Kredi Haber
Rüya Kent Prestij
0

Yeşilyurt İnşaat tarafından Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde hayata geçirilen Rüya Kent Prestij projesi 152 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılıyor. Haziran 2019 döneminde teslimi planlanan Rüya Kent Prestij projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunuyor.

23 bin metrekare inşaat alanı üzerine inşa edilecek olan ve 5 bloktan meydana gelecek olan Rüya Kent Prestij projesinde ayrıca 12 adet ticari alan bulunacak. İçerisinde bulundurduğu çarşısı ile bulunduğu bölgeye hareketlilik katacak olan proje sosyal aktiviteleri ile dikkatleri çekiyor. Her bloğu 13 kattan oluşacak olan projede 261 adet konut ve 14 adet villa tipi daire seçenekleri mevcut. Satılık konut büyüklüklerinin 60 ila 346 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Rüya Kent Prestij projesinde ticari alanlar ise 95 ile 423 metrekare büyüklüğe sahip olacak.

Günümüz teknolojisine ve mimarisine uygun bir şekilde tasarlanan Rüya Kent Prestij, hem oturumu düşünenlere hem de yatırım için düşünenlere hitap ediyor. Yeşilyurt İnşaat tarafından Zonguldak Kozlu’da yükselecek olan proje bulunduğu bölgenin en iyi şekilde planlanmış konumunda hayata geçiriliyor. Sosyal olanaklarının yanı sıra şehrin en güzel manzarasına sahip lokasyonda bulunan proje 1+1’den 4+1’e farklı konut ve villa tipi seçeneklerini barındırıyor.

Ferah odaları ve eşsiz manzarası ile her güne mutlu olarak başlamanız için tasarlanan Rüya Kent Prestij projesi benzersiz bir yaşam keyfi sunuyor. Çocuklarınızın güven ve huzur içerisinde vakit geçirmeleri ve büyümeleri için gerekli olan tüm seçenekler düşünülmüş. Çocuklarınız yazları Mini Club, kışları ise eğlenceli oyun setleri ve ekipmanları ile neşeli vakitler geçirecek. Ayrıca tırmanma duvarı, trambolin, çocuk oyun alanları ve bisiklet parkurları çocuklara özel düşünülen sosyal olanaklar arasında bulunuyor.

Yeşilyurt İnşaat başta İstanbul olmak üzere ülkenin birçok yerinde hayata geçirdiği ve satışını tamamladığı projelerin ardından Zonguldak’ta inşa edeceği Rüya Kent Prestij projesinde de yapı standartlarını bir adım daha öteye taşımayı planlıyor. Projenin bulunduğu Zonguldak Kozlu ilçesi Güney Mahallesi’nde son 5 yıl içerisinde kira fiyatları %54 oranında artış gösterirken, satılık konut fiyatlarında ise %58 oranında artış görüldü. Yaklaşık 600 bin nüfusa sahip projenin bulunduğu bölgenin yakınında birçok eğitim kurumu, alışveriş merkezi ve sağlık kurumları bulunuyor.

İLETİŞİM

Adres: Güney Mahallesi Kavaklık Mevkii Kozlu / Zonguldak

Telefon: 0372 266 55 55

Yaşantımızın olmazsa olmazlarından biri haline gelen spor, Rüya Kent Prestij konut projesinde daha ayrıcalıklı… Proje içerisinde yer alan spor salonunda standart kardiyo aletlerinin dışında, spor salonu imkanları da olması gerekenin en yüksek seviyesine çıkarılmış durumda. Proje sakinlerinin eğlenceli ve keyif dolu zaman geçirmelerini sağlayacak olan ve kapalı devre müzik sisteminden faydalanılan kapalı spor salonu içerisinde, sağlıklı ve zinde bir yaşam geçirmeleri sağlanmış durumda.

Çocuklar güven içerisinde büyüsün, dostluklarının paha biçilmez olan kıymetini bilsin, boş zamanlarını sağlık ve eğlence içerisinde geçirsin diye her şey düşünülmüş. Çocukların mutluluğunu en az anne babaları kadar düşünerek herşeyden ve herkesten önce çocuklar için tasarlanan bir proje Rüya Kent Prestij. Kapalı Mini Club içerisinde çocuklar yaz aylarının dışında soğuk kış mevsiminde de eğlenceli oyun setleri ve oyun ekipmanlarından faydalanabilecek. Açık havada ise çok farklı bir dünya çocukları bekliyor olacak. Tırmanma duvarından eğlenceli vakit geçirilebilecek tramboline, çok amaçlı ve çok fonksiyonlu çocuk oyun alanından, bisiklet yollarına hatta bisiklet park alanlarına kadar aklınıza gelebilecek herşey düşünülmüş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ