Kredi Haber
Roya Nova Rezidans
0

Roya Nova, İstanbul Finans Merkezi’nin karşı konumunda bulunuyor. 32 kattan oluşan Roya Nova rezidans projesi, çevre odaklı yaşam konsepti ile inşa ediliyor.

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye’de inşa edilecek olan Roya Nova’da dilerseniz iş hayatınızı sürdürebilecek, dilerseniz günlük gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz birçok sosyal olanak sizleri bekliyor. Roya Yapı tarafından Ümraniye’de hayata geçirilecek olan projeden dışarı çıkmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olacak. Beklenti ve taleplerinize karşılık verecek şekilde dizayn edilen Roya Nova’da toplantı salonları, her daireye özel otopark, birçok spor aktivitesini gerçekleştirebileceğiniz spor salonu, sauna, buhar odası, günün yorgunluğunu atabileceğiniz masaj odası, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebileceğiniz sinema salonu ve karaoke odası ve daha bir çok özellik yer alıyor. Günlük gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz ticari alanlar hemen yanı başınızda olacak.

Yaşamınızı ucra köşelerde değil de merkezde yaşamak istiyorsanız Roya Nova tam size göre. İstanbul Finans Merkezi’nin hemen karşısında yükselen proje, şehirde zaman ve konum sıkıntısı yaşamak istemeyenlerin kaçırmaması gereken bir proje. İstanbul’un merkezinde yaşamanın ayrıcalıklarını sunan proje Finans Merkezi’ne 800 metre konumda yer alırken, metro ve diğer toplu ulaşım araçlarına ise yürüme mesafesinde yer alıyor.

Kampanya (Şubat 2018)

İstanbul Finans Merkezi’ne 1 dakika mesafede olan projeden peşinat ve ara ödeme olmadan 60 Ay 0 faiz fırsatı ile konut sahibi olabilirsiniz.

Roya Nova Fiyatlar

Roya Nova projesinde satılık daire konutlar 46 ile 107 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 249 Bin TL 549 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 46 m² 249 Bin TL
1+1 Daireler 73 m² 399 Bin TL
2+1 Daireler 107 m² 549 Bin TL

Roya Nova ne zaman teslimRoya Yapı güvencesi ile İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye’de inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

Roya Nova İletişim

  • Adres: Sevin Sokak No: 81 Çamlık Ümraniye – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 416 7692
  • Mail Adresi: info@royayapi.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.royanova.com.tr/

Roya Nova Nerede

Roya Nova konut projesi İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan ve şehrin en kalabalık dördüncü ilçesi olan Ümraniye’de inşa edilecek. 58 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Kartal ilçesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Roya Nova Galeri

Roya Nova Rezidans

Roya Nova Rezidans

Roya Nova Rezidans

Roya Nova Rezidans

Roya Nova Rezidans

Roya Nova Rezidans

Roya Nova Rezidans

Roya Nova Rezidans

Roya Nova Tanıtım Filmi

Ümraniye Bölge Konut Piyasası

Ümraniye satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,95 oranında artış gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.709 TL olurken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 22 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Ümraniye satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 280 Bin TL ile 470 Bin TL arasında değer buluyor. Ümraniye bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.486 TL iken, 2017 yılında bu rakam 3.709 TL oldu. Ayrıca projenin inşa edildiği Ümraniye ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.050 TL ile 1.750 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Roya Nova konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %81, satılık daire konut fiyatları ise %118 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ