Kredi Haber
Vadistanbul
0

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer ilçesinde hayata geçirilecek olan Vadistanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

762 konutun bulunduğu ve teslimlerin Haziran 2018’de yapılması planlanan Vadistanbul projesi daire fiyatları 846 Bin TL’den başlıyor.

Vadistanbul Bulvar sıra dışı mimariye sahip bir alışveriş merkezinin yanı sıra sizi açık havada 760 metrelik bir alışveriş caddesine davet ediyor. Mağazaları, kafeleri, restoranları, eğlence mekanları ile Vadistanbul alışveriş caddesinde yeni bir Nişantaşı doğuyor. Vadistanbul Bulvar bünyesindeki 180 bin metrekare ofis alanıyla aynı zamanda Türkiye’nin en büyük ofis kompleksi olma özelliğini taşıyor. Sizi iş dünyasının en ayrıcalıklı noktasına taşıyacak olan Vadistanbul Bulvar ofisleri, A sınıfı ofis standartlarına sahip. Aydınlık ve ferah tarzda tasarlanan modern ofislerinizde işinize prestij katan tüm ayrıcalıkları bir arada bulacaksınız.

Vadistanbul 3 ayrı konsept olarak tasarlandı. Teras konsepti ile Vadistanbul kat bahçeli daireleri ve geniş kullanım alanlarıyla Belgrad ormanına sıfır konumda size bambaşka bir bahçe keyfi yaşatmak için inşa ediliyor. Büyüleyici bir peyzaj düzeni içerisinde yüzme havuzları, gezi ve eğlence alanları, oyun salonları ve müdavimi olacağınız Vadistanbul Club House size bambaşka bir İstanbul’u yaşatmaya hazırlanıyor.

3+1 ve 4+1 ağırlıklı daireleriyle, parkları ve kreşiyle çocuklu aileler için doğa ile iç içe bir yaşam vaat ediyor. Türkiye’nin ilk özel havarayı sayesinde sıra dışı bir ulaşım olanağı sunuyor. Şehre bambaşka bir hava katacak olan havaray, Vadistanbul ortaklığı tarafından inşa ediliyor. Vadistanbul Park, dışındaki güzelliği içinde de yaşatan 762 dairesiyle sizi beklentilerinizin çok ötesine taşıyacak. Vadistanbul Park’taki evinize taşındığınızda bulvar ve caddelerdeki hareketli, renkli yaşam başlamış olacak. Siz her şeyiyle hazır ve canlı bir yaşamla bütünleşmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Vadistanbul

Fiyatlar

Vadistanbul projesi 81 ile 265 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 846 Bin TL ile 3 Milyon 41 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Fiyatlar
1+1 Daireler 846 Bin TL – 970 Bin TL
2+1 Daireler 1 Milyon 190 Bin TL – 1 Milyon 715 Bin TL
3+1 Daireler 1 Milyon 790 Bin TL – 2 Milyon 600 Bin TL
4+1 Daireler 2 Milyon 50 Bin TL – 2 Milyon 540 Bin TL
5+1 Daireler 2 Milyon 875 Bin TL – 3 Milyon 41 Bin TL

Vadistanbul ne zaman teslimArtaş İnşaat ve İnvest İnşaat ortaklığı ile İstanbul’un Sarıyer ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Haziran 2018’de yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Ayazağa Mahallesi Kemerburgaz Caddesi No:1/A Sarıyer – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 53 35
  • Mail Adresi: info@vadistanbul.com
  • İnternet Adresi: vadistanbul.com

Vadistanbul

Vadistanbul Nerede

Vadistanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Sarıyer ilçesinde hayata geçiriliyor. Sarıyer konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “A+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 290 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 34. İlçenin yüzde 49’unu erkek yüzde 51’ini bayan nüfus oluştururken yüzde 16’lık kısım üniversite mezunu.

Vadistanbul projesi iş ve finans dünyasının kalbi Maslak’a 800 metre mesafede, Belgrad Ormanı’nın başladığı yerde boğazın tertemiz sularıyla yeniden hayat bulan meşhur Sadabad deresinin yanı başında tüm ihtişamıyla sizi bekliyor. Dünya’nın göz bebeği İstanbul’da, şimdi İstanbul’un başını döndürecek bir proje yükseliyor.

Sarıyer Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Sarıyer ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,27 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 8.779 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 25 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Sarıyer ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 660 Bin TL ile 1 Milyon 100 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Sarıyer’de metrekare birim fiyatları 4.774 TL iken, günümüzde ortalama 8.779 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 2.250 TL ile 3.750 TL arasında olduğu ve Vadistanbul projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %8 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %7 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Vadistanbul’un içerisinde zevkli mekan tasarımlarıyla öne çıkan bir de 5 yıldızlı otel yer alıyor. Lüks ve konfor şehrin merkezinde bir araya geliyor, Vadistanbul’da keyif dolu bir otelin kapılarını aralıyor. Yeşiliyle, mavisiyle, mimarisiyle, özel metro istasyonuyla ve tabii ki eşsiz lokasyonuyla daha ilk bakışta herkesi büyülüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ