Kredi Haber
Rotamavi Kartal
0

İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesinde hayata geçirilen Rotamavi projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

193 konutun bulunduğu ve teslimlerin Eylül 2017’de yapılmaya başlandığı Rotamavi projesi daire fiyatları 354 Bin TL’den başlıyor.

Pencereler Marmara’ya, kapılar kazanca açılıyor. Rotamavi’de karşınızda adalar, pencerenizde yakamoz ve vapurlar..

Adalar evinizin, İstanbul elinizin altında. Bağdat Caddesi sadece 20 dakika uzağınızda. Burada tüm daireler güney cepheli ve tamamı deniz manzaralı. Huzurlu bir yaşam isteyen ailelerin bir numaralı tercihi Rotamavi. Yatırım değeriyle Kartal yükselişine eşlik etmek için doğru yöndesiniz.

Merkezi, dinamik ve kazançlı bir yaşam için doğru rotadasınız. Çünkü adliye, hastane, alışveriş merkezleri, sahil, otoyollar ve tüm olanaklar onun çevresinde. 3 blokta 60 metrekareden 280 metrekareye 193 dairesiyle mavinin ferahlığını yaşatacak. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleriyle denizle iç içe bir yaşamı başlatacak.

Burada yola mavi ile çıkacak, hayatın tüm renklerine doyacaksınız. Havuzunda eğlenecek, fitness salonu ve peyzajlı dinlenme alanlarında zindeliğinize kavuşacaksınız. Çocuk oyun alanları, piknik alanı ve hobi adasıyla bu keyfi ailece yaşayacaksınız. İstanbul’a güzellik katan bu proje APG İnşaat güvencesiyle hayata geçiyor. 1950’lerden bu yana farklı sektörlerde varlığını sürdüren şirket markalı konut ve ofis projeleriyle ülkemize değer, insanımıza mutluluk ve kazanç sunuyor.

Ufka açık yatırım hedefleri için rota belli. Gelin Rotamavi’ye gökyüzünün ve Marmara’nın mavisine dokunun. Adalar’ın ve İstanbul’un güzelliğine doyun. Gelin Rotamavi’ye rotanız da, manzaranız da daima açık olsun.

Rotamavi Kartal

Rotamavi Fiyatlar

Rotamavi projesi 60 ile 280 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 354 Bin TL ile 814 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 62 m² –  79 m² 354 Bin TL’den başlayan fiyatlar
2+1 Daireler 90 m² – 123 m² 540 Bin TL’den başlayan fiyatlar
3+1 Daireler 152 m² 814 Bin TL’den başlayan fiyatlar

Rotamavi ne zaman teslim – AGP İnşaat güvencesi ile İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesinde inşa edilen projede konutların teslimlerine 2017 yılı Eylül ayı itibari ile start verildi.

Rotamavi İletişim

  • Adres: Çarşı Mahallesi Panorama Sokak No:18 Yakacık Kartal – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 28 78
  • Mail Adresi: info@rotamavi.com
  • İnternet Adresi: rotamavi.com

Rotamavi Nerede

Rotamavi, İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla değerlenen ve yatırımcıların en gözde ilçelerinden biri olan Kartal’da bulunuyor. 48 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Kartal konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Pendik ilçelerine komşu olan Kartal’ın güney kısmı Marmara Denizi ile çevrilmiştir. Adalar’a yakın mesafede olmasından dolayı turizm yönünden değerli bir konumda yer alan ilçe Kartal sınırları içerisinde Dragos Tepesi, Aydos Ormanı bulunmakla birlikte 8,5 kilometre uzunluğunda Kartal sahil şeridi yer almaktadır.

Rotamavi Kartal

Kartal Konut Piyasası

İstanbul Anadolu Yakası konut piyasasında Kartal ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,01 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.451 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 21 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 260 Bin TL ile 430 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Kartal’da metrekare birim fiyatları 1.563 TL iken, günümüzde ortalama 3.451 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.000 TL ile 1.750 TL arasında olduğu ve Rotamavi projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %99 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %79 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Marmara Denizi ile Adalar’ın güzelliğine hakim olacağınız Rotamavi projesi, 60 metrekare ile 280 metrekare büyüklükte olan toplamda 193 konutu ile mavinin ve suyun huzurunu yaşamanız için sizleri bekliyor. 1+1’den 4+1’e daire tiplerinin yer aldığı proje kesintisiz deniz manzarası ile mavi ile iç içe bir yaşamın kapılarını sonuna kadar aralıyor. Projede yer alan havuzda eğlenceli ve keyif dolu dakikalar geçirebilir, fitness center ile sağlıklı bir yaşam sürebilir, yeşil alan içerisindeki dinlenme alanlarında zindelik sağlayabilir, oyun parklarında ise çocuklarınızın mutluluğunu izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ