Kredi Haber
Saklıvadi Konakları
0

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilecek olan Saklıvadi Konakları projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

295 konutun bulunduğu ve teslimlerin Haziran 2018’da yapılması planlanan Saklıvadi Konakları projesi daire fiyatları 240 Bin TL’den başlıyor.

Çağdaş bir yaşamın vazgeçilmez unsurlarını ince bir işçilikle bir araya getiren Saklıhan İnşaat kentsel dokusu için de ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Bir yandan şehir hayatının tüm gereksinimlerine ulaşırken bir yandan da size özel tasarlanmış özel alanlarda yaşamınıza doğadan gelen zarif bir dokunuş eklemiş olacaksınız. Şehrin merkezinde her tonun hakim olduğu, bisiklet kullanımı ve yürüyüş için ayrılmış parkuru, mükemmel peyzaj düzenlemesi ile Saklıvadi Konakları’nda doğayla iç içe ve uyumlu bir yaşam sürmeniz adına herşey düşünüldü.

Lüks daireler konfora önem verenler için en ideal bir yaşam biçimi olacak. Zorluk çekmeden karar verebileceğiniz bir ortam, spor alanları ve havuzu ile sağlıklı bir hayat sunan projede 1’i açık 2 kapalı yüzme havuzu, kapalı bay-bayan yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor salonu, fitness, 2 adet bay-bayan ayrı türk hamamı, 2 adet sauna, havuz başı sosyal tesis ve cafeterya, bisiklet ve yürüyüş parkurları bulunuyor. Saklıvadi Konakları‘nda güvenlik hizmeti huzurun 7/24 teminatı olacak. 295 adet konut, 29 adet ticari alan, 8 katlı ve 9 bloktan oluşuyor ve 295 daireye ait kapalı otopark bulunan proje sadece bugünün değil geleceğin yatırımı. Herkese, her zevke uygun farklı seçenekler sunan proje yeni adresiniz olacak. Geleceğini güvence altına almak isteyen herkese kaçırılmayacak fırsat.

Saklıvadi Konakları

Fiyatlar

Saklıvadi Konakları projesi 53 ile 135 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 240 Bin TL ile 480 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 53 m² – 74 m² 240 Bin TL – 260 Bin TL
2+1 Daireler 93 m² – 104 m² 330 Bin TL – 340 Bin TL
3+1 Daireler 120 m² – 135 m² 460 Bin TL – 480 Bin TL

Saklıvadi Konakları ne zaman teslim – Saklıhan İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Haziran 2018’de yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Adnan Kahveci Mahallesi Davutpaşa Caddesi Kalkan Sokak No:13/1 Beylikdüzü İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 871 42 60
  • Mail Adresi: info@saklihaninsaat.com.tr
  • İnternet Adresi: saklivadikonaklari.com.tr

Saklıvadi Konakları Nerede

Saklıvadi Konakları, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Beylikdüzü ilçesinde hayata geçiriliyor. Beylikdüzü konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 245 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 32. İlçenin yüzde 49’unu erkek yüzde 51’ini bayan nüfus oluştururken yüzde 19’lik kısım üniversite mezunu.

Atatürk Havalimanı’na 15 dakika, E-5 ve metrobüse yürüme mesafesinde, denize 2 kilometre uzaklıkta ve Yeşilvadi Projesi’nin içerisinde yer alıyor. Etrafı AVM’ler ve hastanelerle kaplı. Saklıvadi Konakları öyle özel bir bölgeye sahipki rahatlıkla ulaşılamayacak hiçbir yer yok. Proje sosyal statü ve lüks anlayışın yeni yaşam merkezi olacak. Modern ve geleneksel türk aile yapısına göre geliştirilen proje 2+1, 3+1, 4+1, 5+2, 6+2 dublex daire seçenekleriyle göz kamaştırıyor. Saklıvadi Konakları’nda iç tasarımdaki stilin estetiği yansıttığı Saklıvadi Konakları’nda kendinizi evde değil konakta hissedeceksiniz.

Saklıvadi Konakları

Beylikdüzü Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında projenin inşa edildiği Beylikdüzü ilçesi ise son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,01 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.281 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 170 Bin TL ile 285 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Beylikdüzü’nde metrekare birim fiyatları 1.203 TL iken, günümüzde ortalama 2.281 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 800 TL ile 1.350 TL arasında olduğu ve Saklıvadi Konakları projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %113 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %111 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Saklıvadi Konakları yatırım olarak değerli olduğu kadar kira getirisi olarak da önemli avantajlar sağlayan ve konumu ile çok kıymetli bir bölgede yükseliyor. Ayrıca proje ulaşım ve alışveriş konusunda geniş seçim olanakları sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ