Kredi Haber
Tahincioğlu Projeleri
0

Ülkemizin en önemli şirketlerinden birisi olan ve yaptığı sponsorluk anlaşmaları ile duyuran Tahincioğlu Gayrimenkul ülkemizde önemli inşaat projeleri ile tanınmaktadır. Sayısız projeye başlayan ve bunları tamamlayan şirket şu ana kadar 3,5 milyon metre kare inşaat alanını tamamlamayı başarmıştır. Bu şirket çatısı altında kurulan Nida İnşaat firmanın bu sektörde ki yapılanmasını ifade etmektedir. Şu ana kadar tamamlanıp sahiplerine teslim edilenler arasında Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Swissotel Büyük Efes, Kongre Merkez, Pallandium Tower, Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi ve Rezidans yer almaktadır. Bunlar şirketin en önemli projeleri olarak dikkat çekiyor. Tamamlanan inşaatlarının yanında hali hazırda inşaat halinde olan projelerde bulunuyor.

Çok az inşat firmasının almayı başardığı LEED Gold Sertifika adayı olan ofis projeleri bulunmaktadır. Bu projeler Nidakule Levent, Nidakule Ataşehir Batı tamamlananlardan bazılarıdır. Devam edenler Nidakule Finans Merkezi, Nidapark Ayyıldız, Nidapark İstinye ve Bomonti devam edenlerdir. 2015’den bu tarafa tamamlanan ve sahiplerine devredilen sayısız projeleri İstanbul’un farklı noktalarında bulunmaktadır. Şirketin merkezi Ataşehir’de yer almaktadır. Bir aile şirketi olan bu inşaat firmasının yönetim kurulu başkanı Özcan Tahincioğu, başkan vekili Can Tahincioğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Onur Tahincioğlu’dur. Ülkemizin sayılı inşaat firmalarından birisi olduğunu sağlamış olduğu hizmetler ile herkese ispatlamayı başarmış bir firma olarak karşımıza çıkıyor.

Tahincioğlu Devam Eden Projeler

Nidapark İstinye, Nidapark Bomonti, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Nidapark Ayyıldız hali hazırda firmanın devam eden projeleridir. Bu projeler kentin en önemli noktaları ve gelişime açık mevkilerinde devam etmektedir. İstinye 73 bin metre kare alanda kurulu 55 blok üzerine inşa edilmektedir. Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yer aldığı projede kaliteli yaşamı bulmak ve orada yaşamak en doğru tercih olacaktır. Şişli merkez de yer alan Bomanti tam bir karma projedir ve şehrin merkezinde farklı bir yaşam alanına sahip olmak isteyenlerin en önemli tercihi olacaktır. Şirket tarafından yukarıda bahsetmiş olduğumuz diğer projelerde son sürat tamamlanmak için devam ediyor. Sizde bunlardan herhangi bir tanesine dahil olabilir ve kalitenin adresinde güzel bir yaşam geçirebilirsiniz.

Tamamlanan projeler, devam eden projeler ve gelecek için özel olarak geliştirme aşamasında yer alan projelerde yer almaktadır. Bu projeler arasında Nidapark Çengelköy, Nidapark Yenisahra ve Nidapark Beykoz yer almaktadır. Bu üç proje de şuan için geliştirme aşamasındadır. Önemli detaylarının paylaşıldığı bu proje kapsamında farklı noktalarda konut veya ofis sahibi olabilirsiniz. Son günlerde yapılan Türkiye için kazanç vakti adı altında duyurulan kazanç kampanyası ile birlikte daha rahat bir şekilde ev sahibi olabilir ve ödemelerinizi basit bir şekilde yapabilirsiniz. Kampanya özellikle faiz oranı bakımından çok düşük olması ile dikkat çekiyor.

Tahincioğlu inşaat firmasından bilgi almak veya projelerine dahil olmak istiyorsanız onlarla farklı iletişim yollarından iletişime geçme şansınız var. 444 4 846 numarasını arayarak direkt müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Biz sizi arayalım bölümünü doldurduğunuzda onların sizler ile iletişime geçtiğini göreceksiniz. Ayrıca web sitelerinde yazın yanıtlayalım bölümü de iletişim geçmek isteyenler için yardımcı olmaya çalışılıyor. Sosyal medya sitelerinde de şirketi takip edebilir ve her projesi için hazırlanmış olan siteleri ziyaret ederek projeleri öğrenebilirsiniz. Bunların yanında şehrin farklı noktalarında yer alan satış ofislerini de ziyaret edebileceğinizi unutmamalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ