Kredi Haber
Teknik Yapı Projeleri
0

Şirketin hala yönetim kurulu başkanlığını yapan Nazmi Durbakayım’ın genç bir mühendis olarak girdiği sektörde ülkenin en güçlü inşaat firmalarından birisi haline dönüşmüştür. 1974 yılında ilk adımların atıldığında Kadıköy’de küçük bir alana kaplayan şirket günümüzde özellikle 21. Yüzyıldan itibaren bölgenin en güçlü inşaat firmalarından birisi haline gelmiştir. 2006 yılında TOKİ ve Emlak Konut çatısı ile birleştirilen Hasılat Paylaşım Modeli ile sektörde bir adım öne geçmeyi başarmıştır. 2010 ile 2014 yıllarında ülkenin en büyük projesini tamamlaması ile güvenilir bir firma olduğunu bir kez daha ispat etmiştir.

5 bin konutun yer aldığı bu projenin en büyük özelliği ülkemizde tek bir firma tarafından tek bir seferde yapılan en büyük proje olmasıdır. Bunun tamamlanması ile gelecekte Denizli’nin bir yaşam merkezi olması amaçlanan bir projeye start verilmiştir. 2018 yılında projelerine hız kesmeden devam eden şirket bu konuda müşterilerinden gelen geri dönüşler ile yoluna devam ediyor. Şirket merkez üstü olarak İstanbul’un Anadolu yakasını mesken tutmuş olsa da İzmir ve Denizli gibi önemli şehirler içinde projelere imza atmaya devam etmektedir. Yakın gelecekte start verilecek ve devam eden bazı konut projeleri hakkında kısa bilgiler vermeye çalışalım.

Teknik Yapı İzmir Projesi

Şirketin en yeni projesi olarak lanse edilen projenin teslim tarihi olarak Haziran 2020 yılı gösteriliyor. Konut tiplerinin nasıl olacağı ve fiyat aralığı hakkında şuan için tam anlamıyla net bir bilgi bulunuyor. Toki, Emlak Konut, Halk GYO’nun desteği ile başlanacak olan proje Alsancak Garı’na çok yakın bir mesafede yer alıyor. İzmir’in en canlı noktalarından birisi olan Alsancak’da inşa edilecek bu projenin bölgeye katma değer katacağını söylemek doğru olacaktır. Proje hakkında daha fazla ayrıntı 2018’in ikinci yarısında sunulacak ve satışına başlanacaktır.

Deluxia Park Business ve Residence

Maltepe’de yükselen bu iki proje adeta birbirinin tamamlayıcısı olması ile dikkat çekiyor. Toplamda 21 bin metrekare alana inşa edilecek bu projeler içerisinde toplam 778 konut bulunuyor. Projeler içerisinde üst katlarda yer alan şık restoren ve fitness merkezi alanın sosyalleşmek içinde ne kadar elverişli olduğunu bizlere gösteriyor. Özellikle iş hayatı için yapılan bina içerisinden çıkmadan stresinizi tamamıyla atabileceğiniz geniş alanların yer alması dikkat çekiyor. Projelerin tamamlanma tarihi 2020 yılının sonunu bulacak. Rezidance bölümünde daireler 51 metre kare ile 122 metre kare olacak şekilde sunulacak. 3 farklı bloğun yer alacağı projede her türlü ihtiyacın karşılanması için özel çalışmaların yapıldığı rahatlıkla görülebiliyor.

Teknik Yapı Yıldızlı Bahçe

Avrupa yakasının en gözde noktalarından birisi haline gelen Bahçeşehir içerisinde yükselmeye başlayacak olan Yıldızlı Bahçe projesi için daha netleşmemiş noktalar bulunuyor. 104 adet konutun yer alacağının bilindiği projede satışların nasıl olacağı bilinmiyor. Bu çalışmaları hakkında duyurusunu ilk kez katıldıkları Katar Expo Fuarında müşterilerine duyurdu. Bu firmanın ilk defa bir projesini yurt dışında duyurma girişimi olduğu ekleyelim. İnşaat çalışmalarının son sürat devam ettiği projede satışların ne zaman olacağı ve daire fiyatlarının hangi aralıkta olacağı merak konusu oldu.

UpLife Kadıköy

Şirketin merkezinin bulunduğu Kadıköy’de en son başlattığı proje olan Uplife Kadıköy hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız şirketin web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Merkezi bir lokasyona sahip olan proje içerisinde Fitness merkezi, Açık yüzme havuzu, kapalı otopark, 7/24 güvenlik, bakım oranım, Concierge ve dinlenme odalarının yer alacağı biliyor. Birçok toplu ulaşım merkezine yakın olacak bu yaşam merkezinin yapılış alanı ise Fikirtepe olarak işaretlemiştir. 3 bloktan oluşacak proje modern tasarımı ile insanların keyifli zaman geçireceği bir alanda yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ