Kredi Haber
Tekar Mavi
0

Tekar Mavi projesi Adana’nın Seyhan ilçesinde Adiva Yapı güvencesi ve kalitesi ile hayata geçiriliyor. Satılık daire konut fiyatlarının 350 Bin TL’den başladığı Tekar Mavi’de teslimlerin Eylül 2019’da yapılması hedefleniyor.

Tamamı 3+1 daire tipinden meydana gelen proje, Adana’nın Seyhan ilçesinde 2 bin 250 metrekare arsa alanı üzerinde Adiva Yapı tarafından inşa edilecek. 60 adet 3+1 tipinde satılık daire konutun yer alacağı Tekar Mavi’de daireler 123 metrekare büyüklüğe sahip olacak. Fiyatların 350 Bin TL’den başladığı projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisinin yanı sıra Adiva Yapı tarafından sunulan kişiye özel ödeme seçenekleri ile de ev sahibi olabilecek.

Yalnızca 3+1 daire tipinin bulunduğu ve özelliklerine göre fiyatların 350 Bin TL’den başladığı Tekar Mavi, toplu taşıma araçları ve çevre yoluna yakın konumu ile ön plana çıkıyor. Zemin girişinde geniş lobinin ve iç bahçenin bulunduğu Tekar Mavi’de ebeveyn odasının yanı sıra giyinme odası ile üçlü ankastre set yer alıyor.

·         2.250 metrekare Oturum Alanı
·         3’lü Ankastre Set Modern Mutfak
·         7 Gün 24 Saat Güvenlik Hizmeti
·         Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Parkı
·         Açık ve Kapalı Garaj Otopark
·         Ana Ulaşım ve Çevre Yoluna Yakın Konum
·         Barbekü Alanı
·         Çok Amaçlı Salon
·         Ebeveyn Banyosu
·         Engelli Dostu Mimari
·         Giyinme Odası
·         İç bahçe
·         Jeneratör
·         Kapalı Otoparktan Katlara Çift Asansör
·         Metro, Otobüs, Minibüs, Toplu Taşıma Ulaşım Kolaylığı
·         Peyzaj
·         Sohbet Alanı
·         Toplantı Salonu
·         Yürüyüş Parkuru, Bakkal, Park ve Spor Alanlarına Yakın Konum
·         Zemin Girişinde Geniş Lobi

Tekar Mavi Fiyatlar

Tekar Mavi projesinde satılık daire konutlar 123 metrekare büyüklüğe sahip. Özelliklerine göre 350 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılan projede, banka kredisi ve firma bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri bulunuyor.

Tekar Mavi ne zaman teslim – Adana Seyhan’da inşa edilen projede teslimlerin Eylül 2019’da yapılması planlanıyor.

Tekar Mavi İletişim

  • Adres: Çınarlı Mahallesi 61004 Sokak No: 4/1 Seyhan – Adana
  • Telefon Numarası: 0322 248 12 12
  • Mail Adresi: info@adivayapi.com
  • İnternet Adresi: http://www.adivayapi.com.tr/tekar-mavi.php

Tekar Mavi Nerede

Tekar Mavi konut projesi Adana’nın Seyhan ilçesinde yer alıyor. 501 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Seyhan ilçesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Tekar Mavi Galeri

Tekar Mavi

Tekar Mavi

Tekar Mavi

Tekar Mavi

Tekar Mavi

Tekar Mavi

Tekar Mavi

Tekar Mavi

Tekar Mavi

Seyhan Bölge Konut Piyasası

Seyhan satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,62 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.706 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak öngörülmektedir.

Seyhan satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 130 Bin TL ile 215 Bin TL arasında değer buluyor. Seyhan bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 932 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 1.706 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Sarıyer ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 550 TL ile 950 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Tekar Mavi konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %58, satılık daire konut fiyatları ise %59 artış gösterdi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ