Kredi Haber
Tarabya Life Projesi
0

Adını “terapi” anlamına gelen Therapeia’dan alan Tarabya, geçmişte soyluların, şimdi ise şehrin göz alıcı güzelliklerinin keyfini çıkarmak, yemyeşil ormanın ve masmavi denizin huzur veren kollarında bir yer edinmek isteyenlerin tercihi. Tarabya Life, boğazın sırtlarında, doğanın denizle buluştuğu eşsiz konumuyla yeni bir yaşam alanı. E-5’e, TEM çıkışına ve 3. Köprüye rahat ulaşım avantajıyla artık hiçbir yer sizin için uzak değil. Toplu taşıma, deniz ulaşımı ve metro hemen yanı başınızda. Yakın zamanda hava ulaşımının en önemli merkezi haline gelecek olan 3. Havalimanı’na yakın konumu da Tarabya Life’nin değerine değer katıyor.

Doğaya dokunmak istediğinizde size Hacıosman Korusu, Tarabya Sahili ve Tarabya Marinası kucak açıyor. Burada Maslak ofis kuleleri ve Borsa İstanbul’dan gelen iş yaşamının kalp atışlarını bile duyabileceksiniz.

Geleceğimizin mimari çocuklar. Prestijli eğitim kurumlarına yakınlığı ile Tarabya Life’ta geleceğimizi inşa etmeye de çok yakınlar. Ayrıca Tarabya Life, bölgenin en büyük özel hastanesinin de aralarında bulunduğu birçok hastaneye çok kısa bir mesafede yer alıyor. Dilerseniz de bölgenin en popüler alışveriş merkezlerinde boş zamanlarınızı keyifle değerlendirebileceksiniz.

Tarabya Life mimarı doğa olan bir tasarım. Doğanın renklerini alan ve doğal taşlarla inşa edilen Tarabya Life, doğadan ilham almak yerine onun şekillendirilmesiyle hayat bulan bir proje. 11 blok, 256 adet A Plus satılık daire konuttan oluşan Tarabya Life son teknoloji akıllı ev sistemi ile doğanın huzurlu kollarında teknolojiyi size sunarken, güvenlik ve konforunuzu en yüksek noktaya taşıyor.

Jakuzili yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası, çocuk oyun odası gibi birçok sosyal olanaklarıyla keyifli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 büyüklükteki konutları, müstakil bahçe seçenekleriyle her ihtiyaca uygun seçenekler sunuyor.

Tarabya Life Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyat
1+1 Daireler 71 m² – 91 m² 1 Milyon 500 Bin TL – 1 Milyon 525 Bin TL
2+1 Daireler 127 m² – 186 m² 2 Milyon 230 Bin TL – 4 Milyon 100 Bin TL
3+1 Daireler 192 m² – 244 m² 2 Milyon 980 Bin TL – 5 Milyon 475 Bin TL
4+1 Daireler 252 m² – 297 m² 3 Milyon 955 Bin TL – 4 Milyon 670 Bin TL

Tarabya Life İletişim

  • Adres: Ferahevler Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi Saksıgüzeli Sokak No:22 Sarıyer – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 202 99 66
  • İnternet Adresi: http://www.tarabyalife.net
  • Mail Adresi: iletisim@tarabyalife.net

Tarabya Life Galeri

Tarabya Life

Tarabya Life

Tarabya Life

Tarabya Life

Tarabya Life

Tarabya Life

Tarabya Life

Tarabya Life

Sarıyer Bölge Konut Piyasası

Tarabya Life projesinin inşa edildiği Sarıyer ilçesinde ortalama 100 m² dairelerin satış fiyatları 635 Bin TL ile 1 Milyon 60 Bin TL arasında alıcı buluyor. Bölgedeki konut kira fiyatları ise 2.000 TL ile 3.400 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bu bölgedeki kiraya verilen konutun geri dönüş süresi ise 26 yıl olarak öngörülüyor. İstanbul satılık daire konut Sarıyer ilçesinde 2012 yılında konut metrekare fiyatları 3.400 TL iken 2017 yılında 8.470 TL seviyelerine yükseldi. Konut kira fiyatlarının son 5 yıl içinde %61 arttığı bölgede, satılık daire konut fiyatları %77 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ