Kredi Haber
Safahat Konakları Projesi
0

İstanbul… Yüzyıllar’dan bu yana tüm insanlığın hece hece yudumlamak istediği şehir. Ve bu şehrin en güzel mısralarından birisi Çengelköy. Gün boyu açıklarda masmavi çırpınan denizin her ikindi sonrası soluklanmak için uğradığı şirin boğaz semti. Şimdi bu huzur semtinde yepyeni bir hayat başlıyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde İstanbul masalına yepyeni bir sayfa ekleniyor. İsmini Mehmet Akif’in kültür tarihimizde derin bir iz bırakan ünlü eserinden alan Safahat Konakları bütün dünyanın imrenerek okuduğu İstanbul şiirinin en güzel mısralarından bir tanesine yerleşiyor. Ve hayatının her safhasında mutlu olmayı hak edenler için yepyeni bir hayat kuruluyor boğazın yanı başında. Huzuru ve güveni gönül rahatlığıyla aynı cümlede kullanabileceğiniz Çengelköy’ün nabzı, Boğaziçi Köprüsü ve Boğaz hattı vapur iskelesine yakın bir konumda filizlenen bu yeni projeyle bir daha hızlı atıyor sanki.

Yakın bir zamanda inşa edilecek olan teleferik ile Mecidiyeköy’e direk ulaşımın sağlanacağı bu eşsiz mekan, yapımı süren yeni Çamlıca Cami’nin gölgesinde şehrin yanı başında ana kargaşadan uzak konumuyla kıskanılacak bir huzur ve konfor vaat ediyor. Alışveriş zevkini birkaç adım mesafesinde yaşayabileceğiniz site içi çarşısıyla açık ve kapalı spor alanları, yüzme havuzları, spa, buhar banyosu, sauna ve jakuzi imkanı sunan tesisler gün boyu yaşadığınız yorgunluğun en güzel bahanesi oluyor.

Sağlıklı bir hayat tarzını tüm sakinlerine neredeyse mecbur kılacak şekilde tasarlanan proje komşuluk kültürünün en üst düzeyde yaşanacağı aydınlık bir mahalle sözü veriyor İstanbul’a. Her ihtiyacı karşılamayı amaçlayan proje teknoloji ile estetiğin birleştiği yaşama mekanları ve şehrin dokusuna uyumlu mimarisiyle İstanbul’un mirasına sahip çıkıyor. Aileniz ve komşularınızla hayatı zevkle yudumlayabileceğiniz bir huzur beldesi Safahat Konakları

SAFAHAT KONAKLARI İLETİŞİM

  • Adres: Mehmet Akif Ersoy Caddesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi No:195/A Üsküdar – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 321 12 12
  • Mail Adresi: info@safahatistanbul.com
  • İnternet Adresi: http://www.safahatistanbul.com/

SAFAHAT KONAKLARI GALERİ

Safahat Konakları

Safahat Konakları

Safahat Konakları

Safahat Konakları

Safahat Konakları

PROJENİN BÖLGE KONUT PİYASASI

Safahat Konakları projesinin hayata geçirileceği bölge son 5 yıl içerisinde prim yapan bölgelerden biri haline geldi. İstanbul Üsküdar ilçesindeki konut kira fiyatları son 5 yıl içerisinde %82 artış gösterirken, satılık daire konut fiyatları ise %121 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ