Kredi Haber
Rings İstanbul
0

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe ilçesinde hayata geçirilen ve yaşamın başladığı Rings İstanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

499 konutun ve 99 rezidans dairenin bulunduğu, yaşamın başladığı Rings İstanbul projesi daire fiyatları 360 Bin TL’den başlıyor.

Bugüne kadar bir benzerini daha görmediğiniz eşsiz bir yaşama, Rings İstanbul’a hoş geldiniz. Anadolu Yakası konut projeleri arasında en iddialı projelerden biri. Rings İstanbul’un 30 futbol sahası büyüklüğündeki yeşil alanını, havuz çiçeklerinden erik ağaçlarına kadar yüzlerce çeşit bitki süslüyor.

Ayrıca hemen yanı başında da Aydos Ormanı ve eşsiz bir göl Rings İstanbul’daki doğal hayatı tamamlıyor. Rings İstanbul daireleri her açıdan güneş görüyor. Mutfak ve banyolar sürekli taze hava alıyor ve aynı kattaki dairelere bile ayrı asansörler ile çıkılıyor. Yani Rings İstanbul’un bütün dairelerinde villa konforu yaşanıyor.

Karşı karşıya gelmeyen cepheleri ile her dairede önü açık ferah bir yaşam burada sizi bekliyor. Her odada özel ses izolasyonu ve komşu dairelere bitişik olmayan duvarları ile Rings İstanbul sakinlerine huzurlu bir yaşam sunuyor. Rings İstanbul daireleri mutfaktan banyoya kadar dünyaca ünlü markalarla döşenmiş olarak tastamam teslim ediliyor. Fiber optik internetten ankastre fırın ve ocağa, bulaşık makinesinden kapalı otoparka kadar birçok önemli özellik bu dairelerde yaşayanları bekliyor.

Rings İstanbul

Fiyatlar

Rings İstanbul projesi 56 ile 430 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 360 Bin TL ile 2 Milyon 294 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 56 m² 360 Bin TL – 380 Bin TL
1+1 Daireler 100 m² – 122 m² 540 Bin TL – 715 Bin TL
2+1 Daireler 146 m² 735 Bin TL – 980 Bin TL
4+1 Daireler 308 m² – 352 m² 1 Milyon 830 Bin TL – 1 Milyon 940 Bin TL
5+2 Daireler 430 m² 2 Milyon 294 Bin TL

Rings İstanbul ne zaman teslimSelin Yapı güvencesi ile İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde inşa edilen projede teslimler başladı ve yaşama hazır durumda.

İletişim

  • Adres: Veysel Karani Mahallesi Çolakoğlu Sokak No: 10 Sancaktepe – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 86 00
  • Mail Adresi: info@ringsistanbul.com
  • İnternet Adresi: ringsistanbul.com

Rings İstanbul Nerede

Rings İstanbul, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Sancaktepe ilçesinde hayata geçiriliyor. Sancaktepe konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 305 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 28. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 5’lik kısım üniversite mezunu.

Rings İstanbul

Sancaktepe Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Sancaktepe ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,91 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.428 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 16 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Sancaktepe ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 180 Bin TL ile 300 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Sancaktepe’de metrekare birim fiyatları 1.246 TL iken, günümüzde ortalama 2.428 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 950 TL ile 1.550 TL arasında olduğu ve Rings İstanbul projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %31 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %12 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Rings Club; Rings İstanbul’da sosyal yaşamın kalbinin attığı yer.. Açık ve kapalı yüzme havuzlarından spor alanlarına, spa merkezlerinden restoranlara kadar keyifli vakit geçirmek isteyenlerin ilk tercihi Rings Club. Rings İstanbul’da alışveriş yapmak kolay olduğu kadar da zevkli. Dünyaca ünlü markaların yer aldığı alışveriş merkezi, şık restoranları ve kafeleri ile Rings İstanbul’da yaşayanları benzersiz bir alışverişe davet ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ