Kredi Haber
Rota Aydınoğlu
0

Maltepe’de 8 bin metrekarelik alanda inşa edilen Rota Aydınoğlu projesi bulunuyor. Aydınoğlu Yapı tarafından hazırlanan proje içerisinde toplam 439 daire bulunuyor. Farklı konut tiplerinin yer alacağı açıklanan projede 4 farklı seçenek sunuluyor. Seçenekler 1+1’den başlayarak 2+1, 3+1 ve 4+2 olacak şekilde bulunuyor. 4+2 daire tipi dubleks olarak sunuluyor. Rota Aydınoğlu projesinde müşterilerine firma tarafından 5 yıla kadar vadeli sıfır faizsiz kredi imkanı sunuluyor. Faiz ödemeden taksitlerle ev sahibi olmak için tercih edilecek olan proje tamamlandığında uzmanlar tarafından %35 oranında bir artış sağlanacağı tahmin ediliyor. Mart 2020 yılında teslim edilmesi öngörülen proje de yer alma şansınız hala devam ediyor.

Rota Aydınoğlu projesi içerisinde farklı site özellikleri bulunuyor. Açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu site içerisinde ortak kullanım alanı olarak sunuluyor. Çocuklar için yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, özel güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, masa tenisi ve bilardo salonu da site özellikleri arasında yer alıyor. Bu sayede ev sahibi olanların site içerisinde daha keyifli bir şekilde vakit geçirmelerine ve sıkılmalarının önüne geçilmesi sağlanıyor. Merkezi ısıtma ile daha uygun fiyatlar ile ısınma olanağı sunulurken, ısı pay ölçer ile herkesin eşit derecede yakıt tüketmesine imkan tanınıyor.

Proje inşaat teknikleri de eksiksiz bir şekilde yapılarak hazırlanıyor. İnşaat başlamadan önce yapılan zemin etüdü ilk etap açısından çok değerli duruyor. Bunun ardından inşaat yükselirken sürekli olarak yapı denetiminin yapılması, depreme uygun yönetmeliklerin izlenmesi ve tüm yalıtımın gene yönetmeliğine uygun olarak yapılması projede ki teknik özelliklerdir. Proje her detayı ile fark yaratmayı başarıyor. Projede yer almak isteyenler için firma metrekare bazın değişmek üzere 250 bin TL ile 635 bin TL arasında fiyat biçiyor. Sizde bu fiyatlar arasında kendinize uygun olanı tercih ederek ev sahibi olabilirsiniz. Ön satışların yapıldığı proje içerisinde %40’lık bir kısmın satıldığı görülüyor.

İstanbul’un Anadolu yakasında nüfusun en yoğun olduğu noktalardan birisi olan Maltepe’de devam eden proje içerisinde çok sayıda detay yer alıyor. Detaylar arasında bulunduğu konum dikkat çekiyor. Hastanelere ve eğitim kurumlarına yakın olan projenin hemen yanına bir alışveriş merkezi inşa ediliyor. Ana arterlerden olan E-5’e sadece 5 dakika uzaklıkta olması gelişim açısından önemli bir detaydır. Proje etrafında Devlet hastanesi, Meslek Hastalıkları Hastanesi, Diş Eğitim Fakültesi, Marmara Park, IKEA ve Hilltown AVME yer alıyor. Kira rakamlarının 1000 TL üzerinde olacağı tahmin edilen projede uzun zaman zarfında bu rakamın da üzerine çıkması gerektiği tahmin ediliyor. Konut projesi içerinde yer alan konutlar 50 metrekare ile 313 metrekare arasında değişen kullanım alanları ile sunuluyor. Bu tercihler tüm ihtiyaç sahipleri düşünülerek hazır hale getirilmiştir.

ROTA AYDINOĞLU FİYAT LİSTESİ

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 50-77 m² 230 Bin TL – 330 Bin TL
2+1 Daireler 82-136 m² 335 Bin TL – 520 Bin TL
3+1 Daireler 121-152 m² 550 Bin TL – 635 Bin TL
4+1 Daireler 241-306 m² 728 Bin TL – 907 Bin TL
5+1 Daireler 263-313 m² 747 Bin TL – 922 Bin TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ