Kredi Haber
Tema İstanbul Bahçe
0

Tema İstanbul Bahçe projesinde metrekare birim fiyatları 5 bin 200 TL’den satışa çıkarıldı. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 satılık daire konutların yer aldığı Tema İstanbul Bahçe’de butik yaşam konsepti ön plana çıkıyor.

Tema İstanbul Bahçe; bu bahçe bildiğiniz bahçelere hiç benzemiyor. Çünkü bu bahçenin başka bir teması, başka bir havası var. Bu bahçede ardı arkası kesilmeyen bir mutluluk, butik yaşam temalı bir gelecek var. Aradığınız aile sıcaklığı, dilediğiniz güzel komşuluklar, her katta 2 daire ayrıcalığıyla özlediğiniz samimi yaşam ve çok daha fazlası… Bu bahçede sevdiklerinizle yaşayacağınız çok şey var.

Yatay mimari anlayışıyla hayata geçirilen Tema İstanbul Bahçe’de az katlı bloklar, yüksek mutluluklara dönüşüyor. Geleneksel komşuluk ilişkileri ve yepyeni dostluklar yeniden hayat buluyor. En yükseği 11 katlı olmak üzere toplam 10 bloktan oluşan Tema İstanbul Bahçe’de butik bir yaşamın temelleri atılıyor. 1+1’den 4+1’e birbirinden konforlu ve yeşil 363 satılık daire konutta 365 gün bahçe keyfi yaşanıyor.

25 farklı eğlence ünitesi, su ve ışık gösterileri, geniş gölet, yeme içme alanları ve dükkanlarıyla İstanbul’un en kapsamlı eğlence parkı olması planlanan Tema World’un yanı başında yükselen Tema İstanbul Bahçe’de eğlence komşunuz oluyor. Şehrin her geçen gün değerlenen semti Atakent’in en keyifli yerinde yeşili ve eğlenceyi bir arada sunan Tema Bahçe, yatırımcılar için de vazgeçilmez. Yeşilin kucağında butik bir yaşama geçiş yapmak isteyenler için tasarlanan Tema İstanbul Bahçe’ye gelin, bahçeniz mutlulukla, geleceğiniz huzurla dolsun.

Tema İstanbul’un ikinci etabı olan Tema İstanbul Bahçe, İstanbul’a yeşil ile iç içe bir yaşam fırsatı sunuyor. Butik bir konseptten yola çıkılarak hayata geçirilecek olan Tema İstanbul Bahçe projesinin büyük bölümü yeşil alanlardan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelecek olan ve toplamda 363 satılık daire konutun bulunacağı projede 365 gün boyunca evinizin içi huzur ile dolu olacak. Bahçeli ve geniş teraslara sahip konutların neredeyse tamamı park ve bahçe manzarasına sahip. 10 bloktan oluşan Tema İstanbul Bahçe projesinde yeni arkadaşlıklara, unutulmaya yüz tutmuş geleneksel komşuluk ilişkilerine ve butik yaşam temalı bir geleceğe merhaba diyeceksiniz. Gerçekleştirilen altyapı çalışmaları ve yatırımlar ile İstanbul Avrupa Yakası’nın son dönemdeki gözde semtlerinden bir haline gelen Atakent’te inşa edilecek olan Tema İstanbul Bahçe, ulaşım konusunda da avantajlı bir konuma sahip. Yapımına devam edilen metroya çok kısa mesafede bulunan Tema İstanbul Bahçe projesi TEM Otoyolu’na 5 dakika, Atatürk Havaalanı’na 15 dakika yakınlıkta bulunuyor. Az katlı mimarisinin yanı sıra butik yaşam konsepti ile aradığınız huzuru ve şehrin enerjisini hissedeceğiniz proje size ve ailenize nezih ve keyifli bir hayatın kapılarını aralıyor.

Tema İstanbul Bahçe Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 66 m² – 93 m² 506 Bin TL
2+1 Daireler 92 m² – 129 m² 653 Bin TL
3+1 Daireler 147 m² 901 Bin TL
4+1 Daireler 179 m² – 202 m² 934 Bin TL
5+1 Daireler 235 m² 1 Milyon 600 Bin TL

Tema İstanbul Bahçe Nerede

Yeni etap satışlarının başlandığı Tema İstanbul Bahçe projesi Küçükçekmece ve İstanbul’un ilk uydu kentlerinden biri olan Atakent’te inşa ediliyor. Yaklaşık 90 bin nüfusun bulunduğu Atakent ilçesi son dönemlerde kentsel dönüşüm hızla uygulandığı semtlerin başında yer alıyor.

Tema İstanbul Bahçe İletişim

  • Adres: Tem Otoyolu, Güney Yan Yol Üzeri Atakent Küçükçekmece / İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 970 00 00
  • Mail Adresi: info@temaistanbulbahce.com
  • İnternet Adresi: www.temaistanbulbahce.com

Tema İstanbul Bahçe Galeri

Tema İstanbul Bahçe

Tema İstanbul Bahçe

Tema İstanbul Bahçe

Tema İstanbul Bahçe

Tema İstanbul Bahçe

Tema İstanbul Bahçe

Tema İstanbul Bahçe

Tema İstanbul Bahçe

Tema İstanbul Bahçe

Küçükçekmece / Atakent Bölge Konut Piyasası

Küçükçekmece satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,13 oranında düşüş gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 4.685 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 21 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Küçükçekmece satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 350 Bin TL ile 590 Bin TL arasında değer buluyor. Küçükçekmece bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 2.437 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 4.685 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca Küçükçekmece ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.400 TL ile 2.350 TL arasında oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ