Kredi Haber
Queen Bomonti
0

İstanbul Avrupa Yakası Şişli ilçesinde hayata geçirilecek olan Queen Bomonti projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1.078 konutun bulunduğu ve teslimlerin Mart 2019’da yapılması planlanan Queen Bomonti projesi daire fiyatları 590 Bin TL’den başlıyor.

Toplamda 26 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Queen Bomonti konut projesinde modüler sistemden faydalanılabilecek farklı yaşam alternatifleri yer alan 1.080 adet modül yer alıyor. Yüksekliği 9 metre büyüklüğe varan ve dilerseniz tek ünite, dilerseniz 4 ünitenin birleştirilebileceği farklı büyüklüklerde yaşam alanları dizayn edilebiliyor. Konut sahibinin isteğine ve gereksinimine göre daireyi küçültme ya da büyütme imkanı olabilecek.

Queen Bomonti

Yeşil alanı ile doğanın 1.001 rengini kapınızın önüne getirecek olan Queen Bomonti, Şişli Bomonti’de şehre nefes aldıran yeşil ile iç içe bir cennet bahçesi. Yılın her mevsimi, doğanın renk kuşağındaki en dikkat çeken renkleri sunmak için özel olarak seçilen bitki örtüsü, zenginliği ve çeşitliliğiyle de etkileyici bir hale geliyor. Queen Bomonti, peyzaj ve yeşil alanı, dinlence ve eğlence alanlarıyla sizin ve sevdiklerinizin olmazsa olmazı olacak.

Alışılagelmiş rezidans olanaklarını artık unutun! Queen Bomonti, konfor ve rahatlık seviyenizi daha önce görmediğiniz hizmetlerle baştan yaratıyor. Ruh halinize göre, scooter’dan en lüks araçlara kadar istediğiniz otomobili seçebilir, günün ilerleyen vakitlerinde uzun süren iş toplantısından çıkıp evinize geldiğinizde SPA hizmeti ile günün stresini atabilir ya da özel davetiniz için hayalini kurduğunuz kıyafeti, seçtiğiniz özel terziye diktirebilirsiniz. Queen Bomonti sizi, kendinizi farklı hissedeceğiniz prestijli bir hayata davet ediyor.

Queen Bomonti Fiyatlar

Queen Bomonti projesi 46 ile 242 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 590 Bin TL ile 3 Milyon 315 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 47 m² 590 Bin TL – 900 Bin TL
1+1 Daireler 76 m² – 108 m² 960 Bin TL – 2 Milyon TL
2+1 Daireler 140 m² – 164 m² 1 Milyon 800 Bin TL – 2 Milyon 500 Bin TL
3,5+1 Daireler 196 m² 2 Milyon 760 Bin TL – 3 Milyon 315 Bin TL

Queen Bomonti ne zaman teslimSinpaş GYO güvencesi ile İstanbul Avrupa Yakası Şişli ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2019 yılı Mart ayında yapılması hedefleniyor.

Queen Bomonti İletişim

  • Adres: Acar Caddesi İtower Binası No: 3 Bomonti Şişli – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 14 40
  • Mail Adresi: info@sinpasgyo.com
  • İnternet Adresi: queenbomonti.com

Queen Bomonti Nerede

Queen Bomonti, İstanbul Avrupa Yakası’nın hızla değerlenen ve yatırımcıların en gözde ilçelerinden biri olan Şişli’de bulunuyor. Şişli konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. 25 mahalleden oluşan Şişli ilçesi, Kağıthane ve Beşiktaş gibi şehrin önemli ilçelerine komşu lokasyonda yer almaktadır. Çok eski bir tarihe sahip olduğundan ticaret merkezi olarak kabul edilmektedir.

Queen Bomonti

Şişli Konut Piyasası

İstanbul Avrupa Yakası konut piyasasında Şişli ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %1,12 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 5.470 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın Şişli ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 410 Bin TL ile 685 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Şişli’de metrekare birim fiyatları 2.674 TL iken, günümüzde ortalama 5.470 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.700 TL ile 2.850 TL arasında olduğu ve Queen Bomonti projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %39 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %6 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Proje, başta Nişantaşı, Dolmabahçe, Taksim, Şişli ilçeleri olmak üzere İstanbul’un iş ve eğlence merkezlerine çok yakın mesafede yer alıyor. Avrupa’nın en büyük kongre oteli olan Hilton Bomonti ile komşu konumda bulunan Queen Bomonti; şehrin önemli eğitim kurumlarına, ülkenin gelişmiş sağlık kurumlarına, ticaretin kalbi olan alışveriş merkezlerinin yanı başında ve ekolojik pazara yürüme mesafesinde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ