Kredi Haber
Tasarrufla Ev Nedir? Yorumları ve Şikayetleri – Faizsiz, Taksitle Ev Nasıl Alınır?
0

Ülkemizde yaşayan birçok aile maddi gelirleri el vermediği için ev almayı başaramıyorlar. Bu konuda oluşan sektör de faiz ödemeden ev alma fırsatı sunan birçok şirket bulunmaktadır. Bunlardan birisi olan Tasarrufla Ev şirketi üyelerine hiç fark ödemeden, küçük miktarlara bölünen taksitlerle ev alma fırsatı sunmayı başarıyor. Bu şirkette başvuru yapanların bilmesi gereken detay dört farklı şekilde ev alabilecek olmalarıdır.

Tasarrufla Ev Nedir?

Tasarrufla Ev şirketi, temel olarak Birevim şirketine ait bir markadır. Birevim ile ilgili daha detaylı bilgilere satilikdairekonut.com/konut-projeleri/birevim.html linkinden ulaşabilirsiniz. Bu markaya ait olan tüm sistemler, aynı şekilde bu şirket tarafından da sunulmaktadır. Bu hizmetlerini sunarken, sağladıkları kolay çözümler, hızlı alış veriş yapabilme imkanı ve güvenilir bir yapı ile yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Sağladıkları birçok avantaj ile bu sektörü değerlendirmek isteyenlere uygun fırsatlar sunmayı başarıyorlar. Vade farkı ödemeden, faiz ödemesi yapmadan kolaylıkla ev almasına yardımcı oluyorlar. Ülkemizin neresinde olursanız olun bu avantajları kullanabilir, en uygun maliyet ile konut ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ev alacak kişi tarafından belirlenen taksit ve bütçe çerçevesinde yapılan sözleşme gereğince, uygun bir fiyat ile ev almayı gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Başladığınız taksitleri ödeyemediğiniz durumlarda, firma ile anlaşarak bunu değiştirme şansına dahi sahipsiniz.

Tasarrufla Ev Almanın Avantajları

Tasarrufla Ev şirketine ait sistemlerden herhangi bir tanesini seçerek onların tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ülkemizin her ili ve ilçesinden başvuru yaparak bu fırsatı değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Bunu kullanmak isteyen tüm bireylerin tek yapması gereken iletişime geçmek olacaktır.

Şirkete ait ofislere giderek, form doldurarak ya da onları direkt arayarak bu konularda daha detaylı bilgi almanız mümkündür. Sunulan sistemler sayesinde birçok aileye uygun ev satışı gerçekleştirilmesi amaçlanıyor. Sadece ev değil aynı zamanda iş yeri ve arsa almakta bu sistem ile mümkündür. 20 ile 480 kişilik gruplardan herhangi bir tanesine dahil olarak ihtiyacınızı gidermek mümkün olacaktır.

Tasarrufla Ev Güvenilir mi?

Tasarrufla Ev sistemine dahil olmak isteyenlerin, öncelikle firmaya güven duyması gerekiyor. Bu konuda dikkatli bir çalışma yürüten şirket, müşterilerinin güven duyması için özel yöntemler sunmaktadır. 4 farklı başlıkla bunu yapmayı başarıyorlar.

Ev teslimi yapan tüm müşterilere borçları bitene kadar satılamaz kaydı konulmaktadır. Müşteri isterse teminat mektubu kendisine sunulmaktadır. Haklarınızı korumak için teminat senedi veren şirket, tüm müşterileriyle özel olarak hazırlanan sözleşmeyi imzalamaktadır.

Tasarrufla Ev Çalışma Bedeli Ne Kadardır?

Tasarrufla Ev şirketinin bu işlemlerden nasıl kazanç elde ettiğini merak etmeniz normaldir. Şirket sektörde ki diğer rakiplerinde olduğu gibi müşterilerinden çalışma bedeli talep etmektedir. Çalışma bedelleri %7 ile %13 arasında değişiklik göstermektedir. Arada ki bu fark alınacak olan gayrimenkulün değerine ve vade uzunluğuna göre belirlenecektir.

Tasarrufla Ev Alma Sistemleri?

Tasarrufla Ev almak isteyenler bu şirkete ait dört farklı yöntemden bir tanesini seçerek bu isteklerine kavuşabilirler. Bu yöntemler temelde aynı amacı sunmak için hazırlansa da bazıları daha esnek oldukları için değerlendirilmesi mümkün olacaktır.

  1. Sıra tespitli tasarruf yöntemi, alınacak evin belirli bir sıraya göre verilmesini sağlamaktadır. Bu sisteme dahil olanlar noter huzurunda yapılacak çekiliş ile evlerini ne zaman alacaklarını öğreneceklerdir.
  2. Sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 2 seçeneğinde ki amaç, ev alacak kişilerin aylık taksit ödemelerine kendilerinin karar vermesidir. Gene alınacak olan ev noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmektedir.
  3. Serbest planlı tasarruf yöntemi ile amaçlanan müşterilerinin tüm detayları kendilerinin belirlenmesidir. Peşin ve ara ödeme yapmadan, ödeyeceğiniz şekli belirleyerek ev sahibi olmanız mümkündür.
  4. Konut değer endeksli yöntem sayesinde ev teslim tarihi geldiğinde, alınacak gayrimenkulün değeri korunmuş olmaktadır. Bunun için merkez bankasının her ay düzenli olarak yayınladığı fiyat endeksine bakıldığını eklemeliyiz.

Faizsiz, Peşinatsız ve Taksitle Ev Sahibi Yapan Firmalar Hangileri?

Eminevim

Eminevim’de ödeme gücünüze göre taksitlerinizi ve vadelerinizi kendiniz belirlersiniz. Diyelim ki 100 Bin TL’lik bir ev almak istiyorsunuz. Ve taksitler için ayda 1.000 TL ayırabileceksiniz. Taksit miktarına göre bir gruba dahil oluyorsunuz.

Firma hakkında detaylı bilgi için: https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/eminevim.html

Fuzulev

Fuzulev sahip olmak istediğiniz evin ücretine ve aylık ödeyebileceği miktara göre ev sahibi olmak isteyenleri bir grupta topluyor ve her ay noter huzurunda yaptığı çekilişlerle yüzlerce aileyi ev sahibi yapıyor. Fuzulev’in çeyrek asırlık tecrübesi ile oluşturduğu bu sistem sayesinde her yıl binlerce kişi hiçbir faiz, peşinat ve kredi ödemeden ev sahibi olma ayrıcalığını yaşıyor.

Firma hakkında detaylı bilgi için: https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/fuzulev.html

Birevim

Bir evim olsun istiyorsunuz. Ancak peşinat, yüksek taksitler, faizler diğer farklar derken her ay başkasının evine kira ödemeye devam ediyorsunuz. Artık kendi evinize taşınmanın zamanı gelmedi mi? Birevim ile 4 adımda ev sahibi olabilirsiniz.

Firma hakkında detaylı bilgi için: https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/birevim.html

Finansevim

Finansevim’i kısaca tasarrufa dayalı finans sistemi olarak anlatmak mümkün. Bu sistem ile ev ya da araba almak isteyenlerin Bankalardan kredi çekmeden bu isteklerini gerçekleştirebilecekleri ve bunu yaparken de Fon Katılım Bedeli dışında ekstra ücret, komisyon vs. ödemek zorunda kalmadıkları bir sistemdir.

Firma hakkında detaylı bilgi için: https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/finansevim.html

Hedefevim

Hedefevim, başta ev olmak üzere çeşitli gayrimenkuller ve taşıtlar almak için kullanılabilen faizsiz bir finansman türüdür. Ev almak isteyen tüketiciler belli bir sistem dahilinde birbirlerinin alımlarını finanse ederek faiz ödemeden diledikleri evi alabilirler.

Firma hakkında detaylı bilgi için: https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/hedefevim.html

Kolay Evim

Kolay evim, peşinatsız ve faizsiz ev alma hizmeti sunan firmalardan birisidir. Sektörde yeni olan firma üyelerini uygun fiyatlarla gayrimenkul yatırımı yapma fırsatı sunmaktadır. Bunun için sundukları güçlü sistemler, güvenilir alt yapıları ve çok farklı seçenekler ile hizmetlerini sunmaktadır.

Firma hakkında detaylı bilgi için: https://www.satilikdairekonut.com/emlak-konut/kolay-evim-nedir-yorumlari-ve-sikayetleri.html

Katılımevim

Katılımevim ile dilediğiniz evi ya da arabayı kredisiz, peşinatsız, taksitle ve vade farkı ödemeden alabilirsiniz. Ev almanın faizsiz yolunu açan Katılımevim’den istediğiniz eve ya da arabaya Sıralı, Hızlı, Sabit veya Esnek modellerden birine dahil olarak sahip olabilirsiniz.

Firma hakkında detaylı bilgi için: https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/katilimevim.html

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ