Kredi Haber
Tual Bizim Mahalle
0

Tual Bizim Mahalle konut projesi İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde inşa edilecek. Atakent semtinde hayata geçirilecek olan projede Dağ Mühendislik imzası var. Emlak Konut ile TOKİ güvencesi ile yükselecek olan Tual Bizim Mahalle projesinin detayları henüz açıklanmazken, ön talep toplanmaya başlandı.

Tual Bizim Mahalle 6 Ekim itibari ile kapılarını açıyor!

Ön taleplerin başladığı ve TOKİ ile Emlak Konut güvencesi ve Dağ Mühendislik kalitesi ile inşa edilecek olan Tual Bizim Mahalle projesinde detayların 6 Ekim tarihinde açıklanması bekleniyor. Türkiye için Kazanç Vakti kampanyası kapsamında projeden 120 ay vade, bankasız kefilsiz ve 0,98 vade farkı imkanı ile ev sahibi olunabilecek.

İstanbul Avrupa Yakası’nın yeni mahallesi Bizim Mahalle, ülkenin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO güvencesi ile 1 milyon m² büyüklüğe sahip arsa alanı üzerinde Küçükçekmece’de yükseliyor.

Eski zamanlardan özlem duyulan mahalle sıcaklığını eşi benzeri olmayan bir anlayış ile bir araya getiren Bizim Mahalle, geleneksel Türk mimari yapısına uygun bir şekilde tasarlandı.

Bizim Mahalle, 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği Sosyal ve kültürel tesislerden tematik çocuk oyun parklarına, sağlık kurumlarından kütüphaneye, eğitim kurumlarından festival alanlarına, resmî kurumlardan ata sporları merkezine, kent müzesinden el sanatları merkezine, spor merkezlerine kadar olan aktivite alanlarıyla, 24 saat hayatın olduğu bir mahalle oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ