Kredi Haber
SportSuite
0

SportSuite, benzersiz, şaşırtıcı… Hangi spor seninse onunla yaşa. Spor tarihiyle iç içe bir yaşam. Efsaneler her sabah seninle. Lobiden girdiğin an seni karşılayan efsanelerin tarihe tanıklık etmiş eşyaları eşliğinde her katta ayrı bir iz bulacaksınız. Formula 1, futbol, basketbol, tenis, atletizm.. Katını seç, dünyada ilk ve tek SportSuite. Sporun içinde ol, hayatına kat. Karşıyaka’nın tam kalbinde Mavi Bahçe, Bostanlı sahil, Girne, metro her yer SportSuite’e bir dakika… Fitness center, tırmanma duvarı dinamik kalmanız için, tuz odası, fin hamamı, sauna, jakuzi havuz dinlenmeniz için. Geleceğin mimarisi, geleceğin binası akıllı ev sistemi, VRF iklimlendirme ve daha neler neler… Yaşamın enerjisi burada saklı.

Boztemir İnşaat tarafından İzmir Karşıyaka‘da inşa edilecek olan SportSuite’de satılık daire konut fiyatları 250 Bin TL’den başlıyor. Toplamda 37 adet satılık daire konutun yer alacağı projede 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor. 1+1 dairelerin büyüklüğü 63 ila 73 metrekare, 2+1 daireler ise özelliklerine göre 89 ila 112 metrekare büyüklüğe sahip olacak. Daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre satılık daire konutların 250 Bin TL ile 725 Bin TL arasında değiştiği SportSuite projesi 450 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek.

Daha Yaratıcı

Teknolojinin, ince çizgilerle buluştuğu mutfak ve banyolarıyla yaşamınıza renk katacak tasarımlar, her günü özel, her günü rahat ve konforlu hale getiriyor. Her adımında teknolojinin estetikle buluştuğu mutfak ve banyoları SportSuite’in çizgilerini taşıyan, dinamik, genç ve her ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanıp hayatınıza renk katıyor

Daha Konforlu

Birbirinden farklı onlarca daire seçeneği ile SportSuite her ihtiyaca ve yaşam tarzına hitap ediyor.İster hayranı olduğunuz, hayatınıza dahil ettiğiniz spor branşının süslediği duvarlarıyla bir kat seçin, isterseniz yaşam standartlarınıza uygun onlarca seçenekten birine sahip olun. Hepsi özel olarak tasarlanmış, mimarisiyle ve ince düşünülmüş yaşam alanlarıyla konforu ayağınıza getiren dairelerin yanı sıra dubleks olarak tasarlanmış çatı katları da size bambaşka bir yaşam alanı sunuyor. Üst katındaki terası ve özel havuzuyla kendinizi bir spor yıldızı gibi hissedeceğiniz dairelerde yaşam düşlediğinizden daha konforlu olacak.

Daha Merkezi

Sporun mimariyle birleştiği, hayatın her adımında hissedeceğiniz teknolojik yapısı ve sosyal alanlarıyla SportSuite, İzmir’in en merkezi noktalarından biri olan Bostanlı’da, ulaşımın ana arterinin  üzerinde hayat buluyor.

Daha Sportif

Spor neredeyse herkes için vazgeçilmez.

Hangi spora gönül vermiş olursanız olun, size uygun bir kat SportSuite’de var. İster bir futbol fanı olun, ister hız tutkunuz Formula 1 hayranlığınıza yansısın, isterseniz tenis kortları ve raketler sizin için sporun gerçek tadı olsun, atletizmin her dalı sizden sorulsun ya da basketbol ruhunuza en çok hitap eden spor olsun… SportSuite’in sporun dünyada kabul edilen en büyük 5 spor branşına ayrılmış katlarında kendinizi bulacak, hayatınızı bir müzede yaşıyor gibi keyifli, lüksü ve konforlu yaşayacaksınız.

Daha İlham Verici

Spor bir yaşam tarzı ise futbol kuşkusuz bu tarzın en üst noktalarından birinde duruyor. Pek çok insan için bir inanç bir yaşama amacını temsil ediyor. SportSuite futbol katı, milyonlarca insanı peşinden sürükleyen bu sporun zirvesindeki isimleri ağırlıyor. Duvarlarında yer verdiği “Maradona”, “Pele”, “C.Ronaldo” gibi isimlerin yanı sıra kat holünde bulunan tarihten  orijinal aksesuarlarıyla tam bir futbol müzesi havasında.

Daha Heyecan Verici

Her katında farklı bir spordan ilham alan SportSuite, dünyanın belki de en eski ve köklü spor dalı olan Atletizm’in de etkisini bir katına taşıyor. Her gün, gelişen teknolojiyle bir adım daha ileri giden atletizm gibi SportSuite de, konsept bina anlayışında bir adım öne geçerek farkını hem mimari hem de teknolojik olarak ortaya koyuyor. Holde yürürken yanınızda duran “Jesse Owens”, “Usain Bold” gibi isimler adımlarınızı daha inançlı, daha heyecan verici atmanızı sağlıyor.

Daha Yüksek Standartlar

Yaşadığınız yer her anlamda sizi yansıtmalı. Hedefleriniz ve beklentileriniz yüksek olmalı. Eğer yalnızca düz ya da desenli duvarlarla kaplı bir yaşam alanı sizin standartlarınızı karşılamıyorsa SportSuite tam size göre. Dairenize giden kat holünde yürürken selam vereceğiniz isimler arasında ise basketbol tarihinin unutulmazları var. “Michael Jordan”, “Kareem Abdul Jabbar” gibi isimlerin yanısıra hol aydınlatmalarına kadar her detay basketbol kokuyor. Ayrıca katınızda sizi bekleyen, dünyanın en önde gelen Basketbol ilahlarının parmaklarının izini hala taşıyan orijinal “NBA Maç Topu” ise SportSuite’in size sunduğu standartların yalnızca biri.

Daha Teknolojik

Hızla gelişen teknolojinin en belirgin örneği Formula 1’dir. Daha hızlı, daha teknolojik ve daha yüksek performans denildiğinde akla ilk Formula 1 araçları gelir. SportSuite de Formula 1’in bu özelliklerinden ilham alarak kendini tamamladı. Kat holünde taşıdığı “Michael Schumacher” tarafından kullanılan Formula aracı gibi son teknoloji ile tüm binasını donattı. Katlara ulaşmak için kullanacağız “Hızlı Asansör” ya da son teknoloji ilkimlendirme sistemi olan “VRF Otomatik Klima Sistemi” ise bu teknolojinin örneklerinden sadece birkaçı. Kazançı bir hayat için spor, kazançlı bir yatırım için SportSuite doğru seçim.

Daha Estetik

İzmir’in spor konseptli ilk yapısı olan SportSuite, bu konsepti her anlamıyla var ediyor. Her adımda var olan spor tarihinden unutulmaz isimlerin ve anların süslediği duvarlarının yanısıra tıpkı spor gibi gelişime açık, yenilenebilir dokusu, hayatın merkezindeki konumu ve sporun en önemli öznelerini içinde barındırdığı katları ile hayatın içinde, eksiksiz bir hayat sunuyor.

Daha Sosyal

SportSuite, spor konseptini sadece duvarlarında ve spor tarihinden yapısının içine kattığı orijinal parçalarıyla sağlamıyor. Bodrum katında bulunan Fitness merkezi, 22 metrelik jakuzi – havuzu, Fin hamamı, Tırmanma duvarı, Tuz odası ve Saunası, hobi odaları ve mini masa oyunları ile spora dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, sosyalleşebileceğiniz ve spor yapabileceğin bir alan da SportSuite içende sizleri bekliyor. Ayrıca kat hizmetlerinden, lobi görevlilerine, güvenlik personelinden, temizlik elemanlarına kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayacak bir ekip de sizin için SportSuite’de.

Daha Fazlası için

Spor ve teknolojinin buluşup estetikle harmanlandığı SportSuite, 7/24 aktif güvenlik sistemi, özel otoparkı, tüm sosyal ihtiyaçlarınıza karşılık bulacağınız donanımları ile birlikte “Hızlı Asansör Sistemi” ve “VRF Otomatik Klima Sistemi” ile de fark yaratıyor. Hayatın akışı içerisinde yavaş kalmaya, teknolojinin gerisinde olmaya tahammül edemeyecekler için standartları yükseltiyor.

SportSuite Fiyatlar

SportSuite projesinde satılık daire konutlar 63 ile 112 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 250 Bin TL ile 725 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

SportSuite ne zaman teslim – İzmir Karşıyaka’da inşa edilen projede teslimlerin Ekim 2018’de yapılması hedefleniyor.

Daire Tipi Büyüklük
1+1 Daireler 63 m² – 73 m²
2+1 Daireler 89 m² – 112 m²

SportSuite İletişim

  • Adres: Bostanlı Mahallesi Karşıyaka – İzmir
  • Telefon Numarası: 0232 229 02 42
  • Mail Adresi: info@boztemir.com.tr
  • İnternet Adresi: http://boztemir.com.tr/projeler/devam-eden-projeler/sport-suite/

SportSuite Nerede

SportSuite konut projesi İzmir’de Yamanlar Dağı ile deniz arasında bulunan Karşıyaka ilçesinde yer alıyor. 495 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Karşıyaka ilçesi sosyo-ekonomik durumu “B+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

SportSuite Galeri

SportSuite

SportSuite

SportSuite

SportSuite

SportSuite

SportSuite

SportSuite

SportSuite

Karşıyaka Bölge Konut Piyasası

İzmir satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 1,95 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.002 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak öngörülmektedir.

İzmir’de bulunan Karşıyaka satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 225 Bin TL ile 375 Bin TL arasında değer buluyor. Karşıyaka bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.314 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.002 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Karşıyaka ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.000 TL ile 1.700 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde SportSuite konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %88, satılık daire konut fiyatları ise %114 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ