Kredi Haber
Bahçeyaka Ispartakule
2

Sur Yapı, Bahçeyaka Ispartakule projesi ile İstanbul Avcılar’da yükseliyor. Avrupa Yakası’nın son zamanlarda hızlı gelişim gösterdiği ilçesi Ispartakule’ye, Sur Yapı tarafından gerçekleştirilecek proje ile bölgeye prestij gelecek.

İnşaat sektörünün önde gelen devlerinden olan Sur Yapı, bölgede yeni bir projeye imza atıyor. Sur Yapı, Bahçeyaka Ispartakule projesindeki satılık daire ve konutlarını satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Yeşil alanın bol olduu, düşük katlı mimarisi, geniş ve ferah daireleri, günlük hayattaki gereksinimlerin karşılanabileceği ticari dükkanlar, sosyal yaşam olanakları, bisiklet parkuru ve spor salonlarıyla birlikte çok özel bir yaşam alanı olan proje, yatırımcılarıları olduğu kadar oturum düşünenlere de hitap ediyor.

İstanbul’un gelişmiş ilçe özelliklerine sahip bölgesi olan Ispartakule’de gerçekleştirilecek olan Bahçeyaka Ispartakule projesi için Sur Yapı 220 milyon türk lirası yatırım yapmaya hazırlanıyor. 21 dönüm arsa üzerine inşa edilecek olan proje 57.200 m² inşaat alanına sahip olmakla birlikte 8.000 m² yeşil alana sahip özelliği ile dikkatleri çekiyor. Bahçeyaka Ispartakule projesi 7 blok 327 daireden oluşuyor.

Bahçeyaka Ispartakule projesinde 1+1’den 4+1’e kadar daire tipleri bulunuyor. Dairelerin büyüklüğü 52 m² ile 443 m² arasında değişiklik gösteriyor. Sur Yapı güvencesi ile inşa edilecek olan proje Küçükçekmece gölü manzarasına sahip.

Ispartakule, Bahçeşehir’e komşu olmasının yanı sıra son zamanlarda bölgeye yapılan kamu yatırımları ile hızla gelişmeye devam ediyor. Uygulanan doğru planlama stratejileri, bölgeye kamu yatırımlarının yapılmasına olanak sağlıyor. Diğer yandan gerçekleştirilmesi düşünülen Kanal İstanbul projesi ile komşu durumda bulunan Bahçeyaka Ispartakule projesi, Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerine yakın mesafede bulunuyor. Proje yapımı devam eden metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunurken, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yollarına kısa mesafede bulunuyor. Lokasyon olarak diğer avantajları ise 3.Havalimanı, Atatürk Havalimanı’na kolay ulaşım ile birlikte Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne olan yakınlığı..

Bahçeyaka Ispartakule Fiyatlar

Bahçeyaka Ispartakule projesinde satılık daire konutlar 52 ile 486 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 327 Bin TL ile 1 Milyon 171 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Bahçeyaka Ispartakule ne zaman teslim – Sur Yapı tarafından Avcılar’da inşa edilen projenin Mayıs 2019’da tamamlanması hedefleniyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 57 m² 327 Bin TL
2+1 Daireler 91 m² 453 Bin TL
3+1 Daireler 160 m² 808 Bin TL
4+1 Daireler 217 m² 1 Milyon 35 Bin TL

Bahçeyaka Ispartakule İletişim

  • Adres: Ispartakule Mevkii Tahtakale Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No:8 Avcılar – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 57 87
  • Mail Adresi: suryapi@suryapi.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.suryapibahceyaka.com.tr

Bahçeyaka Ispartakule Nerede

Bahçeyaka Ispartakule konut projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan ve Küçükçekmece ile komşu, Marmara Denizi ile çevrelenmiş olan Avcılar ilçesinde yer alıyor. Avcılar ilçesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Bahçeyaka Ispartakule Galeri

Bahçeyaka Ispartakule

Bahçeyaka Ispartakule

Bahçeyaka Ispartakule

Bahçeyaka Ispartakule

Bahçeyaka Ispartakule

Bahçeyaka Ispartakule

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Reklam Filmi

Avcılar Bölge Konut Piyasası

Avcılar satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,11 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.501 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Avcılar satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 190 Bin TL ile 315 Bin TL arasında değer buluyor. Avcılar bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.212 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 2.501 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Avcılar ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 900 TL ile 1.500 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Bahçeyaka Ispartakule konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %19, satılık daire konut fiyatları ise %34 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. Erhan dedi ki:

    Sur yapı yine başarılı bir projeye imza atacak gibi gözüküyor.

  2. Recep dedi ki:

    Bu proje Avcılar’ın neresinde

BİR YORUM YAZ