Kredi Haber
Referans Güneşli
0

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar ilçesinde hayata geçirilecek olan Referans Güneşli projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

208 konutun bulunduğu ve teslimlerin Ekim 2017’de başlanılan Referans Güneşli projesi daire fiyatları 380 Bin TL’den başlıyor.

Dünya çapındaki gelişmiş projelerle ve Metro’nun hizmete girmesi ile birlikte şehrin en hızlı şekilde değerine değer katan lokasyonlarından biri olan Güneşli Bağcılar’da inşa edilecek olan Referans Güneşli projesi, Kiler GYO A.Ş’nin yalnızca şehrin merkezinde bulunan lokasyonlarda geliştirmekte olduğu “Referans” imzalı konut projelerinden bir yenisi şeklinde inşa ediliyor.

İkinci “Maslak-Büyükdere Hattı” olarak nitelendirilen, İstanbul’un yeni “prestij hizmet merkezi” olarak değerine değer katan Basın Ekspres Yolu ile E-5 karayolunu TEM otoyoluna bağlayan Mahmutbey Yolu’nun merkez konumunda, merkezi bir kavşakta bulunan proje, prestijjli yaşamın, alışverişin, eğlencenin, ticaretin ve yatırımın ortak noktası olacak. Kısa zaman içinde ardı ardına açılan büyük alışveriş merkezleri, 5 yıldızlı oteller, eğitim kurumları, sağlık kurumları, havaalanı, iş ve finans merkezleri ile çok kısa bir mesafede yaşamanın rahatlığını Referans Güneşli ile yaşayacaksınız.

Kiler GYO kalitesi ve güvencesi ile  inşa edilen Referans Güneşli projesi 2 blok üzerinde 193 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Proje içerisinde toplam 161 adet konut ve 32 ticari ünite bulunuyor. Projede 1+1 daireler 56 metrekare, 2+1 daireler 113 ila 143 metrekare, 3+1 daireler 150 ila 176 metrekare, 4+1 daireler 191 ila 231 metrekare büyüklükte kurgulandı.

Referans Güneşli

Referans Güneşli Fiyatlar

Referans Güneşli projesi 56 ile 231 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 380 Bin TL ile 800 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 56 m² –  58 m² 380 Bin TL’den başlayan fiyatlar
2+1 Daireler 110 m² – 143 m² 600 Bin TL’den başlayan fiyatlar
3+1 Daireler 139 m² – 180 m² 800 Bin TL’den başlayan fiyatlar
4+1 Daireler

191 m² – 231 m²

Referans Güneşli ne zaman teslim – Kiler GYO güvencesi ile İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerine 2017 yılı Ekim itibari ile başlandı.

Referans Güneşli İletişim

  • Adres: Mahmutbey Yolu İnönü Caddesi Güneşli Bağcılar – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 51 11
  • Mail Adresi: info@referansgunesli.com.tr
  • İnternet Adresi: referansgunesli.com.tr

Referans Güneşli Nerede

Referans Güneşli, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Bağcılar’da bulunuyor. Bağcılar konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. İlçe Tem ile D-100 Otoyolları’nın güneybatı ve kuzey-doğu ekspress bağlantıları arasında geçiş konumda yer almaktadır. Küçükçekmece, Esenler, Güngören ve Bahçelievler ilçeleri ile komşu olan Bağcılar 22 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir. Çok sayıda önemli sağlık ve eğitim kurumlarının bulunduğu bölge İstoç, Massit ve Oto Center gibi kurumları alanları içerisinde barındırmasından dolayı Türkiye ekonomisine de önemli katkılar sağlamaktadır. Ayrıca tekstil ve ayakkabı sektörünün yanı sıra önemli basın ve medya kuruluşlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Referans Güneşli

Bağcılar Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Bağcılar ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,07 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin uzağında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.066 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 17 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 230 Bin TL ile 385 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Bağcılar’da metrekare birim fiyatları 1.492 TL iken, günümüzde ortalama 3.066 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.150 TL ile 1.900 TL arasında olduğu ve Referans Güneşli projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %94 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %102 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Hemen yanında bulunan Mahmutbey ve Yenimahalle Metro durakları ile hızlı ve konforlu ulaşım imkanı sağlıyor.

232 adet konut ve 32 ticari üniteden meydana gelen projede; kapalı yüzme havuzu, spor salonu, Türk hamamı, sauna, çocuklar oyun alanı, spor alanı, yürüyüş alanı, su aynası, hobi ve eğlence salonu, misafir süitleri, kent meydanı gibi çok sayıda sosyal donatı siz ve ailenizi bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ