Kredi Haber
TEB Cetelem
0

Türkiye Ekonomi Bankası yani TEB tarafından müşterilerine daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek amacıyla hazırlamış olduğu TEB Cetelem hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde tüm bankacılık hizmetlerinizi tek bir kanal üzerinden, online olarak yapmak mümkündür. TEB Cetelem iletişim ve müşteri hizmetlerine bağlanma hakkında merak ettikleriniz içeriğin devamında…

Hizmet hızını arttırmak, aynı zamanda bankalarda zaman kaybetmemek için internet üzerinden sisteme girerek online işlemler bölümünü kullanmak mümkündür. Aynı zamanda kredi başvurularını da bu sistem ile yapmak mümkündür. Bu sistem üzerinden ikinci el, sıfır taşıt kredisi ve motosiklet kredisi içi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür.

Teb Cetelem Nedir?

TEB Cetelem, ortaklık içerisinde bulunduğu firmaların yetkili satıcılarında kolay ve hızlı bir şekilde finansman desteği veren, gelişmiş teknolojik sistem alt yapısına sahip, taşıt kredisi alanında uzmanlaşmış olan finansman şirketidir. Bu hizmeti kullanabilmeniz için taşıt alacağınız yetkili satıcının TEB Cetelem ile ortak olması gerekmektedir.

Sistemin satış noktası hizmetini sağlıyor olması sayesinde, araç alındığı noktada aynı anda kredi kullanma imkanınız bulunmaktadır. Sistem TEB ile birlikte BNP Paribas tarafından yapılan ortaklık ile hayata geçirilmiştir. Sisteme kayıtlı olan tüzel kişi ya da şirket tarafından başvuru yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bireysel olarak da başvuru yapılabilmektedir.

TEB Cetelem nedir, şeklinde ki soruya verilecek en doğru çeken online taşıt kredisi başvuru noktası demek doğru olacaktır. Ülkemizde ki önde gelen otomobil firmalarıyla yapmış oldukları iş ortaklığı sayesinde hem sıfır hem de ikinci el araçlar için kredi sağlamaktadır.

Başvuru yaparken öncelikle araç ve kredi bilgileri eksiksiz bir şekilde seçilmelidir. Ardından kredi başvuru yapacak kişinin kişisel bilgilerini girmesi gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra direkt olarak sonuç bölümüne geçirilerek, kredi hakkında olumlu ya da olumsuz bilgi verilmektedir. Maksimum kredi talep miktarı araç bedelinin %70’i kadar olması gerekmektedir.

Teb Cetelem Müşteri Hizmetleri & İletişim

TEB Cetelem Müşteri Hizmetlerine 0 (216) 645 54 54’ü arayarak ulaşabilirsiniz.

TEB Cetelem hizmetini kullanmak isteyenler akıllarında ki sorulara cevap bulabilmek, aynı zamanda sistem hakkında daha fazla bilgi alabilmek için sistemle iletişime geçebilirler. TEB Cetelem müşteri hizmetleri için belirtilen telefon numarasını arayabilir ya da müşteri.hizmeti@tebcetelem.com.tr mail adresinden iletişim kurulabilir.

Şirketin adresine giderek oradan da bilgi alabilirsiniz. Beşiktaş/İstanbul’da yer alan şirket binasına gidebileceğiniz gibi aynı zamanda ana şirketin 0-212-355-20-00 numarasını da arayarak bağlantı kurmak mümkündür.

Yetkili satıcı başvuru formuna da sisteme ait web sitesinin iletişim bölümünden başvuru yapmak mümkündür. Ayrıca iletişim formunu kullanarak müşteri hizmetleri desteği almak mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ