Kredi Haber
Univa Öğrenci Evleri
0

Univa Nedir?

Univa milyonlarca üniversite öğrencisi bulunan fakat büyük çoğunluğunun barınma sorunuyla yüzyüze olduğu ülkemizde öğrencilerin bu sorunlarını çözmeyi hedeflemiş bir projedir. İlki Sakarya’da yükselmeye başlayan univa’nın gelecek projeleri İstanbul, Düzce, Kocaeli ve Ankara’da yer alması beklenmektedir.

Univa Sakarya

Univa Sakarya, birkaç yıla kadar öğrenci sayısının 100 binin üzerine çıkması beklenen Sakarya Üniversitesi kampüsünün hemen yanı başında yer alıyor. Böylelikle öğrencilerin iki büyük sorunu olan konaklama ve ulaşıma aynı anda çözüm getirmeyi hedefliyor.

Serdivan/ Sakarya’da yer alan proje toplamda 28 bin m2’lik alanda inşa edilen 59 bin m2’lik kapalı alandan oluşuyor. 45 m2 ve 90 m2’lik iki farklı tipte dairelerden oluşan Univa Sakarya 2.424 öğrenciye ev rahatlığında bir öğrenim hayatı vaat ediyor.

Öğrenciler İçin Her şey Düşünülmüş

Univa Sakarya’da gerek eğlence gerekse öğrenim hayatına katkı sunacak her şey düşünülmüş ve üniversite öğrencilerinin ihtiyacı olabilecek hemen her şey fazlası ile tek bir kampüste toplanmış. Onlara sadece başarılı ve unutulmaz anılarla dolu bir üniversite hayatı yaşamak kalmış.

Proje kapsamında özel odalarında çalışmaktan sıkılan ya da grup çalışması yapmak isteyen öğrenciler için çalışma ve bilgisayar odaları ile kütüphane alanlarına yer verilmiş. Üstelik öğrencilerin ders çalışma ya da eğlenme konularında kendilerine daha fazla vakit ayırabilmeleri için ütü ve temizlik hizmetlerine de yer verilmiş.

Univa Sakarya basketbol sahaları, yürüyüş ve bisiklet yolları, açık hava sineması, barbekü ve dinlenme alanları sayesinde Sakarya’nın yemyeşil doğasını yaşama imkânı sunuyor.

Her mevsim şartlarında formda kalmaya uygun fitness merkezi, SPA, hem eğlenip hem de gizli kalmış yetenekleri keşfetmek için Karaoke Odası, ve koyu sohbetlerle dostlukları pekiştirmeye ortam sağlayacak Lounge Alanları düşünülmüş.

Ayrıca odalarındaki mutfaklarında yemek yapmak istemediklerinde faydalanabilecekleri cafe ve restoranlar, kuru temizleme hizmetleri ile çamaşır ve ütü odası da öğrencilerin hizmetinde.

Başta Amerika ve ingiltere’de yatırımcıya yüksek kazanç getiren öğrenci evleri yatırım imkanı Türkiye’de. Uluslararası bir marka tarafından işletilecek, kampüs şeklinde tasarlanmış sadece öğrencilerin kalabileceği öğrenci evlerinin satışı gerçekleştiriliyor.

8 Yılda Geri Dönen Alternatif Univa Yatırım

  • 5 yıl boyunca minimum % 8 kira garantisi

Erkanlı 8 yıl gibi kısa bir sürede küçük yatırımları büyük getirilere dönüştüren alternatif yatırım fırsatları sunuyor.

UNIVA, dinamik bir yatırım fırsatı sunuyor: 24 ayda teslim edilecek projede, 36 vade ödeme seçeneğiyle son 12 aylık ödemelerinizi kira gelirinizle kendisini ödeyecektir.

Univa Öğrenci Evleri

8 YILIN DA ALTINDA

Konut değerinin artış oranı (proje tamamlandığında en az lansman fiyatına oranla %50 değer artışı) ve 15 yıl süreyle kiralama fiyatının kademeli olarak artışının hesaba katılmasıyla geri dönüş süresi 8 yılın altına düşebilmektedir. Not:(Bu artış değerleri yukarıdaki 8 yılda geri dönüş hesabına dahil edilmemiştir.) Türkiye’de konut satış fiyatları ve buna karşılık alınan kira bedelleri kıyaslandığında ortalama 20-25 yılda geri dönüş sağlanabilmektedir.

Düzenli ve Artan Kira Geliri

UNIVA standart daire ve ofislere oranla çok daha hızlı ve kazançlı bir kira getirisini yatırımcısına sunuyor.

İhtiyaca Yönelik Alternatif Yatırım:

Sakarya’daki mevcut yurtlar, Sakarya Üniversitesi’ndeki 100.000’i aşkın öğrencinin yalnızca %34’ünün talebini karşılayabilmekte ve yurt sayısı yeterli olamamaktadır. Bunun yanında yetersiz fiziki koşullardaki yurt stoku, yeni ve modern yaşam alanları ihtiyacı doğuruyor. Üniversiteyle bitişik , rakipsiz bir konuma sahip projemiz öğrencilerin konaklama ve güncel ihtiyaçlarını (ve daha fazlasını) karşılayacak şekilde tasarlanmış olup sayısı her geçen gün artan öğrencilere konumu ve sunduklarıyla alternatifi az olan bir proje sunarak karlı bir işletme ve talebin yoğun olduğu , artarak devam ettiği bir alanda yatırımcısına düzenli kira geliri ve değeri artan bir yatırım sunmaktadır. Her yıl enflasyon ve talep artışına uygun olarak kiralarımız revize edilerek artırılacaktır.

İletişim

  • Merkez Adres: Büyükdere Caddesi No:100-102 Maya Akar Center
  • Sakarya Adres: İstiklal Mahallesi Safrancık Sokak No: 21 Daire:3 (Mavi Durak Karşısı) Serdivan – SAKARYA Kat 18 Esentepe – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 92 17
  • Mail Adresi: info@univa.com.tr
  • İnternet Adresi: univa.com.tr

Uluslararası Öğrenci Evi Markası

Türkiye’de ilk kez öğrenci evleri dünyaca ünlü bir marka tarafından işletilerek yatırımınıza marka değeri katmakta ve yatırımınızın uluslararası standart ve teknolojiyle yönetilerek sürekliliği sağlanmakta ve değeri her geçen gün artmaktadır.

Alanında Amerika’nın en büyük kuruluşu olan Asset Campus’ün sadece Amerika’da 3,5 milyar dolar değerinde yurt ve öğrenci evi yatırımı bulunuyor. Amerika ve dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren, şu an 120’den fazla öğrenci evi projesini profesyonel şekilde yöneten Asset Campus şimdi de ERKANLI ortaklığında UNIVA projesiyle Türkiye’de hizmet veriyor.

Univa’da Kampüs Hayatı

Genç düşünen UNIVA, gelişmiş sosyal alanlarıyla öğrencilerin isteklerini ve beklentilerini profesyonel şekilde karşılıyor.

UNIVA ayrıcalıklı bir sosyalleşme ortamını öğrencilere sunuyor. Sadece bir kampüs değil, bir yaşam tarzı olan UNIVA, bünyesindeki kafe, restoran, market, açık spor sahaları, açık hava sinemaları, özel dizayn edilmiş peyzaj alanları, kapalı spor salonları, bilgisayar odaları, TV ve oyun odaları, karaoke, lounge alanları, çamaşır ve ütü odaları, spa ve lounge alanları, marketi, kuaförü ve üniversite bölümlerine özel dizayn edilen tematik odalar ve hizmetleriyle ayrıcalıklı bir yaşamı sağlıyor.

Müzik ve sanat odası, diğer öğrencileri rahatsız etmeden sanatsal faaliyetlere yoğunlaşma imkânı sunarken, öğrencilerin can dostu olan fotokopi hizmetine ayrı bir yer verilmiş. Her ihtimale karşı bir revir ve dileyenlerin rahatça kullanabilecekleri mescid de Univa Sakarya’nın sunduğu olanaklar arasında.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ