Kredi Haber
Sur Yapı Projeleri
0

Üsküdar’da yer alan merkezi ile 25 asırdır inşaat sektöründe yer alan en önemli firmalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Sadece konut ve ofis projeleri ile değil bunlarında yanında AVM, endüstriyel tesisler ve enerji noktaları ile öne çıkıyorlar. %100 Türk sermayesi ile kurulan şirketin mükemmellik ve istikrar konusunda şuana kadar hiçbir sıkıntısı bulunuyor. Yapılan tüm projelerde öncelik müşterilere veriliyor. Bu da ortaya çıkarılan alanlarda daha rahat bir yaşam sürülmesine yardımcı oluyor. Projelere başlanmadan müşterileri ile iletişime geçen firma onlardan aldığı geri dönüşleri uygulamaya çalışarak ortaya olması gerekenden daha iyi yaşam alanları çıkıyor.

Sur Yapı 2018 yılına kadar 3 milyon metrekare yaşam alanı oluşturarak bu alanda ki en gözde firmalardan birisi olduğunu bizlere göstermiştir. Teslimi tamamlanan projelerinin yanı sıra hali hazırda devam eden çok sayıda farklı projesi de bulunuyor. 4 adet AVM teslim eden şirket aynı zamanda 4 adet HES ve 2 adet Rüzgar enerji santrallini de tamamlayarak teslim etmiştir. Firma sadece İstanbul merkezli olarak çalışmamakta aynı zamanda Bursa ve İzmir içinde çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Sur Yapı İlkbahar, Marka Rezidans, AdaPark, Suryapı Tilia, Mahalle İstanbul, Sur Yapı İdilia, Metregarden firmanın inşaatını tamamlayarak sahiplerine teslimini tamamladığı en önemli projeler arasında yer almaktadır. Hali hazırda devam eden ve satışı yapılan bazı projeler ise şu şekildedir.

Sur Yapı Mirage Residence

15 bin metrekare arsa alanı, 73 bin metrekare proje alanı ile Güneşli’de yükselenen en dikkat çekici projelerden birisidir. Proje içerisinde 342 adet rezidans bulunuyor. Yarı olimpik açık havuza sahip olan proje modern mimarisi ile de öne çıkanlardan bir tanesidir. Birçok merkezi noktaya çok yakın noktada bulunan yaşam alanına ulaşmak bu nedenle çok rahattır. Ortaya çıkarılacak olan rezidans daireler 55 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Sur Yapı Lavender Sancaktepe

Kasım 2018’de teslim edilecek şekilde 535 konuttan oluşan projede çalışmalar ara verilmeden devam ediyor. Anadolu yakasında yaşanan önemli değişimin tüm izlerini üzerinde taşıyan Lavender 43 bin metrekare arsa alanından oluşuyor. Hızlı bir şekilde çalışmaların devam ettiği proje Kuzey Marmara otoyoluna, TEM’e, Hızlı tren hattına ve metre hatlarına çok yakın bir noktada yer alıyor. Projenin en dikkat çeken özelliği yeşil ile mavinin birleşmesi ile oluşturulan peyzajlarıdır. Bu bölgeden daire almak isteyenlerin ise 450 bin TL ile 1.7 milyon TL arasında bir değeri gözden çıkarmaları gerekiyor.

Sur Yapı Antalya

Turizm’in başkentinde tam da ona uygun olan inşa edilen en önemli kentsel dönüşüm projelerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. 19 bin konutun, dükkanın, home ofisin yer aldığı bu alanın ilk proje tarihi Kasım 2017 olarak karşımıza çıkıyor. 8 milyar TL’nin üzerinde ki yatırım değeri ile bölgenin en önemli yapı topluluğu olarak karşımıza çıkıyor. 175 bin TL’den başlayan fiyatlar ile ön satışa çıkarılan projede 11,+2+1,3+1 ve 4+1 proje seçenekleri bulunuyor. Kaba inşaatının yarısının tamamlandığı projede elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Sur Yapı Şehir Konakları

İstanbul’un en merkezi alanlarından birisi olan Ümraniye içerisinde inşaatı devam eden çok gözde projelerden bir tanesidir. Metro’ya 100 metre, Ataşehir’e 10 dakika ve MetroGarden AVM’ye sadece 200 metre olan bu konaklardan birisine de siz sahip olabilirsiniz. 60 metrekare ile 269 metre kare daire seçenekleri ile sunulan proje de tüm aileler için seçenekler yer alıyor. Sosyal yaşama alanlarının dikkatli bir şekilde projelendirilerek hazırlanan yapı da aynı zamanda spor aktiviteleri içinde özel alanlar yer alıyor. Güvenlik konusunda detaylı bir çalışmanın yapıldığı ve ailenizin siz olmadığınız zamanlarda dahi güven içinde yaşayacağı bir alan olduğunu belirtelim.

Sur Yapı içerisine dahil olmak ve bu firma tarafından yapılan projeleri yatırım amacıyla kullanmak istiyorsanız proje halinde olan ve satışına devam edilen Sur Yapı Excellence, Tempo City, Semt Bahçekent, Yeşilmavi, Bahçeyaka, Gölbahçe Evleri, Topkapı Evleri ve Sur Yapı Muhit yakından takip etmeniz gereken projelerden bazılarıdır. 444 6 787 numarasını arayarak satış temsilcileri ile iletişime geçerek gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ