Kredi Haber
The Holl
0

İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesinde hayata geçirilecek olan The Holl projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

90 konutun bulunduğu ve teslimlerin Temmuz 2019’da yapılması planlanan The Holl projesi daire fiyatları 440 Bin TL’den başlıyor.

Ferah Ötesi Mimari

Projenin ana fikrini bölgedeki ofis ve home ofis ihtiyacının giderilmesi oluşturmuş. Bu kapsamda avukat, mimar, internet üzerinden iş yapanlar, tasarımcılar vs. küçük ofis / home ofis talep edenler ile büyük ofislere ihtiyaç duyabilecek şirketlere hitap edecek şekilde planlama yapılmış.

14 kattan oluşan proje her daireden deniz ve Adalar manzarasının görülmesi için özenle tasarlanmış ve bu manzarayı en güzel değerlendirebilecek şekilde balkonlar eklenmiş. Tüm bunlara ilaveten The Holl’ün 3,30 metre tavan yüksekliği zaten ferah olan daireleri daha da ferah hale getirmiş ve gün boyu güneşi dairenize getirmiş. Projede daireler 75 m²’den başlayıp 149 m²’ye kadar değişiyor. 1+0 ve 1+1 dubleks olmak üzere toplam 90 daire bulunuyor. Üstelik projenin modüler yapısı sayesinde bu alanlar istendiği takdirde birleştirilerek daha büyük alanlar elde edilebiliyor.

Girişte Başlayan Prestij

The Holl’e gelen misafirleriniz giriş ve lobi alanlarında karşılaşacakları beş yıldızlı otel konforundaki lobi hizmetleri ile prestijinize hayran kalacak. Lounge alanında onları rahatlıkla ağırlayabilecek, seyir terasında Prens Adalarını onlara tanıtabileceksiniz.

Her daireye en az 1 araçlık kapalı otopark alanına ilave olarak misafirler içinde ayrılan otopark alanı zinde bir yaşam için fitness center, her an sizler için hazır bir restoran, zemin katta yer alan çeşitli mağazalardan alışveriş imkânı ve üst düzey güvenlik de projenin prestijine prestij katıyor.

The Holl bünyesinde 2 adet klasik, 1 adet konferans, 1 adet relaks toplantı imkânı sağlayan 4 adet toplantı odası ile toplantılarınız için ekstra alan ayırmanıza gerek kalmayacak ofisinizin toplantılarınız için yetersiz kalması söz konusu olmayacak.

The Holl

Fiyatlar

The Holl projesi 75 ile 149 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 440 Bin TL ile 970 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 75 m² 440 Bin TL – 580 Bin TL
1+1 Daireler 98 m² – 149 m² 510 Bin TL – 970 Bin TL

The Holl ne zaman teslim – Metal Yapı ve Bekart İnşaat ortaklığı ile İstanbul’un Pendik ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Temmuz 2019’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: E-5 Yanyol Caddesi No:180 Kaynarca Pendik – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 483 46 55
  • Mail Adresi: info@metalyapikonut.com
  • İnternet Adresi: theholl.com.tr

The Holl Nerede

The Holl, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Pendik ilçesinde hayata geçiriliyor. Pendik konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 645 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 30. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 9’luk kısım üniversite mezunu.

The Holl

The Holl Kaynarca’da Yükseliyor

Pendik/ Kaynarca’da E-5 üzerinde yükselen The Holl, yakın zamanda yapılması beklenen Kaynarca Metro istasyonu ile Marmaray Kaynarca istasyonu arasında. Garanti Bankası Teknoloji Kampusu, Neomarin ve Pendorya AVM’ler, Medical Park Pendik, Pendik Marina, Marmara Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi ve Okan Üniversitesi gibi noktalara birkaç dakika uzaklıkta.

The Holl’ün gerek Sabiha Gökçen Havalimanı’na gerek Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu ile Kadıköy- Kartal Metrosuna gerekse Pendik – Yalova Deniz Otobüsü İskelesine sağladığı kolay ulaşım projeye merkezi bir konum niteliği kazandırıyor.

Pendik Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Pendik ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,76 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.010 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Pendik ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 225 Bin TL ile 375 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Pendik’te metrekare birim fiyatları 1.309 TL iken, günümüzde ortalama 3.010 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 900 TL ile 1.550 TL arasında olduğu ve The Holl projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %80 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %89 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ