Kredi Haber
Sur Yapı Konut Projelerinde %5 Peşinat ve 120 Ay 0,98 Vade Kampanyası
0

Sur Yapı’dan yeni yıla özel altın gibi kampanya fırsatı. Kampanya dahilinde yer alan Sur Yapı projelerinden beğendiğiniz konut, dükkan ya da ofise %5 peşinat, 120 ay 0,98 vade farkı ve her 100 bin TL peşinat ödemesine 30 bin TL indirim fırsatı ile sahip olun.

Sur Yapı, konut kredi faiz oranlarının düşmesinin ardından konut alımı yapmak isteyenler için yeni kampanya gerçekleştirdi. İstanbul ve Antalya şehrinde yer alan toplamda 15 adet proje uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile satışa sunuldu. 15 Ocak tarihine kadar geçerli olacak olan kampanya kapsamında Sur Yapı konut projelerinden ev, ofis ya da dükkan satın almak isteyen müşteriler, Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ın gerçekleştirdiği 0,98 faiz konut kredisi kampanyasından faydalanarak 120 ay vade fırsatından yararlanabilecek. Sur Yapı satışı devam eden konut projelerine https://www.suryapi.com.tr/projeler/projeler/devam-eden-projeler-0 adresinden ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Kampanyalı Konut Projeleri

Sur Yapı Muhit Projesi
Sur Yapı Muhit
İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla gelişim gösteren bölgelerinden Sancaktepe ilçesinde inşa edilen Sur Yapı Muhit konut projesinin teslimlerinin Aralık 2019’da başlaması planlanıyor. 7 bloktan oluşan projede konutlar 60 ila 486 metrekare büyüklüğe sahip. Projede ayrıca konut tiplerinin yanı sıra 98 il 367 metrekare büyüklüğe sahip ticari üniteler de yer alacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer alacağı Sur Yapı Muhit konut projesi Sancaktepe ilçesinin önemli ulaşım akslarına yakın mesafede yükseliyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Projesi
Sur Yapı Bahçeyaka
Sur Yapı Bahçeyaka, İstanbul Avrupa Yakası Ispartakule’de yükseliyor. Teslimlerinin Ocak 2020 itibari ile başlaması planlanan Sur Yapı Bahçeyaka konut projesi 52 ila 443 metrekare büyüklüğe sahip 1+1’den 4+1’e daire tiplerinden oluşuyor. Mis gibi kokan çiçeklerin ve doğanın yanı başınızda olacağı proje ayrıca yapımı devam etmekte olan metro istasyonuna ise yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Sur Yapı Gölbahçe Evleri Projesi
Sur Yapı Gölbahçe Evleri
İstanbul’un havası en temiz bölgelerinden biri olan Sultanbeyli’de inşa edilen Sur Yapı Gölbahçe Evleri konut projesi büyüklükleri 70 ila 282 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. TEM Otoyolu ile 3.Köprü Paşaköy gişelerinin hemen yanı başında yükselen Sur Yapı Gölbahçe Evleri, bölgenin önemli eğitim kurumlarına, sağlık kuruluşlarına ve alışveriş merkezlerine çok yakın konumda yer alıyor.

Sur Yapı İlkbahar Projesi
Sur Yapı İlkbahar
İstanbul Anadolu Yakası konut projelerinin hızla gelişim gösterdiği ve yatırımcıların gözde bölgelerinden biri olan Sancaktepe’de hayata geçirilen Sur Yapı İlkbahar projesi size ve ailenize hayatınızın baharını yaşama fırsatı sunuyor. Yemyeşil ağaçların, mis gibi kokular salan güller ve lavantaların yer aldığı Sur Yapı İlkbahar, İstanbul’un merkezinde ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyor.

Sur Yapı Lavender Projesi
Sur Yapı Lavender
Anadolu Yakası’nın Sancaktepe ilçesinde inşa edilen Sur Yapı Lavender konut projesinde teslimlerin Nisan 2019’da başlaması planlanıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan projede konutlar özelliklerine göre 45 ila 195 metrekare büyüklüğe sahip olacak. Anadolu Yakası’nın yükselen değerlerinden olan Sancaktepe inşa edilen proje sosyal alanları ile hayatınızın merkezi olmaya aday.

Sur Yapı Yeşilmavi Projesi
Sur Yapı Yeşilmavi
İstanbul Anadolu Yakası Maltepe ilçesinde hayata geçirilecek olan Sur Yapı Yeşilmavi konut projesi deniz ve orman manzarasına sahip. 63 metrekare ile 304 metrekare arasında 1+1’den 4+1’e konut seçeneklerinden meydana gelecek olan projede teslimler Haziran 2020 itibari ile başlayacak. Yarı açık olimpik yüzme havuzunun da yer alacağı Sur Yapı Yeşilmavi, Marmara Denizi ve Adalar Manzarası ile dikkat çekiyor. 19 kat yüksekliğe sahip 4 adet blok üzerinde inşa edilecek olan projede dubleks ve geniş teraslı daireler ön plana çıkıyor.

Sur Yapı Şehir Konakları Projesi
Sur Yapı Şehir Konakları
Konak yaşamını şehrin içerisine taşıyan Sur Yapı Şehir Konakları konut projesi Anadolu Yakası’nın Ümraniye ilçesinde yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşacak olan Sur Yapı projesinde konutlar özelliklerine göre 60 ila 269 metrekare büyüklüğe sahip olacak. Kuş sesleri ve yeşilin her tonuna ev sahipliği yapacak olan Sur Yapı Şehir Konakları siz ve aileniz için Ümraniye’nin en güzel bölgelerinden birinde hayata geçiriliyor. Projenin teslim tarihi Kasım 2019.

Sur Yapı Topkapı Evleri Projesi
Sur Yapı Topkapı Evleri
Şehrin tarihi bölgelerinden Topkapı semtinde inşa edilen Sur Yapı Topkapı Evleri, az katlı mimarisi ve bulunduğu konumu sebebiyle dikkat çekiyor. 3 ila 11 kat arasında değişkenlik gösteren 8 blok üzerine kurulan proje büyüklükleri özelliklerine göre değişen 49 ila 455 metrekare büyüklüğe sahip 1+1’den 4+1’e konut seçeneklerinden meydana geliyor. İstanbul’un ve ticaretin kalbinde yer alan Sur Yapı Topkapı Evleri’nde yer alan 29 adet ticari ünitenin büyüklükleri ise 38 ila 760 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

Sur Yapı Semt Bahçekent Projesi
Sur Yapı Semt Bahçekent
İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişim gösteren ve değerlenen bölgelerinden Başakşehir’de yükselen Sur Yapı Semt Bahçekent konut projesi, Sur Yapı ve Emlak Konut güvencesi ile hayata geçiriliyor. Teslimlerine Kasım 2020 itibari ile başlanması planlanan projede 66 ila 173 metrekare büyüklüğe sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Sosyal bir yaşamın kapılarını aralayacak olan Sur Yapı Semt Bahçekent projesinde 669 adet satılık konut ve 26 adet ticari ünite bulunuyor. Uydukent bölgesi olan Bahçekent’te hayata geçirilen proje yeni havalimanı ve 3.köprü bağlantı yollarına kısa mesafede konumlanıyor. Proje hakkında detaylı bilgi için Semt Bahçekent

Sur Yapı Tempo City Projesi
Sur Yapı Tempo City
İstanbul’un merkezi bölgelerinden biri olan Kağıthane ilçesinde inşa edilen Sur Yapı Tempo City konut projesi önemli alışveriş merkezlerine ve iş merkezlerine yakın konumu ile büyüleyici bir şehir yaşamının kapılarını aralıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana gelen projede daireler özelliklerine göre 61 ila 193 metrekare büyüklüğe sahip olacak. Nisan 2020 itibari ile teslimlerine başlanması planlanan Sur Yapı Tempo City konut projesi Avrupa Yakası konut projeleri arasından en değerli arazilerinin birinde yükseliyor.

Sur Yapı Excellence Koşuyolu Projesi
Sur Yapı Excellence Koşuyolu
İstanbul Anadolu Yakası’nın önemli bölgelerinden biri olan Kadıköy’e bağlı Koşuyolu semtinde inşa edilen Sur Yapı Excellence Koşuyolu konut projesi büyüklükleri 57 ila 387 metrekare arasında değişkenlik gösteren 1+1’den 4+1’e konut tiplerinden oluşuyor. Sur Yapı’nın ustalık eserlerinden biri olan proje adalar ve tarihi yarımada manzarasına sahip. Konum itibari ile bölgenin en nezih semtlerinden birinde hayata geçirilen Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi 15 Temmuz Şehitler ve  FSM köprüsü bağlantı yollarına yakın mesafede konumlanıyor.

Sur Yapı Antalya Projesi
Sur Yapı Antalya
Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi özelliğine sahip olan Sur Yapı Antalya konut projesi, Kepez ilçesinde hayata geçiriliyor. 47 ila 212 metrekare büyüklüğe sahip 1+1’den 4+1’e daire tiplerinin yer aldığı proje 1 milyon 300 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Eğitim kurumlarının, sağlık kuruluşlarının, alışveriş merkezi ve ticari alanların yer alacağı Sur Yapı Antalya projesi ile 70 bin kişinin yaşayacağı yeni bir şehir kuruluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ