Kredi Haber
Turyap
0

İnşaat sektörü birçok iş alanını da beraberinde getiren geniş bir yapıdır. Bu yapının içerisinde yer alan en önemli oyunculardan birisi de emlakçılardır. Yapılan konutların ve iş yerlerinin satılması, kiralanması gibi faaliyetler bu insanlar tarafından yapılmaktadır. Ülkemizde bu konuda lider olan ve işini profesyonel olarak icra eden kurum denildiğinde akla ilk olarak TURYAP gelecektir. 1985 yılında kurulan ve ülkemizde çağdaş emlakçılık modelini getiren firma uzman personeli, detaylı çalışması ve modern görünümü ile insanların istediklerini yerine getirmeyi başarıyor. Yapılan işlemlerde hem alıcının, hem satıcının, hem kiracının, hem de kiraya verenin tüm hakları göz önüne alınmakta ve işlem ona göre tamamlanmaktadır.

Firma bu tarihten itibaren sürekli olarak gelişim göstermeyi başarmış ve insanların gerekli hizmeti alabilmesi için çalışmalarını devamlı olarak arttırmaya çalışmaktadır. Bunun da meyvelerini toplamayı başarmışlardır. Avrupa’nın birçok şehrinde satış ofisleri bulunmaktadır. Atina, Bakü, Constanta, Miami ve Rotterdam global ölçekte kurumun ofislerinin bulunduğu şehirlerdir. Bu dahi firmanın ne kadar profesyonel bir yapıya sahip olduğunu anlamamız için yeterlidir. Tüm verileri tek bir noktada toplamak ve araştırma sonucunda insanlar doğru ev yada işyerini bulmasını sağlayacak olan turyapNET sistemi dikkat çekmektedir. Amaçları her zaman müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak olduğunu ve bunu başarmak içinde güvenilir bir hizmet anlayışına sahip olduklarını açıkça söylemekte fayda var.

1985 ile 2008 yılları arasında farklı isimler ile iş kollarında çalışmalar yürüten şirket aldıkları karar ile 2008 yılında Turyap Holding çatısı altında çalışma kararı almıştır. Şirketin yönetim kurulu başkanı Azmi Sarıbay’dır. Gelişimini arttırmak ve bunu hızlı bir şekilde tabana yayarak yapmak isteyen şirket gerekli şartları sağlayan kişilere franchise vermektedir. Şimdiye kadar 300 farklı şubesini bu şekilde açmıştır. Bu sayede 2000  kişiye istihdam sağlamakta ve ekonomiye yeni kaynaklar yaratmayı başarmaktadır. Eğer sizinde emlak konusunda bir merakınız varsa ve bu sektöre doğru şekilde girmek istiyorsanız temsilcilik için kolayca başvurunuzu yapma şansınız var. Bir forumu doldurmanız yeterli olacaktır.

Şirket her türden ihtiyacı karşılayabilmek için farklı satışlar ve projeler düzenlemektedir. Kurumsal portföyler, profesyonel hizmetler ve kamu proje hizmetleri başlıca seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Bu işlemler sayesinde insanların farklı ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılama şansına sahipler. Emlak Takas seçeneği ile farklı ihtiyaç sahiplerini tek bir çatı altında toplayarak onların rahatlıkla istedikleri işlemleri yapmalarına imkan tanıyorlar. Müzayede başlığında ise değerli mülklerin satışı ya da kiralanması farklı bir konsept ile yapılıyor. Bu müzayede ekranında ülkemizde ki saygın projelerin ön satışlarına yardım ediyor ve müşterilerinin de bundan yararlanmalarını sağlıyor.

Emlak ve bu işi yapanlar genelde mahalle aralarında olduğu hayal edilmektedir. Ancak global ölçekli bir şirketin bunu yapıyor olması aslında meslek grubunun ne kadar önemli olduğunu bizlere göstermesi bakımından önemlidir. Sizde onlardan bilgi almak ve detaylarını öğrenmek istiyorsanız herhangi bir ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da müşterilerine alım ve satım konusunda yardımcı olduklarını belirtelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ