Kredi Haber
Sinpaş Gökorman
0

Sinpaş GYO kurulduğu andan itibaren inşaat sektörünün en önemli kuruluşlarından birisi haline gelmiştir. Hayata geçirdikleri projeleri ile insanların iyi koşullarda rahat bir hayat yaşamalarına yardımcı olmayı başarıyorlar. Bu yolda ilerleyen şirket son olarak Sinpaş Gökorman projesini hayata geçirdi. Anadolu yakasında Ümraniye içerisinde yer alan proje içerisinde farklı konut tipleri bulunuyor. Burada amaçlanan insanlara şehir yaşantısının içinde aynı zamanda ondan bir o kadar uzak bir hayat yaşamalarını sağlamaktadır. Alışverişe giderken trafik çilesi ile uğraşmanıza gerek kalmaması için bu projeyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Projenin hayata geçirilmesine 2017 yılından Nisan ayında start verildi ve tahmini olarak 2020 yılının Şubat ayında tamamlanması ön görülüyor.

Sinpaş Gökorman projesi içerisinde 420 farklı konut tipip bulunuyor. Geniş bir arsa alanı içerisine inşa edilen konutların 2 bloktan yer alacağını ve bunlarla birlikte birbirinden ayrı 6 ticari alanın yer alacağını ekleyelim. Proje içerisinde yer alan konutların tipleri müşterilere 48 metrekare ile 205 metrekare arasında seçenekler ile sunuluyor. Stüdyo daireden başlayarak 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 seçenekler insanlara sunuluyor. Bu da tabi ki proje içerisinde ki konutların fiyat bareminin artmasına neden oluyor. Ortalama olarak 500 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişen fiyatlar ile bütçenize uygun olan konut tercihini yapabilirsiniz. Bundan zorlanmamak için satış ofislerini ziyaret etmek mantıklı olacaktır.

Sinpaş Gökorman projesi hem blokların kendine has özellikleri hem de dairelerin özellikler ile birbirinden ayrılmaktadır. 33 katta toplam 420 dairenin bulunacağı projenin içerisinde kapalı bir şekilde ücretsiz otopark seçeneği sunuluyor. 11 metrekare arsa alanına sahip alan ile insanlara rahat bir ortam sunuyorlar. Yerden ısıtmanın sağlandığı dairelerde soğuk sizi hiçbir zaman rahatsız etmeyecektir. Ailenizi ve kendinizi korumak için sizlere farklı güvenlik özellikleri sunuluyor. Kapalı devre kamera, kartlı giriş, görüntülü diyafon, servis asansörü ve yangın asansörü seçenekleri sunuluyor. Geniş bahçe alanları ile çocukların oynayabilecekleri oyun alanları bulunuyor. Hatta isterseniz parti yapmanız içinde özel alan sizlere sunuluyor.

Sinpaş Gökorman daire içi özellikleri ile de dikkat çekiyor. Evlerin hepsinde Amerikan mutfak özelliği tercih olarak sunuluyor, saten boya ile hazırlanan evler hem ısı hem de ses yalıtımı yapılarak sunuluyor. Otopark, yük gibi durumlar için özel asansörler var. Bina içerisinde 10 farklı asansör bulunuyor. Bunun yanında ters bir durum olmasına hazırlıklı olmak için su deposu da hazır olarak sunuluyor. Bölgede yükselen farklı konut projeleri arasında kendisini fark etmemeniz mümkün olmayacaktır. Tercih etmek için çok düşünmenize gerek yok. Yıllardır sektörde yer alan firmanın tecrübeleri ile sizlere bulabileceğiniz en kaliteli yaşam alanlarından birisini İstanbul’un Anadolu yakasında sunuluyor.

SİNPAŞ GÖKORMAN FİYAT LİSTESİ

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler

48 – 57 m²

358.922 – 458.695 TL

1+1 Daireler

77 – 88 m²

560.249 – 691.374 TL

2+1 Daireler

105 – 131 m²

756.015 – 1.240.822 TL

3+1 Daireler

135 – 188 m²

906.151 – 1.371.466 TL

4+1 Daireler

182 – 205 m²

1.259.343 – 1.761.821 TL

Anadolu Yakası’ndaki markalı konut projeleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ