Kredi Haber
Selective Blue
0

İstanbul’un tüm hikayeleri denizle başlar. Efsaneler, aşklar denizle büyür. Şairler ilhamını denizden alır. Dalgaların sesi, martıların kanat çırpmasını duyabileceğiniz kadar yakın, denizle dost bir hayatın hikayesi Selective Blue

Selective Blue ilhamını tamamen denizden alan, çok emek verilmiş bir proje. Hazırlık aşamaları tam 3 yıl sürdü. Projenin dış görüntüsünden iç mimarisine kadar onlarca done ve yüzlerce dış cephe incelendi. Ailelerin geleceğe dönük unutulmaz hatıralar biriktirebilmesi için sosyal donatılar kusursuz bir şekilde dizayn edildi. Selective Blue konut projesi son yıllarda en hızlı gelişeni nezih, modern mimaride yapılaşmış ve rahat ulaşım alternatifleriyle de hayatın ritmini kolayca yakalayabileceğiniz bir bölge Kartal’da hayata geçiriliyor.

Futuristik çizgisiyle yaşamınıza değer katan Selective Blue, Kartal ilçesinin mimari baş yapıtı olacak. Mavinin yaşamınızla bütünleştiği, dostluk ve komşuların harmanlandığı her anınızı değerli kılacak hayallerle dizayn edilmiş gerçek bir yaşam. İç mekanlardaki estetik dokunuşlar ve tüm detayların doğru bir şekilde dizayn edilmesiyle oluşturulmuş mükemmel bir denge. Mimarisi, konumu ve yüksek yatırım değeriyle kazançlı bir yatırıma imza atmak herkesin en büyük arzusudur. Gelecek seçici olanlara kazandırıyor. Hayata dair kaybettiğiniz tüm güzellikleri size geri kazandıracak, denizin ve gökyüzünün o eşsiz buluşmasını yaşamınızın vazgeçilmezi kılacak seçkin bir yaşam konsepti olan Selective Blue konut projesi ile mavinin sonsuzluğunda zamanı durdurun.

Selective Blue Fiyatlar

Selective Blue projesinde satılık daire konutlar 62 ile 164 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 635 Bin TL ile 1 Milyon 500 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor. 256 – 266 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 dairelerin ise satışı tamamlandı.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 62 m² – 81 m² 635 Bin TL – 738 Bin TL
2+1 Daireler 124 m² – 153 m² 1 Milyon 25 Bin TL – 1 Milyon 441 Bin TL
3+1 Daireler 152 m² – 164 m² 940 Bin TL – 1 Milyon 500 Bin TL

Selective Blue İletişim

  • Adres: Kordonboyu Mahallesi Meltem Sokak No:2 Kartal – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 488 09 32
  • İnternet Adresi: http://www.selectiveblue.com/
  • Mail Adresi: info@selectiveblue.com

Selective Blue Nerede

Selective Blue konut projesi İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan ve Marmara Denizi’nin kıyısında yer alan Kartal ilçesinde yer alıyor. 48 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Kartal ilçesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Selective Blue Galeri

Selective Blue

Selective Blue

Selective Blue

Selective Blue

Selective Blue

Selective Blue

Selective Blue

Selective Blue

Selective Blue

Selective Blue Tanıtım Filmi

Kartal Bölge Konut Piyasası

Kartal satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 2,29 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.415 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kartal satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 250 Bin TL ile 430 Bin TL arasında değer buluyor. Kartal bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.372 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.415 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca Kartal ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.000 TL ile 1.800 TL arasında oldu. Selective Blue projesinin inşa edildiği bölgede konut kira fiyatları %64 artarken, satılık daire fiyatları %86 arttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ