Kredi Haber
S Life Ekspres
0

S Life Ekspres, Si Yapı ve Sak Group ortaklığı ile İstanbul Bahçelievler’de inşa ediliyor. 451 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılan S Life Ekspres projesinde teslimlerin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

8 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek olan S Life Ekspres projesinde 184 adet bağımsız birim, 145 adet satılık daire konut yer alıyor. İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler ilçesinde yükselen S Life Ekspres, büyüklükleri 63 ila 181 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşuyor. 1+1’ler 63 metrekare, 2+1’ler 117 metrekare, 3+1’ler 181 metrekare büyüklüğe sahip olacak.

Yaşamı hak ettiğiniz şekilde yaşayabilmeniz için rezidans konseptinden meydana gelen S Life Ekspres’te hayalini kurduğunuz tüm ayrıcalıklar elinizin altında olacak. Misafirlerinizi konuk edebileceğiniz lüks lobi, resepsiyon hizmeti, oda temizliği ve concierge hizmetlerinin yanı sıra bir çok olanaktan faydalanabilirsiniz. 145 adet konutun bulunduğu S Life Ekspres projesi bulunduğu konumuyla iş, alışveriş, eğlence ve yatırımın buluşma noktası olacak. Her geçen gün hızla değerlenen Basın Ekspres’in en önemli noktasında inşa edilen S Life Ekspres, ev rahatlığını otel konforunda yaşama fırsatına sahip olacaksınız. Şehrin merkezinde olup, şehrin gürültü ve stresinden uzak, doğa ile iç içe olacağınız projede hayalleriniz gerçeğe dönüşecek.

Si Yapı ve Sak Group iş birliği ile Bahçelievler’de 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan S Life Ekspres’ten konut sahibi olmak isteyenler için iki farklı ödeme seçeneği bulunuyor. İsteyene yüzde 20’si peşin, kalan tutar 6 ay sonra banka kredisi ödeme seçeneği, isteyene yüzde 25’i peşin, kalan tutar firma bünyesinde 36 ay 0 faiz ödeme seçeneği.

S Life Ekspres Fiyatlar

S Life Ekspres projesinde satılık daire konutlar 63 ile 181 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 451 Bin TL ile 1 Milyon 230 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 63 m² 451 Bin TL
2+1 Daireler 117 m² 785 Bin TL
3+1 Daireler 181 m² 1 Milyon 230 Bin TL

S Life Ekspres ne zaman teslim – Si Yapı ve Sak Group ortaklığı ile Basın Ekspres’te yükselen projede teslimlerin Haziran 2019’da başlaması planlanıyor.

S Life Ekspres İletişim

  • Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi, Basın Ekspres Yolu, Çınar Caddesi, No:15 Bahçelievler – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 2 437
  • Mail Adresi: satis@slifeekspres.com
  • İnternet Adresi: http://www.slifeekspres.com

S Life Ekspres Nerede

S Life Ekspres konut projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan, alışveriş merkezlerinden otellere, eğitim ve sağlık kurumlarından bir çok önemli iş merkezine yakın mesafede yer alan Basın Ekspres Yolu – Bahçelievler ilçesinde yer alıyor. 16 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Bahçelievler ilçesi sosyo-ekonomik durumu “A-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

S Life Ekspres Galeri

S Life Ekspres

S Life Ekspres

S Life Ekspres

S Life Ekspres

S Life Ekspres

S Life Ekspres

S Life Ekspres

S Life Ekspres

S Life Ekspres

S Life Ekspres Tanıtım Filmi

Bahçelievler Bölge Konut Piyasası

Bahçelievler satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 1,01 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.050 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Bahçelievler satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 230 Bin TL ile 380 Bin TL arasında değer buluyor. Bahçelievler bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.236 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.050 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Bahçelievler ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.000 TL ile 1.800 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde S Life Ekspres konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %6, satılık daire konut fiyatları ise %41 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ