Kredi Haber
Uplife Kadıköy
0

İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe ilçesinde hayata geçirilecek olan Uplife Kadıköy projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

830 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanan Uplife Kadıköy projesi daire fiyatları 526 Bin TL’den başlıyor.

UP efsanesinin yapımcısı Teknik Yapı’dan Kadıköy’ün kalbinde hızla değerlenen, hızla dönüşen Fikirtepe’de. Ulaşım ağlarının ortasında, en prestijli caddede eşsiz bir yatırım fırsatı. UPLife Kadıköy, şehrin en önemli ilçelerinden biri olan Kadıköy’ün, kentsel dönüşüm projeleri kapsamında hızlı bir şekilde değer kazanan bölgesi Fikirtepe’de, Prestij Aksı olarak nitelendirilen benzersiz bir konumda inşa ediliyor. İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe semtinin en değerli ticari ünitelerini barındıracak büyük alışveriş merkezleri, ring seferleri için hızlı bir şekilde inşası devam eden füniküler ve tramvay, UPLife Kadıköy projesinin yükseldiği Prestij Caddesi’ne yalnızca yürüme mesafesinde bulunuyor. İspanya’nın önemli şehirlerinden Barselona’da bulunan La Rambla’dan örnek alınarak gerçekleştirilen Prestij Caddesi’nin yapımı sona erdiğinde Bağdat Caddesi ile yarışa gireceği tahmin ediliyor.

UpLife Kadıköy, İstanbul’un en çok değer kazanan bölgelerinden biri olan Fikirtepe’de, yüzde 40’lık bölümü yeşil alan ve peyzajdan meydana gelen 16 dönümlük büyük bir arsa alanı üzerinde, birbirinden görkemli 4 kulesi ile hayata geçiyor. 1+1’den 3+1’e konut tipleri ve zengin sosyal olanaklarıyla her detayı ince bir şekilde tasarlanmış, yeni bir UP efsanesine katılma fırsatını kaçırmayın. UPLife Kadıköy, günümüzün en yenilikçi ve benzersiz bakış açıları ile geleceğin çizgilerinden esinlenerek hazırlandı. Üçü 22 kat, biri 21 kattan oluşan 4 kulesinin fütüristik sadeliği ve minimalist tavrı, geçmişin modernizmiyle gelecek zamanların teknolojik hayal gücünü bir arada bulunduruyor.

Uplife Kadıköy

Uplife Kadıköy Fiyatlar

Uplife Kadıköy projesi 57 ile 129 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 526 Bin TL ile 1 Milyon 384 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 58 m² – 60 m² 526 Bin TL – 660 Bin TL
2+1 Daireler 87 m² – 113 m² 809 Bin TL – 1 Milyon 141 Bin TL
3+1 Daireler 129 m² 1 Milyon 294 Bin TL – 1 Milyon 384 Bin TL

Uplife Kadıköy ne zaman teslim – Teknik Yapı güvencesi ile İstanbul’un Fikirtepe ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2019’da yapılması hedefleniyor.

Uplife Kadıköy İletişim

  • Adres: Dumlupınar Mahallesi Yumurtacı Abdi Bey Caddesi Cihan Sokak No:15 Fikirtepe / İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 10 08
  • Mail Adresi: info@teknikyapi.com
  • İnternet Adresi: http://www.uplifekadikoy.com/

Uplife Kadıköy Nerede

Uplife Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Kadıköy’e bağlı Fikirtepe’de bulunuyor. Fikirtepe konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Uplife Kadıköy

UPLife Kadıköy konut projesi, yalnızca bir mühendislik harikası değil; diğer yandan en ince detayına kadar kurgusu gerçekleştirilmiş maksimum seviyede dinamik ve rengarenk bir yaşam merkezi. Proje bünyesinde yer alan kafeterya ve restoranları ile en keyifli zamanlarınızın tadını doyasıya yaşarken, İstanbul’un en dinamik ve hareketli noktalarına ve Kadıköy’ün rengarenk alışveriş merkezine yakın konumu ile size çok eğlenceli bir yaşam sunuyor. UPLife Kadıköy’de sabah kalktığınızda işinize gitmek için yola çıkmadan önce, açık veya kapalı havuzda yüzebilir, tatil günleri kalktığınızda spor salonuna giderek zinde bir şekilde güne merhaba diyebilirsiniz. İş çıkışı evinize geldiğinizde ise stresli geçen bir günün yorgunluğunu harika bir sauna veya Türk Hamamı ile atabilir, kusursuz bir masaj ile de uyku öncesi rahatlayabilirsiniz.

Uplife Kadıköy

Fikirtepe Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Fikirtepe ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %1,39 azalış göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kaldı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 7.734 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Fikirtepe ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 580 Bin TL ile 970 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Fikirtepe’de metrekare birim fiyatları 2.207 TL iken, günümüzde ortalama 7.734 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.350 TL ile 2.250 TL arasında olduğu ve Uplife Kadıköy projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %157 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %81 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Uplife Kadıköy Tanıtım Filmi

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ