Kredi Haber
VadiKoru
0

Vadikoru İstanbul’un en değerli ve en kolay ulaşılır bölgelerinden Ayazağa’da yükseliyor. Hayatın bize sunduğu sesler ve hayalinizdeki sesler… Hepsini bir araya getirsek nasıl olur diye düşündük. Özgürce kanat çırpan kuşların sesi yeşille büyüyen çocukların sesine karışsa, şehrin enerjisi ağaçların dallarına dokunsa, yaşadıkça kazancın sesini duysak, ormanın sesi Vadikoru’da şehrin ışıklarıyla bir olsa… Şimdi Ayazağa’da İnvest İnşaat güvencesiyle görür görmez aşık olacağınız ve her gün başka bir güzelliğine tanık olacağınız bir yaşam yükseliyor.

3 tarafı Belgrad ormanıyla çevrili 1+1’den 3+1’e 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari üniteden oluşan bir proje. Mimarisi ve konumuyla sıra dışı ayrıcalıklarıyla beklenmedik bir yaşam.

VADİKORU LOKASYONU İLE BENZERSİZ

Vadistanbul AVM’ye yürüme mesafesinde bulunan Vadikoru, Havaray metroya 300 metre, tem otoyoluna 1, FSM köprüsüne de 5 dakikalık mesafede. İstinye sahiline ve Kemerburgaz’a yakın bir konuma sahip Vadikoru’dan metro ile Levent, Mecidiyeköy gibi merkezlere yapımı devam eden Mahmutbey metro hattı ile de Tem güzergahı üzerindeki iş merkezlerine özetle şehrin her noktasına ulaşım çok kolay. 24 saat yaşayan iş dünyasının yanı başında bulunan Vadikoru aynı zamanda Maslak’ın karmaşasından uzaklıkta eşsiz bir konuma sahip. Vadikoru İstanbul’un tam kalbinde fakat İstanbul’un çok ötesinde. Vadikoru’da 1+1’den 3+1’e doğanın tüm güzelliklerine yakından tanıklık edebileceğiniz 242 konut bulunuyor. Dileyene huzur, dileyene yatırım imkanı taşıyan 242 yaşam alanı. Vadikoru’da yaşam yeşil ile iç içe konumlanmış durumda. İstanbul’un merkezinde olup da yeşile dokunabileceğiniz ender projelerden olan Vadikoru’da orman yaşamınızı 3 yandan çevreliyor. Yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası, fitness salonu, hamam, sauna, çocuk parkları ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz Vadikoru beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Vadikoru yatırım açısından da benzersiz fırsatlara sahip. Yatırıma değer 242 konutun yanı sıra 84 ofis veya 12 ticari ünitesiyle Vadikoru’da her gününüz bir öncekinden daha kazançlı olacak. Karşılıklı konumlanan evleri ve ofisleri ile 2 dakikada dünyanız değişecek.

Vadikoru Projesi ve Fiyatları

Alışveriş mi yapmak istediniz? Atacaksınız kendinizi birkaç adım ötedeki Vadistanbul AVM’ye adım başı bir dünya markası ya da hemen yanınızdaki havaray metro ile tüm AVM’ler elinizin altında. Vadikoru’da önce nefes alacaksınız, sonra keyif. Bir yaşam tasarladık. Aileleri yeşilin en güzeli ile karşılayacak. Ayrıcalığın sesini İstanbul üstünden tüm Türkiye’ye duyuracak. Dünya’nın hayran olduğu İstanbul’u kendine hayran bırakacak; VADİKORU…

Vadikoru Projesi, İnvest İnşaat imzası ile Sarıyer Ayazağa’da yükselmeye hazırlanıyor. İstanbul’un en kuzeyinde bulunan ilçelerinden biri olan Sarıyer’in Ayazağa Mahallesi’nde inşa edilecek olan proje karma konsept olarak tasarlanacak. 1992 yılında kurulan İnvest İnşaat yeni projeleri için start düğmesine basmış durumda. Yaklaşık 87 milyon yatırım değeri ile hayata geçirilecek olan karma konsept proje 16 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. Proje toplamda 6 blok olarak inşa edilecek. 3 blok konut, 3 blok ise ofis olarak planlanıyor. İnvest İnşaat’ın daha önce gerçekleştirdiği Vadistanbul Projesi’ne komşu olacak olan yeni projede 246 konut ve 92 ofis bulunuyor. Stüdyo daire, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşacak olan projenin lokasyon olarak oldukça önemli bir lokasyonda bulunuyor. Türk Telekom Arena Stadı’na 1.3 kilometre yakınlıkta olan Vadikoru Projesi, Kağıthane Devlet Hastanesi’ne ise sadece 1.5 kilometre mesafede bulunuyor.

İstanbul’un en nezih semtlerinden olan Sarıyer Ayazağa Mahallesi’nde inşa edilecek olan Vadikoru Projesi’nde İnvest İnşaat imzası bulunuyor. Daire ve ofis seçeneklerinin yer aldığı projede 246 konut ve 92 adet ofis bulunacak. Yaklaşık 16 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan projede 1+0 (Stüdyo), 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri mevcut. Temmuz 2019’da teslim edilecek olan proje yine İnvest İnşaat tarafından inşa edilen Vadistanbul projesine komşu lokasyonda bulunuyor.

VADİKORU SOSYAL DONATILAR

Proje içerisinde çocuklarınızın eğlenceli zamanlar geçirebilecekleri çocuk oyun alanlarının yanı sıra fitness merkezi, spor salonu ve sauna bulunuyor. 7/24 güvenlik kameraları ile güvenliğin sağlanacağı proje içerisinde her daireye özel kapalı otopark ve eşsiz orman manzarası bulacaksınız. Elektrik kesintileri için jeneratör, su kesintileri için kullanabileceğiniz su deposu sayesinde konforunuzdan taviz vermeyeceksiniz. Ayrıca büyük eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabileceğiniz yük asansörü yine proje içerisinde bulunan özelliklerden sadece biri olacak. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Vadikoru projesinin yapı denetimi ve zemin etüdü çalışmaları gerçekleştirildi. Dairelerde merkezi ısıtma sistemi ve ısı pay ölçerin yanı sıra anne ve babalara özel ebeveyn banyosu ile ankastre beyaz eşya bulunuyor.

İnvest İnşaat Hakkında

Vadikoru projesinin yapımcı firması olan İnvest İnşaat 1992 yılında kurulmuş ve başta inşaat sektörü olmak üzere tekstil ve enerji alanlarında çok sayıda başarılı işlere imza atmıştır. Konutun yanı sıra diğer sektörlerde gerçekleştirdikleri yatırım ve çalışmalar ile her geçen yıl büyümeye devam eden İnvest İnşaat, aktif olduğu alanlarda gerçekleştirdiği çalışmalar ile örnek teşkil etmektedir. Çok sayıda başarılı projeye imza atan İnvest İnşaat; Başakport, Çekmece Göl Evleri, Express24 projelerinin yanı sıra Vadistanbul ve Veliefendi projelerinde de ara vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ