Kredi Haber
TEM Avrasya Konutları Projesi
1

Tem Avrasya Konutları Avrupa ile Asya’yı birleştiren İstanbul’un can damarı TEM’in hemen yanı başında yükseliyor. Avrupa Yakası’nda Maslak’a sadece 5 dakika mesafedeki Tem Avrasya Konutları, şehrin yaşam ve iş merkezlerine yakın konumuyla sadece yaşamınıza değil yatırımınıza da büyük değer katacak. 10 bin metrekarelik yeşil alanın çevresinde yükselecek Tem Avrasya Konutları, modern şehir yaşamının ayrıcalıklarını, geleneksel değerlerimizin korunduğu sımsıcak mahalle kültürüyle birleştiriyor.

TEM Avrasya Konutları Projesi

2+1’den başlayan konforlu daireleri, yüzme havuzundan saunaya her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü sosyal tesisi, çocuk oyun alanları ve alışveriş caddesi ile Tem Avrasya Konutları’nda yaşamak başlı başına büyük bir keyif olacak. Yürüyüş aksı boyunca sıralanan onlarca mağazası, kafeleri ve restoranlarıyla TEM alışveriş caddesi bölgeye büyük değer katacak. Konumu ile her gün yüzlerce kişinin uğrayacağı çarşısıyla ve tabi ki Fuzul ve TOKİ işbirliğinin verdiği büyük güvenle TEM Avrasya Konutları sadece iyi bir yaşam sürmek isteyenlerin değil iyi bir yatırım yapmak isteyenlerin de bir numaralı tercihi olacak.

TEM Avrasya Konutları Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyat Aralığı
2+1 Daireler 63 m² – 88 m² 507 Bin TL – 745 Bin TL
3+1 Daireler 109 m² – 122 m² 725 Bin TL – 950 Bin TL
4+1 Daireler 161 m² 1 Milyon 200 Bin TL – 1 Milyon 250 Bin TL

TEM Avrasya Konutları İletişim

  • Adres: Karayolları Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi Gaziosmanpaşa – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 01 56
  • İnternet Adresi: https://temavrasya.com/
  • Mail Adresi: info@fuzul.com.tr

TEM Avrasya Konutları Galeri

TEM Avrasya Konutları Projesi

TEM Avrasya Konutları Projesi

TEM Avrasya Konutları Projesi

TEM Avrasya Konutları Projesi

TEM Avrasya Konutları Projesi

TEM Avrasya Konutları Projesi

Gaziosmanpaşa Bölge Konut Piyasası

TEM Avrasya Konutları’nın inşa edildiği Gaziosmanpaşa ilçesinde ortalama 100 m² dairelerin satış fiyatları 210 Bin TL ile 350 Bin TL arasında alıcı buluyor. Bölgedeki konut kira fiyatları ise 1.000 TL ile 1.700 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bu bölgedeki kiraya verilen konutun geri dönüş süresi ise 17 yıl olarak öngörülüyor. İstanbul satılık daire Gaziosmanpaşa ilçesinde 2012 yılında konut metrekare fiyatları 1.164 TL iken 2017 yılında 2.795 TL seviyelerine yükseldi. Konut kira fiyatlarının son 5 yıl içinde %113 arttığı bölgede, satılık daire konut fiyatları %116 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Bulent yavuz dedi ki:

    Bilgi almak istiyorum

BİR YORUM YAZ