Kredi Haber
Seba Suites
0

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane ilçesinde hayata geçirilecek olan Seba Suites projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

144 konutun bulunduğu ve teslimlerin Ocak 2020’de yapılması planlanan Seba Suites projesi daire fiyatları 535 Bin TL’den başlıyor.

Seba İnşaat deneyimi, sizi İstanbul’un enerjisini hissedebileceğiniz bambaşka bir yaşama davet ediyor.
İstanbul’un hızla gelişim gösteren yeni yaşam merkezlerinden biri olan Kağıthane ilçesinde yükselen Seba Suites, bulunduğu lokasyon ve sunduğu ayrıcalıklar ile farklı bir İstanbul yaşamı vaat ediyor. Prestij ve ihtişamı bir araya getiren Seba Suites, sizi ve sevdiklerinizi bu ayrıcalığı yaşamaya çağırıyor.

Avrupa Yakası’nın hızlı değerlenen bölgelerinden biri olan Kağıthane, sunduğu ayrıcalıklar ve sahip olduğu imkanlarla İstanbul’un en yeni yaşam merkezi olmaya aday. Bulunduğu merkezi konumu, TEM ve E-5 bağlantı yollarının yanı sıra ve iş merkezlerine kısa mesafede olmasından ötürü dikkatleri üzerine toplayan Kağıthane, yakın zamanda açılması planlanan metro hattıyla İstanbul’un ulaşımı en kolay ve en rahat bölgelerinden biri olacak. Alışveriş merkezlerine ve eğitim kurumlarına yakınlığı, sosyal olanaklara dikkat edenlerin aklına ilk olarak Kağıthane ilçesini getirecek. Rezidans yaşantısı sakinlerine yalnızca içinde yaşayacakları bir ev değil, diğer yandan fonksiyonel ve rahat bir yaşamın kapılarını da aralıyor. Sizin ve sevdiklerinizin huzur ve güven içinde yaşaması adına her türlü olanak hemen yanı başınızda. Her daireye özel otopark, 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti, sosyal olanaklarının yanı sıra; market, fitness center, havuz gibi çok sayıda ayrıcalığın bir adım ötenizde olduğu modern ve ferah bir yaşam sizi çağırıyor.

Ulaşım kolaylığı ve hızla gelişim gösteren altyapısı ile dikkatleri çeken Kağıthane ilçesinin, önümüzdeki 5 yıl içinde Avrupa Yakası’nın Bağdat Caddesi olmasına kesin gözüyle bakılıyor. İstanbul’un yeni yaşam merkezi, bu vaadi ile hem yaşam hem de yatırım alanında ilk sırayı alıyor. Seba Suites sakinleri, İstanbul’un en nezih, ferah ve ayrıcalıklı bölgelerinden birinde bir yaşamanın tadını çıkarırken diğer yandan her geçen gün kazanç sağlayacak bir yatırım yapmış oluyor.

Seba İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de hayata geçirilecek olan Seba Suites konut projesi 7 bin 256 kilometrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek. 37 bin 229 metrekare toplam inşaat alanı olan Seba Suites biri 15 kat, diğeri 11 kat yüksekliğe sahip olacak 2 bloktan oluşuyor. Toplam 144 konuttan meydana gelecek olan projede 1+1 ve 2+1 daire tipleri yer alıyor. 23 adet ticari ünitenin yer aldığı Seba Suites projesinde, açık havuz, kapalı araç otoparkı, spor salonu, sauna ve çocuk oyun parkı sosyal donatıları yer alıyor.

Seba Suites

Seba Suites Fiyatlar

Seba Suites projesi 60 ile 180 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 535 Bin TL ile 1 Milyon 800 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Seba Suites ne zaman teslim – Seba İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Kağıthane ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2020 yılı Ocak ayında yapılması hedefleniyor.

Seba Suites İletişim

  • Adres: Hamidiye Mahallesi Cendere Caddesi No:23/1 Kağıthane İstanbul
  • Telefon Numarası: 0850 333 73 22
  • Mail Adresi: seba@sebainsaat.com.tr
  • İnternet Adresi: http://sebasuites.com.tr

Seba Suites Nerede

Seba Suites, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Kağıthane’de bulunuyor. 23 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Kağıthane konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Seba Suites

Kağıthane Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Kağıthane ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,81 düşüş gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.623 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Kağıthane ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 270 Bin TL ile 450 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Kağıthane’da metrekare birim fiyatları 1.402 TL iken, günümüzde ortalama 3.623 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.250 TL ile 2.100 TL arasında olduğu ve Seba Suites projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %110 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %92 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Seba Suites Tanıtım Filmi

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ