğinde şuan için inanılmaz bir fiyat oranı ile insanlara sunuluyor. Tabi bu sizin ekonomik durumunuz ile ilgili bir durumdur.

Venara Bağcılar şehrin en kalabalık noktasında hazırlanan en dikkat çekici projelerden birisidir. İlker İnaş Yapı tarafından hazırlanan proje toplam 7 bloktan oluşuyor. Proje başlangıç tarihi 2017 yılının ikinci çeyreği olarak gösteriliyor. Bitiş tarihi bir aksilik olmadığı taktirde 2019 yılının Haziran ayında olacak. 2018 yılının son çeyreğine girdiğimiz şu dönemde projenin %70’lik kısmı tamamlanmıştır. Farklı konut tiplerinin bulunduğu proje içerisinde insanların isteyecekleri çok sayıda sosyal alanda bulunuyor. 422 dairenin yer aldığı projede daireler ortalama 107 metrekare ile 125 metrekare arasında alan ile sunuluyor. Tabi bu alanlar en kullanışlı şekilde tasarlanarak hazırlandığı için farkı kısa sürede anlayacaksınız.

2017’nin ikinci çeyreğinde başlanan proje içerisinde ki 422 konutun metrekare aralığı 107 ile 125 arasında değişiyor. Tam anlamı ile aileler için hazırlanmış projelerden birisidir. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin bulunduğu proje içerisinde ki dairelerin fiyat aralığı 400 bin TL ile 550 bin TL arasında değişim gösterdiğini söylemeliyiz. Çok kullanışlı ve geniş yeşil alanların bulunduğu proje tam anlamı ile o bölgede bulunmaz bir nokta olarak konut sahiplerine hizmet verecektir. 9500 metrekarelik bir alanı kapsayan projede en ince detayların bile düşünüldüğünü eklemekte fayda var. Güvenlik sistemleri konusunda yangın dedektörü, görüntülü diyafon ve özel güvenlik hizmetleri ev sahiplerine sunuluyor.

2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu projede 2 odalı olanlar 107 metrekareden büyük olmayacaktır. 3+1 seçeneklerde ise farklı metrekareler bulunuyor. 109 metrekare ile 125 metrekare arasında bulunan bu seçenekleri değerlendirmek sizlere kalıyor. 9500 metrekare arsa alanına sahip olan projede genel olarak çok sayıda özellik bulunuyor. Ev sahipleri için kapalı otopark seçeneği ücretsiz olarak sunuluyor. Özel güvenliğin korumasını yaptığı alanda görüntülü diyafon ve yangın detektörü bulunuyor. Geniş bir bahçenin bulunduğu projede çocukların oyun oynayabileceği park da bulunuyor. Spor yapmak isteyenler için tam donanımlı bir spor salonunun yer alacağı projede futbol, basketbol sahaları da bulunuyor. Ayrıca dinlenmek ve ter atmak için sauna da bulunuyor.

Ücretiz olarak sunulan kapalı otopark hizmeti ile aracınızı park etme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Sosyal yaşam alanları için geniş bahçe alanlarının bulunduğu projede çocuklar içinde özel oyun alanları bulunuyor. Tam donanımlı bir spor salonunun yer aldığı projede rahatlamak için sauna da bulunuyor. Ayrıca futbol ve basketbol içinde özel sahalar sizleri bekliyor. Bunlar proje içerisinde insanların sizin yaşam kalitenizi arttıracak çok önemli detaylardan bazılarıdır. Tabi bunun yanında evlerin teknik özelliklerine de bakmakta fayda var. Bu da evlerin ne kadar modern olduğunu bizlere gösterecektir.

Projede ki sosyal özelliklerin yanında teknik seçeneklerde bulunuyor. Isı yalıtımının detaylı bir şekilde yapıldığı proje içerisinde farklı teknik özelliklerde bulunuyor. Her blokta iki tane olmak üzere toplam 14 asansör bulunuyor. Hidrofor, dijital altyapı, su deposu da sunulan özellikler arasında yer alıyor. Projede tüm yapı denetimleri detaylı bir şekilde yapılmakta, zemin etüdü oluşturulmuş, depreme dayanıklı inşa edilen projede güvenli bir yaşam geçirme şansınız var.

Venara Bağcılar konutları içerisinde dijital dünyaya yakın olmanız için ADSL, VDSL ve kablo tv seçenekleri hazır bulunuyor. Hidrofor, Su deposu ve 14 farklı asansör seçeneği ile insanların rahat kullanımına imkan tanınıyor. Kısacası orada yaşayan insanların yaşamak güzeldir mottosu ile rahat ve mutlu bir yaşam geçirmeleri amaçlanıyor. Orada bulunduğunuz ve zaman geçirdiğiniz her andan mutluluk yaşayacaksınız. Konutları almak için farklı ödeme seçenekleri insanlara sunuluyor. Eğer doğru bütçe ile onları ziyaret ederseniz sizlere 60 aya kadar sıfır faiz imkanından yararlanma fırsatı sunuluyor. İsterseniz satış ofislerine giderek bu proje ile ilgili bilgi alabilir isterseniz de cep telefonu ile onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Projede yer alan daireler 435 bin TL ile 595 bin TL arasında değişiyor. Yaşamak güzeldir sloganıyla başlanan proje içerisinde şehrin merkezinde ancak şehirden aynı derecede uzak huzurlu ve sakin bir yaşam geçirme şansına sahipsiniz. Proje konut satışları için başlatılan kampanya ile daha uygun fiyatlara alabilme şansınız bulunuyor. 31 Ekim 2018 tarihine kadar satış ofislerine giderek 10 yıl vadeli %0,98 faiz oranı ile daire sahibi olabilirsiniz. Her adımda keyif alacağınız bu proje bağcıların merkezinde olması sayesinde birçok önemli noktaya da çok yakın bir yer de bulunuyor. Bu da sizi şehrin çok dışına atan projelerden birisi olmadığına ikna ediyor. Yakın zamanda ev almak ya da yatırım yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz projelerden bir tanesidir.

VENARA BAĞCILAR FİYAT LİSTESİ

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 Daireler 107 m² 435 Bin TL – 525 Bin TL
3+1 Daireler 109 m² 465 Bin TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ