Kredi Haber
Tasarruf A.Ş.
3

Tasarruf A.Ş. eşsiz tasarruf planları ile kiracıların ev sahibi olmasına yardımcı oluyor. Tasarruf Grup nedir, yorumları, şikayetleri ve sistemleri hakkında detayları aktarıyoruz.

Barınma ihtiyacını karşılamak isteyen aileler, eğer birikimleri varsa onları kullanarak, yoksa bankalardan kredi çekerek ev almayı tercihe diyorlar. Bu noktada sektörün gelişmesiyle birlikte vade farkı veya faiz ödemeden ev sahibi olmak mümkün oluyor.

Tasarruf A.Ş. çatısı altında oluşturulan yapı ile uzun yıllardır bu sektörde ki tecrübelerini müşterilerine sunarak, onların kurdukları hayalleri gerçeğe dönüştürmelerine olanak sağlıyorlar. Bunu sağlamak için farklı çözüm yolları ve finansal seçenekler sunuyor. Sizde bunlarla iletişime geçerek istediğiniz bedelde bir evi tercih ederek rahatça ev sahibi olabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. Sistemi Nedir?

Tasarruf kelime anlamı olarak insanların gelirlerinin belirli bir kısmını birikim yapmak amacıyla kenara koymasıdır. Ancak günümüzde dalgalı ekonomik nedenlerden dolayı bu küçük birikimler ile ev sahibi olma şansı çok düşük olmaktadır.

Bu konuda aracı olan bankaların müşterilerinden almış olduğu yüksek faiz bedellerini de ödemek doğru bir seçim olmuyor. Tasarruf A.Ş. bu anlamda sektörde ki diğer rakiplerinde olduğu gibi başvuru yapanların ev, araba ve arsa almalarına uygun finansal seçenekler ile imkan tanıyorlar. Bu anlamda gerekli başvuru yapanların, sözleşme imzaladıktan sonra yatırım yapma imkanı sunulmaktadır.

Tasarruf A.Ş. Sistemine Ait Planlar

Tasarruf sistemine dahil olmak isteyenler için şirket iki farklı plan sunuyor. Bireysel Tasarruf Planı ve Grup Tasarruf Planı olarak birbirinden ayrılan bu iki seçenekten size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Bireysel tasarruf planına giriş yapmak isteyenler öncelikle almak istedikleri evin değerini belirlemesi gerekiyor. 500 bin TL ile 100 TL arasında değişen rakamlardan size uygun olanı tercih etmelisiniz. Peşin ödeme yapabilir ya da yapmayabilirsiniz. Ara ödeme içinde aynı durum söz konusudur. Ödeme gücünüze göre ve ne zaman yapacağınız göre evinizi ne zaman alacağınız belirlenecektir.

Grup Tasarruf Planı seçeneğiyle temel olarak ilk seçenek birbiriyle aynı amaca hizmet etmektedir. Bu sistemde tercih edeceğiniz grup sayıları mevcuttur. 24 ile 247 kişilik planları tercih edebilirsiniz. Erken Teslim sistemi ile her ay noter huzurunda çekiliş yapılarak 6 kişi belirleniyor. Bu sistemle ilk ayınızda ev sahibi olma şansına sahip olmanız mümkündür.

Tasarruf A.Ş. Sistemi Güvenilir mi?

Tasarruf A.Ş. sistemine gireceklerin güvenlerini sağlamak amacıyla şirket özel detaylara dikkat etmektedir. Tüm sözleşmeler iflasa karşı HDİ Sigorta tarafı güvencesine dahil edilmektedir. Bu sayede aynı grupta sizinle birlikte olan birisi iflas ettiğinde ve bu sayede siz güvence altına alınmış oluyoruz.

Ayrıca sistemin güvenilirliğini sağlamak için borç bitmeden teslim edilen evler, satılamaz ibaresi eklenerek insanlara teslim edilmektedir. Bu sayede hiç kimse evin borcu bitmeden satışını gerçekleştirip diğer insanların mağdur olmasına neden olamazlar.

Tasarruf A.Ş. Organizasyon Ücreti

Tasarruf A.Ş. “Hayal Kur, Adım At ve Kazan” sloganıyla müşterilerine gerekli hizmeti sunmaya çalışıyor. Tabi bu hizmeti sunan diğer şirketler gibi belirli bir kazanç beklentisine sahipler. Bu konuda net bir bilgi aktarılmıyor olsa da sektörde ki diğer şirketler ile aynı oranda organizasyon ücreti aldıkları tahmin edilmektedir.

Bu yeni oluşan sektörde ortalama alınan organizasyon ücretleri %4 ile %14 arasında değişiklik göstermektedir. Bu farkın nedeni alınacak olan evin bedeli ve ödeme süresinin uzunluğu olacaktır.

Tasarruf A.Ş. Sistemi Avantajları Nelerdir?

Tasarruf A.Ş. sistemine dahil olacaklar için şirket birçok avantaj sunuyor. Uzun vadeli bir şekilde, küçük ödemeler yaparak belirlenen evi almak mümkün olacaktır. Her türlü bütçeye hitap eden sistemler sayesinde her gelir grubundan insan bu sistemde faiz ile vade farkı ödemesi yapmadan ev sahibi olabiliyor. Sizde bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız şirket ile yakından iletişime geçmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
 1. Elif dedi ki:

  Çok güzel

  1. Hüseyin dedi ki:

   Merhaba ben öncelikle araç alımı50000 TL veya 60000 TL civarında bedel için 12 yada 24 kişilik gruba üye olsam bana araç parası hangi ayda teslim edilir çekilecek olan kura tarihine kadar hizmet bedeli örneğin 3500 TL 7_10 taksitte ödeyeceğim bu hizmet bedeli bitmeden benim araç parası bana teslim edilirmi

 2. ferhat pehlivan dedi ki:

  yeni bir kayıt yaptırdık hizmet bedelini peşin ödedik hayırlısı Allah cc hu den. gerine bakacaz MEVLAYA güvendik bi yola çıktık sonumuz hayrola.

BİR YORUM YAZ