Kredi Haber
Sinpaş Projeleri
1

Ülkemizin en büyük firmalarından birisi olan Sinpaş Holding çatısı altında kurulan GYO sektörün en güçlü oyuncularından birisi haline gelmiştir. 1974 yılından günümüze uzanan uzun yelpaze içerisinde sayısız proje tamamlanmış ve insanların güvenli evlerde konaklamalarına imkan tanınmıştır. Her yapılan proje için farklı bir konsept tercih eden şirket, mimari ve peyzaj açısından yaptığı çalışmalar ile de dikkat çekiyor. Ülkemizde konutların pazarlama fikrinin öncülerinden olan firma bu konuda yaptığı atılımlar ile inşaat sektörünün bir adım ilerlemesine yardımcı olmuştur.

Yaptıkları projeler ile sadece ev içinin değil aynı zamanda evin dışında kalan peyzaj bölgelerinin de ne kadar değerli olduğunun farkına vararak buraları yaşam alanı olarak özel bir düzenleme ile sunmuştur. Sektörde birçok ilkin altına imza atan firma peşinatsız konut satışının ve ilk uzun vadeli konut satışının da öncüsü olarak bilinmektedir. Şirketin güçlü olduğunun en büyük işareti hisselerinin Borsa İstanbul’da işlem gören ender inşaat firmalarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. 2006 yılında GYO adını alan firma bu tarihten itibaren biyolojik gölet, yeni su medeniyeti, İstanbul sarayları gibi birbirinden ilginç ve kaliteli projenin altına imza atarak bu sektörde ne kadar değerli bir noktada olduğu herkese kanıtlamıştır. Yaptığı birçok proje en iyi konut projesi alan firmadan sizde konut satın almak istiyorsanız hali hazırda satışta olan projeleri hakkında kısaca bilgi vermeye çalışalım.

Sinpaş Altın Kuleler

Başkentimizin merkezi noktalarından birisi olan Çankaya’da inşa edilen Altın Kuleler 2016 yılında tamamlanmasının ardından %85’lik kısmı satılmış durumdadır. 474 farklı konuttan oluşan bu iki kulelik proje içerisinde 81 metrekareden başlayarak 498 metrekareye kadar yaşam alanı bulunuyor. 1+1 ile 6+1’e kadar çok sayıda farklı daire bulunuyor. En düşük fiyatın 421 TL olduğu projede en yüksek daire fiyatı 3.5 milyon TL olarak dikkat çekiyor. Kulelere 1923 ile 2023 isimleri verilirken standart üstü bir yaşam fırsatı sunması ile öne çıkıyor.

Sinpaş Aqua City Bursa

Bursa şehir merkezine çok yakın bir nokta projelendirilen bu yaşam merkezinin teslim tarihi 2020 yılının Kasım ayı olarak gösterilmiştir. 1+1’den başlayan daire seçenekleri içerisinde birçok projede olmayan 4+2 seçeneği de bulunuyor. Bu da proje içerisinde 5 farklı türde konutun olması anlamına geliyor. Konutlar 63 metrekare ile 240 metre kare yaşam alanına göre değişiklik gösteriyor. Şu an için herhangi bir satışın olmadığı projede satışların yüzde 5 peşinat ve 1 yıl sonra yapılacak bir ödemenin ardından 120 aya kadar %0,98 faiz oranı ile satışına imkan tanınıyor. Firma alıcılarına proje tamamlandıktan sonra %47’lik bir prim sağlamayı amaçlıyor.

Sinpaş Time Finans Şehir

İstanbul’un en hızlı gelişen noktalarından birisi olan Ümraniye de yükselen bu proje özellikle finans sektörüne yardımcı olması amacıyla hazırlanan ismiyle dikkat çekiyor. 2020 yılının Aralık ayı son teslim tarihi olarak belirtilen proje içerisinde 4 farklı konut tipi bulunuyor. Daireler 58 metrekare ile 500 metrekare arasında değişen yaşam alanlarına sahip olacak. 34 bin arsa alanına sahip olan proje birçok merkeze yakın olması nedeniyle çok büyük önem arz ediyor. En düşük konut fiyatının 442 bin TL olduğu proje şirketin hemen yakının inşa etmeye başladığı Sinpaş Finans Şehir projesi ile tamamlayıcı olması planlanıyor. Projenin içinde aynı zamanda ticari alanların da çok sayıda olacağı ve AVM’nin de yer alacağı biliniyor.

Sinpaş Gökorman

Çekmeköy’de inşa edilen bu projenin fiyat aralığı 275 bin TL ile 1.3 milyon TL arasında değişiyor. İki bloktan oluşan proje içerisinde toplam 420 konut yer alacak. Teslim tarihi 2020 şubat olarak belirlenen proje içerisinde 5 farklı konut tipi bulunuyor. Konutlar 48 ile 204 metrekare arasında değişen yaşam alanlarına sahip olmaları ile dikkat çekiyor. Şile yolu üzerinde yer alan Proje adını aldığı Çekmeköy ormanının hemen yanında yer alıyor. Konsept bir tasarıma sahip olan projenin dış cephesinde göğe doğru yükselen orman yapısı dikkat çekiyor. Bu yapısının yanı sıra iş merkezlerine yakın olması ve hızlı ulaşım ağının merkezinde olması da en önemli avantajları arasında yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Havva koç dedi ki:

    Pesinatsiz ev satisi icin Konuyla alakali bilgi almak istiyorum

BİR YORUM YAZ