Kredi Haber
Skyland İstanbul
0

İstanbul Avrupa Yakası Şişli ilçesinde hayata geçirilecek olan Skyland İstanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

830 konutun bulunduğu ve yapımı tamamlanan Skyland İstanbul projesi daire fiyatları 594 Bin TL’den başlıyor.

Sadece metropol şehir İstanbul’un değil, ülkemizin en önemli ve en değerli bölgelerinden birine sahip olan Skyland İstanbul, residence, ofis ve konsept AVM’si HOM Design Center ile şehrin kalbinde hayata geçiriliyor. Dünya genelinde birbirinden başarılı projelere imza atan Broadway Malyan’ın en önemli tasarılarından biri olan olan Skyland İstanbul, ünlü mimar Peter Vaughan’ın imzası ile yükseliyor.

İstanbul’da gelişmiş yaşam ile iş hayatını bir araya getiren Maslak ve Levent gibi iki önemli bölgenin merkezinde bulunuyor Skyland İstanbul. TEM Otoyolu ve Cendere Caddesi’nden doğrudan giriş imkanı olan, hemen yanında ki metro istasyonu ile İstanbul’un her yerine kolayca ulaşım olanağı sunan Skyland İstanbul, bulunduğu konum itibari ile dikkatleri çekiyor.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakika uzaklıkta, metro istasyonu ve ulaşım arterleriyle 3. köprüye mesafesi ise Skyland İstanbul’un değerini katlayan ulaşım olanaklarından sadece bir kaçı…

Şehrin en önemli, en merkezi noktalarından birinde inşa edilen, yaşama farklılık katan proje… Residence daireleri, ofisleri ve konsept AVM’si ile Levent – Maslak ilçelerinin hemen yanında inşa edilen Skyland İstanbul, size ve ailenize benzersiz bir yaşamın kapılarını aralıyor.

TEM otoyolundan doğrudan bağlanma olanağına sahip tek konut projesi olan Skyland İstanbul, her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış mimari kurgusu ve hayata kattığı gelişmiş bakış açısı ile görenleri kendine hayran bırakıyor. 360 derece İstanbul manzarasına sahip, özelleştirilebilir ofis alternatifleri, tasarım dünyasını bir araya getirecek olan konsept alışveriş merkezi HOM Design Center, Gastro Court ve sosyal donatıları ile tüm beklentilerinize cevap verecek bir proje…

1+0 daire seçeneğinden 4+1 daire seçeneğine kadar, her türlü ihtiyaca cevap veren alternatifler sunan Skyland İstanbul projesinde concierge, spor salonu ve welness merkezi, yüzme havuzu ve bir çok sosyal donatının yanı sıra etkisi altında kalacağınız bir İstanbul panoraması da sizi bekliyor. Akıllı ev teknolojilerine sahip daireleri, üç bin beş yüz araç kapasiteli kapalı otoparkı ve yanı başında bulunan İstanbul’un en büyük oksijen kaynağı, Belgrad Ormanı da Skyland İstanbul’da yaşamanın avantajlarından biri.

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul Fiyatlar

Skyland İstanbul projesi 51 ile 321 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 594 Bin TL ile 4 Milyon 238 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 100 m² – 118 m² 1 Milyon 89 Bin TL – 1 Milyon 398 Bin TL
2+1 Daireler 116 m² – 173 m² Satışlar Tamamlandı
3+1 Daireler 198 m² – 286 m² 2 Milyon 238 Bin TL – 4 Milyon 238 Bin TL
4+1 Daireler 297 m² – 321 m² Satışlar Tamamlandı

Skyland İstanbul ne zaman teslim – Eroğlu Yapı güvencesi ile İstanbul’un Şişli ilçesinde inşa edilen ve yapımı tamamlanan projede teslimler başladı.

Skyland İstanbul İletişim

  • Adres: Türk Telekom Arena Stadyumu Vip Girişi Yanı Seyrantepe – Şişli – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 57 59
  • Mail Adresi: info@skylandistanbul.com
  • İnternet Adresi: skylandistanbul.com

Skyland İstanbul Nerede

Skyland İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Şişli’de bulunuyor. Şişli konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “A+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Skyland İstanbul

Şişli Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Şişli ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %1,12 artış göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kaldığı bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 5.470 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Şişli ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 400 Bin TL ile 685 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Şişli’de metrekare birim fiyatları 2.674 TL iken, günümüzde ortalama 5.470 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.700 TL ile 2.850 TL arasında olduğu ve Skyland İstanbul projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %83 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %79 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Karma proje olması özelliği ile rezidans, ofis ve otel bloğu olan 3 bloktan oluşuyor. Altında da yatay ofisler ve 35.000 m²’lik AVM alanı bulunuyor. Projeye baktığımızda rezidans daireleri A blokta, ofisler B blokta bulunuyor. Yatay ofisler kiralanabilir alanlar olarak değerlendirilecek. Hızla devam eden, İstanbul’a yeni bir kimlik katacak proje olarak nitelendirilebilir. Bulunduğu lokasyon itibariyle de ulaşımın son derece rahat olduğu ve her noktaya yakın olan mesafede, Maslak-Levent hattındaki yoğunluğu çekebilecek, insanların biraz daha rahat yaşayabileceği bir ortam konumunda Skyland İstanbul projesi. Projede rezidans bölümünde %68 oranında satış yapıldı. Projede oldukça iyi bir prim potansiyeli realize edilmiş görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ