Kredi Haber
PTT Kredili Hesap Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?
1

PTT Kredili Hesap Hizmeti, acil nakit ihtiyacında kredili hesapla müşterilerinin yanında yer alıyor. PTT Kredili Hesap Hizmeti, hayatımıza ne katıyor? Posta çeki hesabında yeterli bakiye olmaması durumunda, nakit çekimlerde, otomatik ödemelerde ve alışverişlerde ek limit ile yeni PTT müşterilerine kolaylık sağlıyor.

PTT Kredili Hesap Hizmeti nasıl çalışıyor?

PTT Kredili Ek Hesap limit borçları hesaptaki bakiyenin yeterli olması durumunda otomatik olarak tahsil edilir. PTT Kredili Hesap başvuruları PTT Merkez ve şubelerinden yapılabiliyor. Yeni PTT Kredili Hesap ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizi bekliyor.

PTT Kredi İşlemleri

PTT Kredi İşlemleri ile emekli ve diğer müşterilere ihtiyaçları doğrultusunda anlaşmalı olunan bankalar adına PTT iş yerlerinden gerçekleştirilen bireysel kredi başvurusu, kullandırımı ve taksit ödemesi hizmetleri sunuyor.

PTT Kredi İşlemleri hayatımıza ne katıyor?

PTT müşterileri banka şubesine uğramadan kredi işlemlerinin gerçekleştirildiği, kendilerine en yakın PTT iş yerine başvurarak ihtiyaçları doğrultusunda anlaşmalı olunan farklı banka seçenekleri üzerinden herhangi bir formalite işlemle karşılaşmadan kredi kullandırım işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Emekli müşterilerin ise kullanmış oldukları kredilerine ait taksit ödemeleri maaşlarından otomatik tahsil ediliyor.

PTT Kredi İşlemleri nasıl çalışıyor?

PTT iş yerlerinden alınan başvuru formu dolduruluyor. Ardından doldurulan başvuru formu nüfus cüzdanı ile birlikte PTT iş yerine teslim ediliyor. Sistem üzerinden alınan bilgiler kredi çekilmek istenilen bankaya gönderiliyor. Kısa zaman içinde de bankadan olumlu ya da olumsuz cevap geliyor. Kredi onaylandığında ise kredi kullandırım evrakları imzalanıyor. Aynı anda da PTT’den kredi çekiliyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Selma dedi ki:

    Ev hanımıyım kredi notum düşük işyeri açmak için kredi kullanmak ıstiyorum yardımcı olurmusunuz

BİR YORUM YAZ