Kredi Haber
Transform Fikirtepe
0

İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe ilçesinde hayata geçirilecek olan Transform Fikirtepe projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1.080 konutun bulunduğu ve teslimlerin Nisan 2019’da yapılması planlanan Transform Fikirtepe projesi daire fiyatları 650 Bin TL’den başlıyor.

Türkiye’nin en güçlü ortaklıklarından birine imza atan Obaköy Gayrimenkul ve Haldız İnşaat’la Fikirtepe’de dönüşüm başlıyor.

İstanbul’un seçkin ilçelerinden Kadıköy, Fikirtepe’nin dönüşümüyle şimdi çok daha değerli. Bir kum tanesi 7 yılda inciye dönüşür. Siz isterseniz 1 günde hayatınız değişir.

Transform Fikirtepe, benzersiz konumuyla değerli yatırım olarak öne çıkıyor. Diğer bir farkı da İstanbul’da her yöne kolayca erişimi sağlayan ulaşım ayrıcalıkları. Transform Fikirtepe insanı ve sürdürülebilir bir yaşamı önceliyor. Yenilikçi mimarisiyle dikkat çekiyor.

İkişer blok için ayrı ayrı sunulan sosyal bölümler mutlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Transform Fikirtepe yapımı planlanan Prestij Caddesi’nin hemen başında. Dünya markaları birkaç adım uzağınızda. Fikirtepe İstanbul’un güven dolu dünyasında miniklerinde, büyüklerinde keyfi yerinde. 10.000 m2 ortak alanda yeşilin her tonu sizinle. Transform Fikirtepe‘de içinizden geldiği gibi yaşayın diye her detay düşünüldü.

Çok daha efektif bir kullanım, sekreterya ayrıcalığı ve fazlası. Hepsi Transform Fikirtepe‘de. Yeni Home Office’inizde.

Transform Fikirtepe

Transform Fikirtepe Fiyatlar

Transform Fikirtepe projesi 35 ile 276 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 650 Bin TL ile 3 Milyon 250 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 58 m² – 61 m² 650 Bin TL – 850 Bin TL
2+1 Daireler 83 m² – 111 m² 850 Bin TL – 1 Milyon 537 Bin TL
3+1 Daireler 133 m² – 235 m² 1 Milyon 200 Bin TL – 2 Milyon 880 Bin TL
4+1 Daireler 229 m² – 276 m² 2 Milyon 400 Bin TL – 3 Milyon 250 Bin TL

Transform Fikirtepe ne zaman teslim – Obaköy Gayrimenkul ve Haldız İnşaat ortaklığı ile İstanbul’un Fikirtepe ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Nisan 2019’da yapılması hedefleniyor.

Transform Fikirtepe İletişim

  • Adres: Dumlupınar Mahallesi Yumurtacı Abdi Bey Caddesi No: 58 / 1 Fikirtepe – Kadıköy İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 25 87
  • Mail Adresi: info@transformfikirtepe.com.tr
  • İnternet Adresi: transformfikirtepe.com.tr

Transform Fikirtepe Nerede

Transform Fikirtepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda Kadıköy ilçesi sınırları içinde yer alan ve konut sektörünün hızla değerlenen bölgelerinden biri olan Fikirtepe’de bulunuyor. Boğaz Köprüsü çevre yoluna ve D-100 Otoyolu’na komşu lokasyonda bulunan Fikirtepe konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Transform Fikirtepe

Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren Avrasya Tüneli’ne ve Boğaziçi Köprüsü’ne çok kısa mesafede bulunan ve şehrin lojistik yönden en verimli bölgelerinden birinde yatırım fırsatı sunuyor. Metro ve metrobüs gibi tüm toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde olan Transform Fikirtepe projesi, baştan aşağı yenilenen ve en ince ayrıntının düşünüldüğü bölgenin tam merkezinde yer alıyor. Transform Fikirtepe, geçmişe tanıklık etmiş şehrin tarihi en eskilere dayanan yerleşim yerinde inşa ediliyor. Proje sahip olduğu mükemmel konum avantajını, benzeri olmayan mimari yapısı, yeşil alanları ve sosyal donatıları ile bir araya getiriyor. Merkezinde insanın düşünüldüğü Transform Fikirtepe, oturum ve yatırımcıların tüm gereksinimlerine cevap verecek şekilde tasarlandı.

Fikirtepe Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Fikirtepe ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %1,39 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin uzağında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 7.734 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 36 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Fikirtepe ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 580 Bin TL ile 970 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Fikirtepe’de metrekare birim fiyatları 2.752 TL iken, günümüzde ortalama 7.734 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.350 TL ile 2.250 TL arasında olduğu ve Transform Fikirtepe projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %157 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %81 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Fikirtepe bölgesindeki diğer konut projeleri için satilikdairekonut.com/category/fikirtepe-konut-projeleri kategorisini ziyaret ediniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ