Kredi Haber
Toya Next
0

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar ilçesinde hayata geçirilecek olan Toya Next projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

488 konutun bulunduğu ve teslimlerin Mart 2019’da yapılması planlanan Toya Next projesi daire fiyatları 372 Bin TL’den başlıyor.

Toya Next

Toya Yapı gerçekleştirdiği her yeni projede, teslimini yaptığı her dairede “Daha İyi Bir Yaşam” amacını benimsemiştir. Toya Next projesi ile birlikte tüm ayrıcalıklar ve daha iyi bir yaşam bir araya geliyor. Proje evinizde olun ya da olmayın içinizin her zaman daha rahat ve huzurlu olmasını sağlıyor. Sunduğu yaşam teknolojileri hayatınıza kolaylık sağlarken, kendi özgü mimari tasarımı ise maksimum şekilde yaşam alanlarından faydalanmanıza destek oluyor.

Art&Smart akıllı yaşam çözümleriyle teknoloji ve konforu, form ve fonksiyonu birleştiren Toya Next geleceğin yaşamını ve tasarımını bugünden size sunuyor. Zerafeti kadar zekası da olan bir ev. Sizin için her metrekareden maksimum verim sağlamaya kararlıyız. Esnek mekanlara, kaliteli yaşam tarzına ve tasarrufa inanan bir markayız.

Yatak odası ve salonu ayıran hareketli duvarlar, katlanıp duvara saklanan yatak, dolabın içine gizlenen çalışma masası, yalnızca ihtiyaç duyduğunuzda görünebilir olacak bir mutfak. Tüm fonksiyonelliğiyle size bir daire değil o anki ihtiyacınıza ve zevkinize göre şekillenen smart bir yaşam alanı sunuyoruz. Arkadaşlarınız geldiğinde mutfak tezgahını yemek masasına çevirmek, işiniz varsa yatak odasını çalışma odasına dönüştürmek. Toya Next ile evinizi genişletmek sizin elinizde.

Toya Next tasarruf sağlayan akıllı çözümler sunuyor. Dünyanın neresinde olursanız olun evinizde olan bir güvenliği hayal edin. Hiçbir anahtara ihtiyaç duymadan telefonunuzun sadece bir tuşuna basmanız yeterli. Suyu açık mı bıraktınız? Evin tüm ışıkları açık mı kaldı? Tek tuşla hem suyu, hem elektriği tamamen kapatmak elinizde. Toya Next’in hayata renk katan ayrıcalıklarıyla arkadaş toplantılarının, sanatın, konuk ağırlamanın, müziğin, filmlerin ve kitapların keyfini sürün. Art&Smart’ın akıllı yaşam çözümleriyle geleceği günümüzde yaşamak için Toya Next seçkin ev sahiplerini bekliyor.

Günlük hayatın yoğun temposundan belki de gereksinim duyduğunu fark etmediğiniz ayrıcalıklar standart olarak size ve sevdiklerinize sunuluyor. Evinizde olmadığınız zamanlarda bile güvende olmasını sağlamak ya da eve gelmeden klimanızı açarak yazın bunaltıcı sıcaklarından etkilenmemek… Ve daha bir çok yaşamınızı kolaylaştıracak imkan ve olanaklar…

Evinize adım attığınız anda tek tuş ile evinizi aydınlatabilir, koltuğunuza uzanıp televizyon izlemeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz film izleyin, dilerseniz uyku moduna geçin… Size sadece tercih yapmak kalıyor. Çıkış modu sayesinde evden ayrıldığınızda gözünüz hiçbir zaman arkada kalmayacak. Tek tuş ile tüm endişeleriniz son bulacak.

Toya Next

Toya Next Fiyatlar

Toya Next projesi 39 ile 250 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 372 Bin TL ile 2 Milyon 622 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 39 m² 372 Bin TL – 427 Bin TL
1+1 Daireler 72 m² – 83 m² 560 Bin TL – 899 Bin TL
2+1 Daireler 127 m² – 137 m² 776 Bin TL – 1 Milyon 149 Bin TL
3+1 Daireler 183 m² – 197 m² 1 Milyon 338 Bin TL – 1 Milyon 725 Bin TL
4+1 Daireler 248 m² – 250 m² 1 Milyon 789 Bin TL – 2 Milyon 622 Bin TL

Toya Next ne zaman teslim – Toya Yapı güvencesi ile İstanbul’un Bağcılar ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Mart 2019’da yapılması hedefleniyor.

Toya Next İletişim

  • Adres: Basın Ekspres Yolu Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:3 Bağcılar – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 86 92
  • Mail Adresi: info@toyayapi.com
  • İnternet Adresi: toyanext.com

Toya Next Nerede

Toya Next, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Bağcılar’da bulunuyor. Bağcılar konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. İlçe Tem ile D-100 Otoyolları’nın güneybatı ve kuzey-doğu ekspress bağlantıları arasında geçiş konumda yer almaktadır. Küçükçekmece, Esenler, Güngören ve Bahçelievler ilçeleri ile komşu olan Bağcılar 22 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir. Çok sayıda önemli sağlık ve eğitim kurumlarının bulunduğu bölge İstoç, Massit ve Oto Center gibi kurumları alanları içerisinde barındırmasından dolayı Türkiye ekonomisine de önemli katkılar sağlamaktadır. Ayrıca tekstil ve ayakkabı sektörünün yanı sıra önemli basın ve medya kuruluşlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

E-5 ile Tem Otoyolları’na bağlantısı bulunan konumda, Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen proje, yapımı devam eden ve hemen yanı başında hizmet verecek olan metro istasyonunun yanı sıra, fuar alanlarına, Atatürk Havalimanı, 3. Havalimanı ve büyük iş merkezlerine çok kısa mesafede yer alıyor. Her beklentiye cevap veren 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Toya Next, peyzaj alanları ile eksikliğini hissettiğimiz yeşil ve doğal yaşam için gerekli olan çözümleri sunuyor. Gelişmiş tasarımı, 7 gün 24 saat sağlanan güvenlik hizmetiyle donatılan Toya Next, içinde bulunan ticari üniteleri ile sakinlerinin tüm gereksinimlerine cevap verecek.

Bağcılar Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Bağcılar ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,07 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin uzağında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.066 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 17 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 230 Bin TL ile 385 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Bağcılar’da metrekare birim fiyatları 1.492 TL iken, günümüzde ortalama 3.066 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.150 TL ile 1.900 TL arasında olduğu ve Toya Next projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %94 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %102 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Toya Next, konsept tasarımının yanı sıra fonksiyona ve kullanım alanlarına da ayrı bir şekilde ehemmiyet veren bir anlayıştır. Konut tasarımlarında en düşük seviyede atıl alan prensibi ile evinizin her noktasından maksimum şekilde faydalanmanızı sağlar. Daha büyük ve geniş yaşam alanı, hareket eden duvar panelleri, dolapların içerisine saklanabilen yataklar, yemek masası olarak faydalanabileceğiniz katlanma özelliği olan mutfak tezgâhı, gibi çok sayıda yenilikçi çözümler ile Toya Next konut projesi hayatınızı daha kolay bir hale getiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ